Co je to?
Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Co je to Home Office? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Home Office?

Home Office je jednou z možností flexibilní práce. Jejím základem je to, že zaměstnanec má možnost pracovat z domova na plný nebo částečný úvazek. Předpokladem tohoto způsobu zaměstnání je plná důvěra mezi oběma stranami, zaměstnanci i zaměstnavateli.
Home Office je náročnější na týmovou práci, organizaci práce a komunikaci, Zaměstnavatel tak šetří na kancelářském prostoru, zaměstnanec si může alespoň částečně rozvrhnout pracovní dobu podle svých potřeb.


Co je to Home Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Home Office se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Home Office patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: význam, definice pojmu, co to je, terminologie, co znamená, význam slova, Ekonomie, pojem, názvosloví, odborný výraz, definice, co je to Home Office?, slovo, Ekonomie, slovník, lexikon, Home Office, formulace


Pojem Home Office je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Home Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Home Office ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Home Office ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Home Office ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Home Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Home Office ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Home Office například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Home Office? resp. co přesně znamená slovo Home Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Home Office, odpověď na dotaz co je to Home Office?. Víte např. kdo to je Papež? Znáte a víte kdo je Ocas? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Ekonomie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.