Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Extrahovat se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, terminologie, terminus technicus, definice, Latina, formulace, Extrahovat, názvosloví, popis, význam slova, co to je, heslo, Latina, synonymum, vysvětlení, slovo, význam


Pojem Extrahovat je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Extrahovat ve Wikipedii

Vyhledat termín Extrahovat ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Extrahovat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Extrahovat ve Wikislovníku

Najít termín Extrahovat na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Extrahovat? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Ilustrátor? Znáte a víte kdo je Psycholog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.