Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Extrahovat sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Extrahovat je v kategorii Latina

Klíčová slova: názvosloví, slovo, odborné názvosloví, odborný výraz, definice, význam slova, co je to Extrahovat?, přesný výraz, Extrahovat, terminologie, termín, pojem, co to je, co znamená, slovník, informace, terminus technicus, heslo


Pojem Extrahovat je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Extrahovat ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Extrahovat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Extrahovat na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrahovat ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Extrahovat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Extrahovat? resp. co znamená slovo Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Medik? Znáte a víte kdo je Pohan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.