Co je to?
Definice výrazu, termínu Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je to Clubhouse? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Clubhouse

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Definice výrazu, termínu Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Clubhouse se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, význam, informace, přesný význam, co to je, wiki, Internet, heslo, terminologie, popis, názvosloví, slovo, pojem, termín, Internet, lexikon, co je to Clubhouse?


Pojem Clubhouse je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Clubhouse na Google.cz

Zkusit najít heslo Clubhouse ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Clubhouse ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clubhouse ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Clubhouse na Youtube

Zkusit najít pojem Clubhouse ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Clubhouse? resp. co přesně znamená slovo Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je Pohan? Znáte a víte kdo je Venerolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.