Co je to?
Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dřevoplast?

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Dřevoplast s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dřevoplast patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: význam slova, synonymum, wiki, přesný výraz, vysvětlení, význam, termín, definice pojmu, lexikon, Stavebnictví, význam pojmu, pojem, slovo, definice, heslo, přesný význam, co znamená, formulace


Pojem Dřevoplast je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dřevoplast doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Dřevoplast ve Wikipedii

Najít termín Dřevoplast ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Dřevoplast ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Dřevoplast ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Dřevoplast na Google.cz

Hledat výraz Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Dřevoplast? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Sklář? Znáte a víte kdo je Chiméra? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.