Co je to?
Výraz, termín, definice slova Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Co je to Post Bellum? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Post Bellum

Post Bellum je pojem z oblasti kultury. Jedná se o název neziskové organizace, která vznikla v roce 2001 a jejím cílem je vyhledávání pamětníků nejvýznamnějších okamžiků 20. století a nahrávání jejich vzpomínek. Zakladateli organizace jsou někteří čeští historici a novináři, kteří se setkali na pietních akcích a došli k názoru, že příběhy pamětníků by měly být vyprávěny, zaznamenávány a šířeny.
Výsledkem práce organizace Post Bellum je soubor vzpomínek různých osobností, jejich deníky, fotografie a další předmětů, nazvaný Paměť národa.

Co je to Post Bellum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Post Bellum. Co znamená odborný pojem Post Bellum z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Post Bellum sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Post Bellum je v kategorii kultura

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, kultura, termín, definice pojmu, Post Bellum, co je to Post Bellum?, heslo, co znamená, synonymum, formulace, význam slova, význam, popis, slovník, kultura, lexikon, názvosloví


Pojem Post Bellum je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Post Bellum? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Post Bellum je obecně prospěšná společnost (o. p. s.), která se zabývá zaznamenáváním a archivací vzpomínek pamětníků významných historických událostí. Z těchto materiálů připravuje výstavy a spolupracuje s nejrůznějšími médii (rozhlas, televize, noviny, internet) na výrobě dokumentárních pořadů. Základem jeho činnosti je uchování nasbíraného zvukového, obrazového a textového materiálu a jeho prezentace široké veřejnosti.

Další informační zdroje

Vyhledat termín Post Bellum ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Post Bellum na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Post Bellum ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Post Bellum na Youtube

Hledat slovo Post Bellum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Post Bellum ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Bellum například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Post Bellum? resp. co znamená Post Bellum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Post Bellum, odpověď na dotaz co je to Post Bellum?. Víte např. kdo to je Quasimodo? Znáte a víte kdo je Charlie Puth? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.