Co je to?
Definice výrazu, termínu Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je to Clubhouse? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Clubhouse?

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Definice výrazu, termínu Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Clubhouse můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Clubhouse je v kategorii Internet

Klíčová slova: názvosloví, Clubhouse, co je to Clubhouse?, synonymum, heslo, co to je, Internet, význam slova, odborné názvosloví, terminus technicus, Internet, přesný význam, vysvětlení, definice pojmu, popis, wiki, slovník, co znamená


Pojem Clubhouse je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Clubhouse? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Clubhouse je sociální síť určená pro audio chat. Má podobu aplikace pro iPhone a je přístupná pouze na pozvání. Byla spuštěna v roce 2020. Clubhouse vyvíjí firma Alpha Exploration Co. V prosinci 2020 byla naceněna na téměř 100 milionů amerických dolarů a 21. ledna 2021 toto nacenění dosáhlo jedné miliardy dolarů.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín Clubhouse ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clubhouse ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Clubhouse na Google.cz

Najít pojem Clubhouse ve Wikislovníku

Vyhledat termín Clubhouse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Clubhouse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Clubhouse? resp. co se přesně ukrývá za slovem Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je Gerontofil? Znáte a víte kdo je Guma? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.