Co je to?
Odborný výraz, definice slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Co je to Barber? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Barber

Barber je specialista na pánský styl úpravy vlasů a vousů. Název barber pochází ze slova barba, vous, původně se těmto odporníkům říkalo holič. Barber se však zabývá pánským stylem celkově, tedy stříháním vlasů, holením, úpravou jak vousů, tak vlasů. Nejde tedy jen o holiče nebo kadeřníka. Klienti jsou pouze muži a barber každému z nich vytváří jedinečný a módní styl. Stará se o ně, sleduje módní trendy a ví, jak by měl vypadat muž určitého typu. Vychází z klientových zvyků, vkusu a stylu. Věnuje se i studiu tvaru lebky a struktury obličeje, takže je schopen vybrat konkrétnímu klientovi přesně to, co potřebuje. Při práci dokáže udržovat konverzaci a klientovi nabízí i občerstvení, aby mu zaručil dokonalé pohodlí. Klienty také učí, jak by se o vlasy a vousy měli starat. Mezi barberem a jeho klienty by měla panovat vzájemná důvěra.
Pracoviště barbera se proto podobá pánskému klubu. U barbera se nabízí také barvení vlasů a vousů, úprava obočí, péče může být doplněna o masáže šíje a ramen, manikúru, pedikúru a další služby. Nabízí se zde také různé výrobky pro péči o vlasy, vousy pokožku hlavy a také obličej. Služby barbera jsou pro svou komplexnost také finančně náročnější.

Co je to Barber? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Barber patří do kategorie různé

Klíčová slova: terminologie, odborné názvosloví, různé, přesný výraz, odborný výraz, informace, definice pojmu, synonymum, vysvětlení, slovo, přesný význam, slovník, význam, význam pojmu, význam slova, pojem, heslo, názvosloví


Pojem Barber je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Barber

Najít heslo Barber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Barber na Youtube

Najít pojem Barber ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Barber ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Barber ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Barber na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barber například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Barber? resp. jaká je definice slova Barber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Barber, odpověď na dotaz co je to Barber?. Víte např. kdo to je Etoped? Znáte a víte kdo je Kamila Špráchalová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.