Co je to?
Odborný výraz, definice slova Post Bellum. Co znamená slovo Post Bellum z kategorie Kultura?

Co je Post Bellum?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Post Bellum?

Post Bellum je pojem z oblasti kultury. Jedná se o název neziskové organizace, která vznikla v roce 2001 a jejím cílem je vyhledávání pamětníků nejvýznamnějších okamžiků 20. století a nahrávání jejich vzpomínek. Zakladateli organizace jsou někteří čeští historici a novináři, kteří se setkali na pietních akcích a došli k názoru, že příběhy pamětníků by měly být vyprávěny, zaznamenávány a šířeny.
Výsledkem práce organizace Post Bellum je soubor vzpomínek různých osobností, jejich deníky, fotografie a další předmětů, nazvaný Paměť národa.

Co je to Post Bellum? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Post Bellum. Co znamená slovo Post Bellum z kategorie Kultura?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Post Bellum s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Post Bellum patří do kategorie kultura

Klíčová slova: heslo, slovník, přesný význam, vysvětlení, wiki, formulace, význam slova, odborný výraz, odborné názvosloví, slovo, co to je, co je to Post Bellum?, synonymum, kultura, přesný výraz, informace, co znamená, terminologie


Pojem Post Bellum je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Post Bellum? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Post Bellum je obecně prospěšná společnost (o. p. s.), která se zabývá zaznamenáváním a archivací vzpomínek pamětníků významných historických událostí. Z těchto materiálů připravuje výstavy a spolupracuje s nejrůznějšími médii (rozhlas, televize, noviny, internet) na výrobě dokumentárních pořadů. Základem jeho činnosti je uchování nasbíraného zvukového, obrazového a textového materiálu a jeho prezentace široké veřejnosti.

Více informací o pojmu Post Bellum lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Post Bellum ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Post Bellum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Post Bellum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Post Bellum ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Post Bellum ve Wikislovníku

Najít pojem Post Bellum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Bellum například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co je to Post Bellum? resp. co se skrývá pod slovem Post Bellum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Post Bellum, odpověď na dotaz co je to Post Bellum?. Víte např. kdo to je Glenn Hall? Znáte a víte kdo je Lukáš Wagenknecht? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je kultura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, Moderní obrazárna, post Bellum, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.