Co je to?
Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Co je to Post Bellum? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Post Bellum?

Post Bellum je pojem z oblasti kultury. Jedná se o název neziskové organizace, která vznikla v roce 2001 a jejím cílem je vyhledávání pamětníků nejvýznamnějších okamžiků 20. století a nahrávání jejich vzpomínek. Zakladateli organizace jsou někteří čeští historici a novináři, kteří se setkali na pietních akcích a došli k názoru, že příběhy pamětníků by měly být vyprávěny, zaznamenávány a šířeny.
Výsledkem práce organizace Post Bellum je soubor vzpomínek různých osobností, jejich deníky, fotografie a další předmětů, nazvaný Paměť národa.

Co je to Post Bellum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Post Bellum? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Post Bellum patří do sekce Kultura

Klíčová slova: heslo, slovník, co je to Post Bellum?, synonymum, význam pojmu, co to je, odborný výraz, význam slova, wiki, Kultura, vysvětlení, popis, terminologie, lexikon, názvosloví, Kultura, pojem, Post Bellum


Pojem Post Bellum je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Post Bellum píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Post Bellum je obecně prospěšná společnost (o. p. s.), která se zabývá zaznamenáváním a archivací vzpomínek pamětníků významných historických událostí. Z těchto materiálů připravuje výstavy a spolupracuje s nejrůznějšími médii (rozhlas, televize, noviny, internet) na výrobě dokumentárních pořadů. Základem jeho činnosti je uchování nasbíraného zvukového, obrazového a textového materiálu a jeho prezentace široké veřejnosti.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Post Bellum na Google.cz

Hledat termín Post Bellum ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Post Bellum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Post Bellum ve Wikimedia Commons

Najít termín Post Bellum ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Post Bellum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Bellum například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Post Bellum? resp. jaká je definice termínu Post Bellum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Post Bellum, odpověď na dotaz co je to Post Bellum?. Víte např. kdo to je Atopik? Znáte a víte kdo je Děkan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.