Co je to?
Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Dřevoplast s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dřevoplast patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, heslo, význam, význam slova, terminus technicus, Dřevoplast, odborné názvosloví, termín, vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, lexikon, přesný význam, co to je, informace, pojem, formulace, definice


Pojem Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Dřevoplast

Najít termín Dřevoplast ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dřevoplast na Youtube

Vyhledat pojem Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Dřevoplast ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Dřevoplast na Google.cz

Najít heslo Dřevoplast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Dřevoplast? resp. co se skrývá pod slovem Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Michael Fassbender? Znáte a víte kdo je Harpyje? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.