Co je to?
Odborný výraz, definice slova Clubhouse. Co znamená pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Co je Clubhouse? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Clubhouse?

Clubhouse je název nové velmi populární sociální sítě. Jedná se o mladý produkt, který je na trhu krátce. Její původní cílovou skupinou měli být pouze významnější lidé, kteří si zde měli předávat informace a zkušenosti. Uživatelé se zapojují do místností s konkrétními tématy a sdílí mluvené slovo. Pak se rozdělí na dvě skupiny, jedna tvoří publikum a může pouze poslouchat, druhou skupinou jsou řečníci. Publikum se však může hlásit o slovo a moderátor je pak přesune k řečníkovi, kde se mohou do konverzace zapojit.
Každý uživatel si může založit místnost, určí její typ a zvolí témata, o kterých se bude mluvit. Pak lze pozvat další uživatele nebo dát místnost na hlavní stranu. Po připojení již registrovaného uživatele není nutné nic vyplňovat, lze se rovnou zapojit. Místnosti jsou dočasné, po odpojení uživatelů zanikají. Aplikace pracuje pod systémem iOS, verze ro další systémy se připravuje. Zatím funguje pouze na pozvání, uvažuje se však o jejím otevření všem zájemcům.


Co je to Clubhouse? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Clubhouse. Co znamená pojem Clubhouse z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Clubhouse se nachází v sekci internet

Klíčová slova: internet, význam pojmu, wiki, terminologie, odborný výraz, internet, přesný výraz, definice, význam, termín, definice pojmu, pojem, přesný význam, odborné názvosloví, heslo, synonymum, informace, lexikon


Pojem Clubhouse je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Clubhouse? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Clubhouse je sociální síť určená pro audio chat. Má podobu aplikace pro iPhone a je přístupná pouze na pozvání. Byla spuštěna v roce 2020. Clubhouse vyvíjí firma Alpha Exploration Co. V prosinci 2020 byla naceněna na téměř 100 milionů amerických dolarů a 21. ledna 2021 toto nacenění dosáhlo jedné miliardy dolarů.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Clubhouse ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Clubhouse ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Clubhouse ve Wikizdrojích

Najít pojem Clubhouse na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clubhouse ve Wikimedia Commons

Hledat termín Clubhouse ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Clubhouse například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Clubhouse? resp. co vlastně znamená slovo Clubhouse? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Clubhouse, odpověď na dotaz co je to Clubhouse?. Víte např. kdo to je Thorin Pavéza? Znáte a víte kdo je Háta Sassmannová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Clubhouse v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.