Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Extrahovat? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Extrahovat je v sekci Latina

Klíčová slova: přesný význam, Latina, popis, slovník, synonymum, co znamená, heslo, význam pojmu, co je to Extrahovat?, definice, terminologie, odborné názvosloví, terminus technicus, Latina, význam slova, Extrahovat, pojem, termín


Pojem Extrahovat je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Extrahovat ve Wikislovníku

Hledat výraz Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Extrahovat na Google.cz

Hledat slovo Extrahovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Extrahovat na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Extrahovat? resp. co přesně znamená slovo Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je František Ringo Čech? Znáte a víte kdo je Vitarián? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.