Co je to?
Výraz, termín, definice slova Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Extrahovat

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Extrahovat? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Extrahovat je v kategorii latina

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, přesný výraz, termín, přesný význam, význam pojmu, co znamená, latina, pojem, definice, formulace, vysvětlení, co to je, wiki, heslo, latina, lexikon, význam


Pojem Extrahovat je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Extrahovat na Youtube

Hledat termín Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Extrahovat ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Extrahovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Extrahovat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Nyní již víte jaká je definice termínu Extrahovat? resp. co se přesně ukrývá za slovem Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Pavel Liška? Znáte a víte kdo je Psychiatr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Extrahovat hledat i v jiných kategoriích (než latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.