Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dřevoplast

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Dřevoplast je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, formulace, synonymum, odborné názvosloví, význam pojmu, význam slova, co je to Dřevoplast?, heslo, přesný význam, termín, stavebnictví, slovo, terminus technicus, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, význam, definice pojmu


Pojem Dřevoplast je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Dřevoplast na Youtube

Hledat termín Dřevoplast ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dřevoplast ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dřevoplast ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Dřevoplast ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Dřevoplast? resp. co to je Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Robert Hooke? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Dřevoplast hledat i v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.