Co je to?
Definice výrazu, termínu Registr. Co znamená odborný pojem Registr z kategorie Různé?

Co je Registr?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Registr?

Registr patří mezi slova s mnoha významy. Můžeme se s ním setkat třeba jako s registrem procesoru v informatice. Počítače nám také nabízejí další variantu významu slova, kdy se může jednat o součást systému Windows.
Pokud se podíváte jiným směrem, pak zjistíte, že slovo registr označuje seznam jmen nebo pojmů v odborné knize. Méně známé je, že registr je i sada píšťal se stejnou barvou zvuku u varhan. Posledním významem je též registr jako veřejný seznam právně podstatných skutečností, např. registr obyvatelstva.

Co je to Registr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Registr. Co znamená odborný pojem Registr z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Registr je v kategorii různé

Klíčová slova: terminologie, co znamená, lexikon, co to je, vysvětlení, význam, slovo, význam slova, definice, Registr, popis, různé, terminus technicus, definice pojmu, přesný výraz, názvosloví, slovník, přesný význam


Pojem Registr je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Registr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Registr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Registr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Registr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Registr ve Wikipedii

Zkusit najít Registr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Registr například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená Registr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Registr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Registr, odpověď na dotaz co je to Registr?. Víte např. kdo to je Bára Nesvadbová? Znáte a víte kdo je Chiméra? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Registr i v jiné kategorii než v různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Hnědý čokoládový otazník, registr, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.