Co je to?
Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Co je to Home Office? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Home Office

Home Office je jednou z možností flexibilní práce. Jejím základem je to, že zaměstnanec má možnost pracovat z domova na plný nebo částečný úvazek. Předpokladem tohoto způsobu zaměstnání je plná důvěra mezi oběma stranami, zaměstnanci i zaměstnavateli.
Home Office je náročnější na týmovou práci, organizaci práce a komunikaci, Zaměstnavatel tak šetří na kancelářském prostoru, zaměstnanec si může alespoň částečně rozvrhnout pracovní dobu podle svých potřeb.


Co je to Home Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Home Office sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Home Office patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: definice pojmu, Home Office, odborný výraz, slovník, informace, Ekonomie, přesný výraz, co znamená, definice, odborné názvosloví, význam slova, terminus technicus, wiki, co to je, pojem, synonymum, význam pojmu, slovo


Pojem Home Office je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Home Office na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Home Office ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Home Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Home Office ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Home Office ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Home Office ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Home Office například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Home Office? resp. co znamená výraz Home Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Home Office, odpověď na dotaz co je to Home Office?. Víte např. kdo to je Ariana Grande? Znáte a víte kdo je Clint Eastwood? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Home Office hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.