Co je to?
Definice odborného termínu, slova Clubhouse. Co znamená pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je to Clubhouse? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Clubhouse?

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Co je to Clubhouse? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Clubhouse. Co znamená pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Clubhouse je v sekci internet

Klíčová slova: názvosloví, wiki, co to je, co je to Clubhouse?, vysvětlení, význam pojmu, formulace, termín, přesný význam, slovník, synonymum, popis, přesný výraz, odborné názvosloví, Clubhouse, terminus technicus, pojem, význam


Pojem Clubhouse je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Clubhouse? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Clubhouse je sociální síť určená pro audio chat. Má podobu aplikace pro iPhone a je přístupná pouze na pozvání. Byla spuštěna v roce 2020. Clubhouse vyvíjí firma Alpha Exploration Co. V prosinci 2020 byla naceněna na téměř 100 milionů amerických dolarů a 21. ledna 2021 toto nacenění dosáhlo jedné miliardy dolarů.

Více informací o slovu Clubhouse doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Clubhouse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Clubhouse ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Clubhouse na Youtube

Hledat pojem Clubhouse ve Wikislovníku

Hledat výraz Clubhouse ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Clubhouse ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Clubhouse? resp. co to je Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je Mariah Carey? Znáte a víte kdo je Honza Musil? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.