Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená odborný pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Co je to Elektronická evidence tržeb? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb, jinak též registrace tržeb online, znamená nový způsob, jak evidovat tržby. Každá transakce v obchodě by měla být zaznamenána a údaje pak zaslány na státní správu. V mnoha zemích již tento systém bez problémů funguje, u nás se počítá s jeho zavedením v roce 2016.
K tomu, aby elektronická evidence tržeb fungovala, musí mít obchodník datové připojení, zařízený elektronický podpis a registraci na finančním úřadu a samozřejmě odpovídající pokladnu, která bude splňovat zákonem daná kritéria.


Co je to Elektronická evidence tržeb? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená odborný pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Elektronická evidence tržeb? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Elektronická evidence tržeb patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, odborný výraz, slovo, synonymum, termín, formulace, co je to Elektronická evidence tržeb?, Účetnictví, terminus technicus, slovník, terminologie, význam pojmu, lexikon, přesný význam, Účetnictví, wiki, co to je, vysvětlení


Pojem Elektronická evidence tržeb je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Elektronická evidence tržeb? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Elektronická evidence tržeb (EET) či online registrace tržeb je způsob evidence tržeb, kdy jsou údaje o každé transakci obchodníka online posílány na státní správu. Systém EET se od roku 2016 spouští v Česku, již dříve byl zaveden v dalších zemích: v roce 2013 v Chorvatsku, v Maďarsku od roku 2015 funguje hybridní systém registračních pokladen a online připojení, ve Slovinsku funguje online evidence od začátku roku 2016; na Slovensku je online evidence tržeb nepovinná. V dalších zemích Evropy funguje offline evidence tržeb využívající registrační pokladny, k roku 2016 existovala evidence tržeb v 15 zemích EU.

Více informací o slovu Elektronická evidence tržeb doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Elektronická evidence tržeb ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Elektronická evidence tržeb ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Elektronická evidence tržeb ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Elektronická evidence tržeb ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektronická evidence tržeb ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Elektronická evidence tržeb ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektronická evidence tržeb například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Elektronická evidence tržeb? resp. co znamená slovo Elektronická evidence tržeb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická evidence tržeb, odpověď na dotaz co je to Elektronická evidence tržeb?. Víte např. kdo to je Romanista? Znáte a víte kdo je Gynekolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Účetnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.