Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Co je to Dřevoplast? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dřevoplast

Dřevoplast je materiál, který vznikl jako alternativa obkladů především kolem vlhkých ploch, jako jsou bazény nebo jezírka. Jedná se o materiál, který je vysoce odolný a praktický.
Dřevoplast připomíná dřevo, je příjemný a bezúdržbový. Vyrábí se z dřevěné moučky a polymeru. Má stálou barevnost a dlouhou životnost – více než 25 let – bez změny vlastností.


Co je to Dřevoplast? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dřevoplast. Co znamená odborný pojem Dřevoplast z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Dřevoplast se nachází v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, názvosloví, popis, slovo, vysvětlení, slovník, termín, wiki, význam, definice pojmu, synonymum, přesný význam, stavebnictví, terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, informace


Pojem Dřevoplast je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Dřevoplast ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dřevoplast ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Dřevoplast ve Wikipedii

Hledat heslo Dřevoplast ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dřevoplast ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dřevoplast ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevoplast například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Dřevoplast? resp. jaký je význam slova Dřevoplast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dřevoplast, odpověď na dotaz co je to Dřevoplast?. Víte např. kdo to je Quentin Tarantino? Znáte a víte kdo je Gottfried Wilhelm Leibniz? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dřevoplast v jiné sekci než stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.