Co je to?
Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dřevoplast sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dřevoplast patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, synonymum, lexikon, terminologie, význam, wiki, co to je, termín, přesný význam, co je to Dřevoplast?, Stavebnictví, Dřevoplast, názvosloví, popis, terminus technicus, informace, odborné názvosloví, formulace


Pojem Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dřevoplast ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dřevoplast ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Dřevoplast ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Dřevoplast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Dřevoplast ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Dřevoplast? resp. co vlastně znamená slovo Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Sigourney Weaver? Znáte a víte kdo je Chiméra? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Dřevoplast hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.