Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Epitaf. Co znamená pojem Epitaf z kategorie Literatura?

Co to je Epitaf? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Epitaf?

Velmi krátký text informující o zemřelé osobě. Zabývá se životem zesnulého, nebo se nějak tematicky vrací k jeho myšlenkám, názorům, hodnotám, životním postojům a dílu. Může, ale také nemusí jít přímo o nápis vyrytý na náhrobku. V dalším smyslu může epitaf označovat i přímo náhrobní kámen nebo desku.


Co je to Epitaf? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Epitaf. Co znamená pojem Epitaf z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Epitaf s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Epitaf patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: co to je, wiki, terminus technicus, definice pojmu, termín, lexikon, slovo, vysvětlení, formulace, Epitaf, význam slova, popis, význam, informace, terminologie, pojem, co je to Epitaf?, heslo


Pojem Epitaf je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Epitaf? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Epitaf je krátký text, který informuje o zesnulé osobě, shrnuje její život a tematicky se vztahuje k mrtvému. Nemusí jít přímo o nápis umístěný na hrobu.

Více informací o slovu Epitaf doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Epitaf na Youtube

Hledat pojem Epitaf ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Epitaf na Google.cz

Zkusit najít pojem Epitaf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Epitaf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Epitaf ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Epitaf například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Epitaf? resp. co znamená Epitaf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epitaf, odpověď na dotaz co je to Epitaf?. Víte např. kdo to je Kardiak? Znáte a víte kdo je Antonín Zápotocký? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Literatura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.