Co je to?
Výraz, termín, definice slova Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je to Clubhouse? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Clubhouse

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Co je to Clubhouse? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Clubhouse je v sekci internet

Klíčová slova: definice, internet, význam, význam pojmu, slovník, terminologie, terminus technicus, Clubhouse, wiki, význam slova, přesný význam, formulace, internet, popis, přesný výraz, termín, co to je, co je to Clubhouse?


Pojem Clubhouse je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Clubhouse?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Clubhouse je sociální síť určená pro audio chat. Má podobu aplikace pro iPhone a je přístupná pouze na pozvání. Byla spuštěna v roce 2020. Clubhouse vyvíjí firma Alpha Exploration Co. V prosinci 2020 byla naceněna na téměř 100 milionů amerických dolarů a 21. ledna 2021 toto nacenění dosáhlo jedné miliardy dolarů.

Další zdroje informací

Vyhledat termín Clubhouse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clubhouse ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Clubhouse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Clubhouse ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Clubhouse ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Clubhouse ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Clubhouse? resp. co se přesně ukrývá za slovem Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je David Macháček? Znáte a víte kdo je Závozník? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Clubhouse hledat i v jiných kategoriích (než internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.