Co je to?
Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dřevoplast s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, definice, synonymum, význam pojmu, názvosloví, přesný význam, terminologie, Dřevoplast, Stavebnictví, pojem, popis, formulace, slovo, odborný výraz, wiki, přesný výraz, heslo, termín


Pojem Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Dřevoplast na Youtube

Hledat výraz Dřevoplast ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Dřevoplast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dřevoplast ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Dřevoplast ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Dřevoplast na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Dřevoplast? resp. jaký je přesný význam slova Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Dřevoplast i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.