Co je to?
Výraz, termín, definice slova Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.


Co je to Extrahovat? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Extrahovat je v kategorii latina

Klíčová slova: odborné názvosloví, co znamená, terminus technicus, význam slova, význam pojmu, lexikon, wiki, synonymum, vysvětlení, heslo, formulace, slovník, termín, informace, přesný význam, odborný výraz, co je to Extrahovat?, definice pojmu


Pojem Extrahovat je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Extrahovat ve Wikislovníku

Najít výraz Extrahovat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Extrahovat ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Extrahovat na Youtube

Zkusit najít termín Extrahovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Extrahovat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Extrahovat například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Extrahovat? resp. co se skrývá pod slovem Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Bludička? Znáte a víte kdo je Pohan? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než latina. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.