Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Extrahovat sdílejte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Extrahovat je v kategorii Latina

Klíčová slova: Latina, popis, význam pojmu, synonymum, co to je, termín, význam, formulace, wiki, Latina, co znamená, Extrahovat, přesný výraz, slovo, heslo, pojem, terminologie, informace


Pojem Extrahovat je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Extrahovat v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrahovat ve Wikimedia Commons

Najít heslo Extrahovat ve Wikislovníku

Vyhledat termín Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Extrahovat ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Extrahovat na Google.cz

Hledat pojem Extrahovat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Extrahovat? resp. co znamená Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Remcal? Znáte a víte kdo je Psycholog? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.