Co je to?
Definice výrazu, termínu Registr. Co znamená odborný pojem Registr z kategorie Různé?

Co je Registr? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Registr?

Registr patří mezi slova s mnoha významy. Můžeme se s ním setkat třeba jako s registrem procesoru v informatice. Počítače nám také nabízejí další variantu významu slova, kdy se může jednat o součást systému Windows.
Pokud se podíváte jiným směrem, pak zjistíte, že slovo registr označuje seznam jmen nebo pojmů v odborné knize. Méně známé je, že registr je i sada píšťal se stejnou barvou zvuku u varhan. Posledním významem je též registr jako veřejný seznam právně podstatných skutečností, např. registr obyvatelstva.

Co je to Registr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Registr. Co znamená odborný pojem Registr z kategorie Různé?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Registr se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Registr je v kategorii různé

Klíčová slova: různé, lexikon, informace, termín, slovo, Registr, vysvětlení, přesný význam, heslo, co znamená, co je to Registr?, formulace, význam pojmu, slovník, význam, terminologie, definice pojmu, odborný výraz


Pojem Registr je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Registr v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Registr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Registr na Google.cz

Hledat termín Registr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Registr ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Registr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Registr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Registr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Registr? resp. co se skrývá pod slovem Registr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Registr, odpověď na dotaz co je to Registr?. Víte např. kdo to je Lump? Znáte a víte kdo je Chiméra? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.