Co je to?
Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dřevoplast

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dřevoplast je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Dřevoplast, popis, synonymum, informace, definice pojmu, přesný význam, formulace, co je to Dřevoplast?, význam slova, vysvětlení, termín, co znamená, co to je, wiki, lexikon, Stavebnictví, pojem, heslo


Pojem Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Dřevoplast ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Dřevoplast na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dřevoplast ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dřevoplast ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Dřevoplast ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Dřevoplast na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Dřevoplast? resp. jaká je definice slova Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Josef Čapek? Znáte a víte kdo je Harpyje? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.