Co je to?
Výraz, termín, definice slova Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je to Clubhouse? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Clubhouse?

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Co je to Clubhouse? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Clubhouse. Co znamená odborný pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Clubhouse patří do kategorie internet

Klíčová slova: co to je, význam, co znamená, pojem, názvosloví, definice pojmu, internet, vysvětlení, internet, termín, význam slova, terminus technicus, odborný výraz, synonymum, odborné názvosloví, Clubhouse, popis, definice


Pojem Clubhouse je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Clubhouse dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Clubhouse je sociální síť určená pro audio chat. Má podobu aplikace pro iPhone a je přístupná pouze na pozvání. Byla spuštěna v roce 2020. Clubhouse vyvíjí firma Alpha Exploration Co. V prosinci 2020 byla naceněna na téměř 100 milionů amerických dolarů a 21. ledna 2021 toto nacenění dosáhlo jedné miliardy dolarů.

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Clubhouse ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Clubhouse ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Clubhouse ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Clubhouse ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Clubhouse ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Clubhouse na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Clubhouse? resp. co znamená Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je Amant? Znáte a víte kdo je Bigfoot? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.