Co je to?
Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Co to je Indiánský běh? Význam slova

Co znamená termín Indiánský běh? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.


Co je to Indiánský běh? Význam slova, termín, Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Indiánský běh? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Indiánský běh je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam, co to je, termín, Sport, informace, Indiánský běh, slovník, heslo, přesný výraz, co znamená, wiki, Sport, odborný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, popis, názvosloví, definice


Pojem Indiánský běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Indiánský běh? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Linky na další online zdroje

Najít slovo Indiánský běh ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Indiánský běh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánský běh ve Wikimedia Commons

Najít termín Indiánský běh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Indiánský běh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Indiánský běh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánský běh například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Indiánský běh? resp. co znamená Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Urolog? Znáte a víte kdo je Rom? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Indiánský běh hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?