Co je to?
Definice výrazu WWW. Co znamená odborný pojem WWW z kategorie Internet?

Co to je WWW? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu WWW?

Celosvětová síť propojující jednotlivé počítače pomocí tzv. http protokolu určeného pro výměnu hypertextových odkazů. Dokumenty uložené na serverech síť vyhledává pomocí URL, řetězce znaků označujícího přesné umístění zdroje informací. Servery začínají zkratkou www z anglického výrazu Word Wide Web.


Co je to WWW? Význam slova, termín, Definice výrazu WWW. Co znamená odborný pojem WWW z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to WWW? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem WWW je v sekci Internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, WWW, definice, co znamená, terminologie, význam, informace, terminus technicus, co je to WWW?, význam pojmu, formulace, slovo, synonymum, termín, pojem, slovník, přesný výraz, názvosloví


Pojem WWW je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo WWW ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz WWW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín WWW ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem WWW ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo WWW ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo WWW ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo WWW například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to WWW? resp. co se vlastně skrývá pod slovem WWW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu WWW, odpověď na dotaz co je to WWW?. Víte např. kdo to je Yetti? Znáte a víte kdo je Otorinolaryngolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.