Co je to?
Odborný výraz, definice slova Indiánský běh. Co znamená slovo Indiánský běh z kategorie Sport?

Co je Indiánský běh? Definice pojmu

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Indiánský běh

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.


Co je to Indiánský běh? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Indiánský běh. Co znamená slovo Indiánský běh z kategorie Sport?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Indiánský běh patří do kategorie sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, co je to Indiánský běh?, přesný význam, heslo, terminologie, termín, formulace, vysvětlení, co to je, odborný výraz, Indiánský běh, pojem, definice, přesný výraz, informace, sport, definice pojmu, slovo


Pojem Indiánský běh je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Indiánský běh píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Indiánský běh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Indiánský běh ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Indiánský běh ve Wikislovníku

Hledat pojem Indiánský běh ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Indiánský běh na Google.cz

Zkusit najít frázi Indiánský běh ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánský běh například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě nyní již víte co je to Indiánský běh? resp. co je to Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Nýmand? Znáte a víte kdo je Vladimir 518? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Indiánský běh v jiné sekci než sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?