Co je to?
Výraz, termín, definice slova Akvarel. Co znamená odborný pojem Akvarel z kategorie Různé?

Co je to Akvarel? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Akvarel?

Akvarel je označení pro výtvarnou techniku, při níž jsou používány vodové barvy. Ty jsou snadno ředitelné vodou a mají nízkou krycí schopnost, proto akvarely vytvářejí poloprůhledný až průhledný efekt. Díky tomu se dá velmi dobře pracovat s barevnými přechody mezi jednotlivými odstíny a vytvořit z nich jemnou škálu.

Co je to Akvarel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Akvarel. Co znamená odborný pojem Akvarel z kategorie Různé?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Akvarel? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Akvarel patří do sekce různé

Klíčová slova: formulace, synonymum, wiki, pojem, odborný výraz, různé, význam pojmu, slovník, význam slova, přesný výraz, co to je, lexikon, informace, Akvarel, odborné názvosloví, vysvětlení, slovo, definice pojmu


Pojem Akvarel je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Akvarel? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Akvarel je malba, při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová barva). Maluje se na různé povrchy, nejčastěji se používá papír, ale i papyrus, plast nebo kůže, látka, dřevo a plátno. Vodová barva ne zcela kryje, a tak podklad obvykle prosvítá.

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Akvarel ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Akvarel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Akvarel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Akvarel na Youtube

Hledat pojem Akvarel na Google.cz

Hledat slovo Akvarel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Akvarel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už víte co znamená slovo Akvarel? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Akvarel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Akvarel, odpověď na dotaz co je to Akvarel?. Víte např. kdo to je Michaela Ochotská? Znáte a víte kdo je Jason Statham? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.