Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Extrahovat. Co znamená pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je Extrahovat?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Extrahovat. Co znamená pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Extrahovat? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Extrahovat se nachází v kategorii latina

Klíčová slova: wiki, význam, slovo, terminus technicus, lexikon, synonymum, význam pojmu, pojem, latina, terminologie, co znamená, Extrahovat, definice pojmu, popis, vysvětlení, formulace, heslo, přesný význam


Pojem Extrahovat je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Extrahovat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Extrahovat na Youtube

Vyhledat slovo Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Extrahovat ve Wikipedii

Hledat termín Extrahovat ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrahovat ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Teďka už zajisté víte co je to Extrahovat? resp. co vlastně znamená slovo Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Frans Timmermans? Znáte a víte kdo je Myslivec? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Extrahovat v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je latina. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie latina, latina text v knize, extrahovat, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.