Co je to?
Definice výrazu, termínu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Co je Indiánský běh?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Indiánský běh?

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.


Co je to Indiánský běh? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Indiánský běh je v kategorii sport

Klíčová slova: co znamená, definice pojmu, odborné názvosloví, formulace, wiki, sport, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, definice, co to je, odborný výraz, slovník, informace, terminologie, pojem, termín, heslo


Pojem Indiánský běh je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Indiánský běh? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Indiánský běh ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Indiánský běh ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Indiánský běh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Indiánský běh ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Indiánský běh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Indiánský běh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánský běh například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Indiánský běh? resp. co znamená Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Epidemiolog? Znáte a víte kdo je Johny Machette? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, baseball sport, indiánský běh, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?