Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená odborný pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Co je Elektronická evidence tržeb? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Elektronická evidence tržeb?

Elektronická evidence tržeb, jinak též registrace tržeb online, znamená nový způsob, jak evidovat tržby. Každá transakce v obchodě by měla být zaznamenána a údaje pak zaslány na státní správu. V mnoha zemích již tento systém bez problémů funguje, u nás se počítá s jeho zavedením v roce 2016.
K tomu, aby elektronická evidence tržeb fungovala, musí mít obchodník datové připojení, zařízený elektronický podpis a registraci na finančním úřadu a samozřejmě odpovídající pokladnu, která bude splňovat zákonem daná kritéria.


Co je to Elektronická evidence tržeb? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená odborný pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Elektronická evidence tržeb můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Elektronická evidence tržeb je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, názvosloví, terminus technicus, co znamená, synonymum, co je to Elektronická evidence tržeb?, přesný význam, heslo, Elektronická evidence tržeb, lexikon, definice, Účetnictví, formulace, význam pojmu, vysvětlení, slovník, význam


Pojem Elektronická evidence tržeb je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Elektronická evidence tržeb? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Elektronická evidence tržeb (EET) či online registrace tržeb je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka online posílány na státní správu. Systém EET se od roku 2016 spouští v Česku, již dříve byl zaveden v dalších zemích: v roce 2013 v Chorvatsku, v Maďarsku od roku 2015 funguje hybridní systém registračních pokladen a online připojení, ve Slovinsku funguje online evidence od začátku roku 2016; na Slovensku je online evidence tržeb nepovinná. V dalších zemích Evropy funguje offline evidence tržeb využívající registrační pokladny, k roku 2016 existovala evidence tržeb v 15 zemích EU.

Zkuste zjistit více informací o slovu Elektronická evidence tržeb v následujících zdrojích

Hledat výraz Elektronická evidence tržeb ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Elektronická evidence tržeb ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Elektronická evidence tržeb na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektronická evidence tržeb ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Elektronická evidence tržeb ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Elektronická evidence tržeb na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická evidence tržeb například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elektronická evidence tržeb? resp. co znamená slovo Elektronická evidence tržeb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická evidence tržeb, odpověď na dotaz co je to Elektronická evidence tržeb?. Víte např. kdo to je Mistr? Znáte a víte kdo je Futurolog? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Elektronická evidence tržeb i jinde než v sekci než v Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.