Co je to?
Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Co to je Indiánský běh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Indiánský běh?

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.


Co je to Indiánský běh? Význam slova, termín, Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Indiánský běh? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Indiánský běh se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, význam, odborné názvosloví, význam pojmu, vysvětlení, termín, odborný výraz, co je to Indiánský běh?, co to je, definice pojmu, heslo, synonymum, informace, přesný výraz, slovník, terminus technicus, Sport, názvosloví


Pojem Indiánský běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Indiánský běh? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Indiánský běh ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánský běh ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Indiánský běh ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Indiánský běh ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Indiánský běh na Youtube

Hledat heslo Indiánský běh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánský běh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Indiánský běh? resp. co se přesně ukrývá za slovem Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Zmocnitel? Znáte a víte kdo je Čehún? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?