Co je to?
Výraz, termín, definice slova FileZilla. Co znamená odborný pojem FileZilla z kategorie Software?

Co je to FileZilla? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu FileZilla?

FileZilla je pojmenování pro volně šiřitelný server a FTP klienta. Disponuje pokročilými funkcemi a má přívětivé rozhraní pro uživatele. Díky tomu je oblíbený jak u začátečníků, tak u zkušených uživatelů. Výhodou je i dostupnost v českém jazyce. Má poměrně širokou podporu přenosů FTP, SFTP i FTPS. Podporuje i přenos větších souborů, i přes 4 GB. K dalším zajímavým vlastnostem FileZilla patří vzdálená editace souborů, podpora připojení přes proxy a přes firewall, podpora protokolu IPv6, podpora http/1.1, FTP-proxy a SOCKS5. Přijatelná je i velikost souboru 9,00 MB.
FileZilla funguje pod Windows Linux a Mac OS. Hlavní součásti projektu jsou zobrazení souborů, fronta přenosů, záznam zpráv a správa míst v síti. Je tak možno vytvořit seznam FTP serverů, který obsahuje základní údaje jako přihlašovací údaje, použitý protokol a číslo portu. Autorem je Tim Kosse, který se spolužáky vytvořil FileZilla jako školní projekt. Ten se stal oceněným projektem SourceForge, na jejíchž stránkách je sdílen jeho zdrojový kód.


Co je to FileZilla? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova FileZilla. Co znamená odborný pojem FileZilla z kategorie Software?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo FileZilla patří do sekce software

Klíčová slova: popis, FileZilla, formulace, synonymum, význam, termín, heslo, informace, co znamená, slovo, odborný výraz, odborné názvosloví, terminologie, software, pojem, co je to FileZilla?, lexikon, definice pojmu


Pojem FileZilla je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín FileZilla? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

FileZilla Client je open source multiplatformní klient pro protokol FTP vyvíjený pod open source licencí. Jeho binární soubory jsou dostupné pro operační systémy Windows, Linux a macOS. Podporuje přenosy FTP, SFTP a FTPS (FTP přes SSL/TLS). 10. srpna 2007 se stal 12. nejpopulárnějším softwarem ke stažení na serveru SourceForge.net.
FileZilla Server je sesterský produkt. Je to FTP server podporovaný stejným projektem. Podporuje taktéž FTP a FTP přes SSL/TLS.
Zdrojový kód FileZilly je sdílen na webových stránkách projektu SourceForge. Server SourceForge vyhlásil projekt FileZilla projektem měsíce listopadu 2003.

Další informační zdroje o slovu FileZilla

Hledat videa s názvem FileZilla na Youtube

Vyhledat termín FileZilla ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín FileZilla ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem FileZilla ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FileZilla ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo FileZilla ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo FileZilla například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova FileZilla? resp. co znamená FileZilla? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FileZilla, odpověď na dotaz co je to FileZilla?. Víte např. kdo to je Juraj Jánošík? Znáte a víte kdo je Amant? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.