Co je to?
Definice výrazu, termínu FileZilla. Co znamená odborný pojem FileZilla z kategorie Software?

Co je to FileZilla? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FileZilla

FileZilla je pojmenování pro volně šiřitelný server a FTP klienta. Disponuje pokročilými funkcemi a má přívětivé rozhraní pro uživatele. Díky tomu je oblíbený jak u začátečníků, tak u zkušených uživatelů. Výhodou je i dostupnost v českém jazyce. Má poměrně širokou podporu přenosů FTP, SFTP i FTPS. Podporuje i přenos větších souborů, i přes 4 GB. K dalším zajímavým vlastnostem FileZilla patří vzdálená editace souborů, podpora připojení přes proxy a přes firewall, podpora protokolu IPv6, podpora http/1.1, FTP-proxy a SOCKS5. Přijatelná je i velikost souboru 9,00 MB.
FileZilla funguje pod Windows Linux a Mac OS. Hlavní součásti projektu jsou zobrazení souborů, fronta přenosů, záznam zpráv a správa míst v síti. Je tak možno vytvořit seznam FTP serverů, který obsahuje základní údaje jako přihlašovací údaje, použitý protokol a číslo portu. Autorem je Tim Kosse, který se spolužáky vytvořil FileZilla jako školní projekt. Ten se stal oceněným projektem SourceForge, na jejíchž stránkách je sdílen jeho zdrojový kód.


Co je to FileZilla? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu FileZilla. Co znamená odborný pojem FileZilla z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz FileZilla patří do sekce Software

Klíčová slova: informace, popis, heslo, co je to FileZilla?, wiki, synonymum, slovo, význam, přesný výraz, přesný význam, co to je, definice pojmu, definice, názvosloví, vysvětlení, odborné názvosloví, termín, formulace


Pojem FileZilla je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem FileZilla ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín FileZilla ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem FileZilla ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem FileZilla ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz FileZilla na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo FileZilla ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo FileZilla například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu FileZilla? resp. co přesně znamená slovo FileZilla? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FileZilla, odpověď na dotaz co je to FileZilla?. Víte např. kdo to je Oldřich Mánert? Znáte a víte kdo je Kecka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.