Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Extrahovat? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Extrahovat je v kategorii Latina

Klíčová slova: přesný výraz, definice pojmu, význam, co znamená, Latina, wiki, informace, Latina, Extrahovat, lexikon, definice, synonymum, význam slova, heslo, odborný výraz, slovník, odborné názvosloví, názvosloví


Pojem Extrahovat je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Extrahovat lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Extrahovat na Google.cz

Zkusit najít termín Extrahovat ve Wikipedii

Najít termín Extrahovat ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrahovat ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Extrahovat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Extrahovat? resp. jaký je přesný význam slova Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Perun? Znáte a víte kdo je Psycholog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.