Co je to?
Definice odborného termínu, slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Co je Barber? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Barber?

Barber je specialista na pánský styl úpravy vlasů a vousů. Název barber pochází ze slova barba, vous, původně se těmto odporníkům říkalo holič. Barber se však zabývá pánským stylem celkově, tedy stříháním vlasů, holením, úpravou jak vousů, tak vlasů. Nejde tedy jen o holiče nebo kadeřníka. Klienti jsou pouze muži a barber každému z nich vytváří jedinečný a módní styl. Stará se o ně, sleduje módní trendy a ví, jak by měl vypadat muž určitého typu. Vychází z klientových zvyků, vkusu a stylu. Věnuje se i studiu tvaru lebky a struktury obličeje, takže je schopen vybrat konkrétnímu klientovi přesně to, co potřebuje. Při práci dokáže udržovat konverzaci a klientovi nabízí i občerstvení, aby mu zaručil dokonalé pohodlí. Klienty také učí, jak by se o vlasy a vousy měli starat. Mezi barberem a jeho klienty by měla panovat vzájemná důvěra.
Pracoviště barbera se proto podobá pánskému klubu. U barbera se nabízí také barvení vlasů a vousů, úprava obočí, péče může být doplněna o masáže šíje a ramen, manikúru, pedikúru a další služby. Nabízí se zde také různé výrobky pro péči o vlasy, vousy pokožku hlavy a také obličej. Služby barbera jsou pro svou komplexnost také finančně náročnější.

Co je to Barber? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Barber sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Barber patří do sekce různé

Klíčová slova: pojem, informace, definice, slovník, význam slova, formulace, definice pojmu, wiki, vysvětlení, odborné názvosloví, popis, lexikon, názvosloví, význam, co znamená, synonymum, termín, význam pojmu


Pojem Barber je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Barber doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Barber ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Barber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barber na Youtube

Zkusit najít Barber ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Barber ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Barber ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barber například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Barber? resp. co vlastně znamená slovo Barber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Barber, odpověď na dotaz co je to Barber?. Víte např. kdo to je Exulant? Znáte a víte kdo je Martina Dubovská? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Barber i v jiné sekci než v různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.