Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dřevoplast. Co znamená pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je Dřevoplast? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dřevoplast. Co znamená pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Dřevoplast? Potom se o definici podělte s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Dřevoplast se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: formulace, informace, význam, popis, co znamená, názvosloví, co to je, pojem, odborný výraz, slovník, heslo, přesný význam, význam slova, wiki, lexikon, terminus technicus, termín, odborné názvosloví


Pojem Dřevoplast je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Dřevoplast

Zkusit najít slovo Dřevoplast na Google obrázcích

Hledat slovo Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dřevoplast na Youtube

Zkusit najít heslo Dřevoplast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dřevoplast ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Dřevoplast na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Dřevoplast? resp. co znamená Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Jana Vohralíková? Znáte a víte kdo je Enrico Fermi? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Dřevoplast i v jiné kategorii než je sekce stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.