Co je to?
Odborný výraz, definice slova Extrahovat. Co znamená pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je Extrahovat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Extrahovat. Co znamená pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Extrahovat se nachází v sekci latina

Klíčová slova: popis, termín, co to je, odborný výraz, vysvětlení, formulace, synonymum, definice, přesný výraz, latina, význam pojmu, slovník, slovo, latina, definice pojmu, význam slova, přesný význam, terminologie


Pojem Extrahovat je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Extrahovat lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Extrahovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Extrahovat ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Extrahovat ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Extrahovat ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Extrahovat ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Extrahovat? resp. co znamená slovo Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Cher? Znáte a víte kdo je Myslivec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v latina. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.