Co je to?
Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Co je to Post Bellum? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Post Bellum

Post Bellum je pojem z oblasti kultury. Jedná se o název neziskové organizace, která vznikla v roce 2001 a jejím cílem je vyhledávání pamětníků nejvýznamnějších okamžiků 20. století a nahrávání jejich vzpomínek. Zakladateli organizace jsou někteří čeští historici a novináři, kteří se setkali na pietních akcích a došli k názoru, že příběhy pamětníků by měly být vyprávěny, zaznamenávány a šířeny.
Výsledkem práce organizace Post Bellum je soubor vzpomínek různých osobností, jejich deníky, fotografie a další předmětů, nazvaný Paměť národa.


Co je to Post Bellum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Post Bellum můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Post Bellum je v sekci Kultura

Klíčová slova: formulace, synonymum, lexikon, termín, odborné názvosloví, wiki, přesný význam, informace, Kultura, význam, význam slova, heslo, Post Bellum, co znamená, odborný výraz, definice pojmu, terminologie, Kultura


Pojem Post Bellum je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Post Bellum?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Post Bellum je obecně prospěšná společnost (o. p. s.), která se zabývá zaznamenáváním a archivací vzpomínek pamětníků významných historických událostí. Z těchto materiálů připravuje výstavy a spolupracuje s nejrůznějšími médii (rozhlas, televize, noviny, internet) na výrobě dokumentárních pořadů. Základem jeho činnosti je uchování nasbíraného zvukového, obrazového a textového materiálu a jeho prezentace široké veřejnosti.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Post Bellum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Post Bellum ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Post Bellum ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Post Bellum ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Post Bellum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Post Bellum ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Bellum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Post Bellum? resp. co znamená výraz Post Bellum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Post Bellum, odpověď na dotaz co je to Post Bellum?. Víte např. kdo to je Kelt? Znáte a víte kdo je David Ondráčka? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.