Co je to?
Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Co to je Indiánský běh? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Indiánský běh

Indiánský běh označuje pohyb, při kterém se střídá běh a chůze. Toto střídání může probíhat různě – intervaly jednotlivých technik je možno určit, nebo se střídají podle potřeby. Začínat se má s chůzí, aby se tělo prohřálo, poté se přechází na běh.
Běh je mírným klusem, který odpovídá možnostem běžce. Když už běžec nemůže běžet, přechází do režimu chůze. Tak si odpočine a po chvíli zase může běžet. Tímto způsobem lze poměrně rychle překonat i velké vzdálenosti.


Co je to Indiánský běh? Význam slova, termín, Definice výrazu Indiánský běh. Co znamená odborný pojem Indiánský běh z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Indiánský běh? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Indiánský běh je v sekci Sport

Klíčová slova: definice, wiki, význam, Sport, pojem, přesný význam, Indiánský běh, Sport, odborné názvosloví, informace, význam pojmu, termín, vysvětlení, názvosloví, formulace, přesný výraz, synonymum, terminologie


Pojem Indiánský běh je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Indiánský běh?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Indiánský běh je střídání běhu a chůze. Dokud daný jedinec nebo skupina mohou běžet, běží. Potom zpomalí do chůze, během které si odpočinou, aby mohli znovu běžet. Je možno také určit intervaly, střídat například minutu běhu a minutu chůze.

Jiné zdroje informací o pojmu Indiánský běh

Vyhledat heslo Indiánský běh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Indiánský běh ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Indiánský běh ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Indiánský běh ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Indiánský běh na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Indiánský běh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Indiánský běh například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Indiánský běh? resp. jaký je přesný význam slova Indiánský běh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Indiánský běh, odpověď na dotaz co je to Indiánský běh?. Víte např. kdo to je Lionel Messi? Znáte a víte kdo je Jiří Baťa? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?