Co je to?
Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Co je to Home Office? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Home Office

Home Office je jednou z možností flexibilní práce. Jejím základem je to, že zaměstnanec má možnost pracovat z domova na plný nebo částečný úvazek. Předpokladem tohoto způsobu zaměstnání je plná důvěra mezi oběma stranami, zaměstnanci i zaměstnavateli.
Home Office je náročnější na týmovou práci, organizaci práce a komunikaci, Zaměstnavatel tak šetří na kancelářském prostoru, zaměstnanec si může alespoň částečně rozvrhnout pracovní dobu podle svých potřeb.


Co je to Home Office? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Home Office sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Home Office patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: význam pojmu, co to je, Ekonomie, Home Office, co je to Home Office?, význam, slovník, pojem, terminus technicus, terminologie, definice, definice pojmu, Ekonomie, wiki, heslo, přesný význam, co znamená, lexikon


Pojem Home Office je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Home Office? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Speciálním případem práce na dálku je práce z domova, v českém prostředí nazývaná též home office, kdy se tato práce odehrává doma. Výsledky práce jsou v takovém případě typicky předávány zaměstnavateli prostřednictvím digitálních kanálů.
Při práci z domova (v češtině a němčině často nazývané pseudoanglicismem home office, v angličtině ovšem telecommuting, telework(ing) nebo work from home) vykonává zaměstnanec veškerou práci jako domáckou práci ve svém bydlišti (pracovně). V prostorách zaměstnavatele nemá zřízeno fyzické pracovní místo.

Jiné zdroje informací o pojmu Home Office

Najít slovo Home Office ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Home Office ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Home Office ve Wikimedia Commons

Najít pojem Home Office ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Home Office ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Home Office na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Home Office například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Home Office? resp. co označuje slovo Home Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Home Office, odpověď na dotaz co je to Home Office?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Bastard? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Ekonomie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.