Co je to?
Odborný výraz, definice slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Co je Barber?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Barber?

Barber je specialista na pánský styl úpravy vlasů a vousů. Název barber pochází ze slova barba, vous, původně se těmto odporníkům říkalo holič. Barber se však zabývá pánským stylem celkově, tedy stříháním vlasů, holením, úpravou jak vousů, tak vlasů. Nejde tedy jen o holiče nebo kadeřníka. Klienti jsou pouze muži a barber každému z nich vytváří jedinečný a módní styl. Stará se o ně, sleduje módní trendy a ví, jak by měl vypadat muž určitého typu. Vychází z klientových zvyků, vkusu a stylu. Věnuje se i studiu tvaru lebky a struktury obličeje, takže je schopen vybrat konkrétnímu klientovi přesně to, co potřebuje. Při práci dokáže udržovat konverzaci a klientovi nabízí i občerstvení, aby mu zaručil dokonalé pohodlí. Klienty také učí, jak by se o vlasy a vousy měli starat. Mezi barberem a jeho klienty by měla panovat vzájemná důvěra.
Pracoviště barbera se proto podobá pánskému klubu. U barbera se nabízí také barvení vlasů a vousů, úprava obočí, péče může být doplněna o masáže šíje a ramen, manikúru, pedikúru a další služby. Nabízí se zde také různé výrobky pro péči o vlasy, vousy pokožku hlavy a také obličej. Služby barbera jsou pro svou komplexnost také finančně náročnější.

Co je to Barber? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Barber. Co znamená pojem Barber z kategorie Různé?

Předem se omlouváme za případné chyby v textech. Uvítáme vaši pomoc a zpětnou vazbu. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barber s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Barber se nachází v sekci různé

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, pojem, terminologie, formulace, význam slova, odborné názvosloví, definice, význam pojmu, synonymum, slovník, popis, vysvětlení, různé, názvosloví, přesný výraz, termín, co znamená


Pojem Barber je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Barber zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Barber ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Barber ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Barber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Barber ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Barber na Youtube

Vyhledat pojem Barber ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Barber například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Barber? resp. co znamená výraz Barber? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Barber, odpověď na dotaz co je to Barber?. Víte např. kdo to je Egon Tobiáš? Znáte a víte kdo je Karel Kašák? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Žlutý otazník s ďubkou, barber, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.