Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Epitaf. Co znamená pojem Epitaf z kategorie Literatura?

Co to je Epitaf? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Epitaf?

Velmi krátký text informující o zemřelé osobě. Zabývá se životem zesnulého, nebo se nějak tematicky vrací k jeho myšlenkám, názorům, hodnotám, životním postojům a dílu. Může, ale také nemusí jít přímo o nápis vyrytý na náhrobku. V dalším smyslu může epitaf označovat i přímo náhrobní kámen nebo desku.


Co je to Epitaf? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Epitaf. Co znamená pojem Epitaf z kategorie Literatura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Epitaf) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Epitaf patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, terminus technicus, co znamená, wiki, terminologie, názvosloví, pojem, odborný výraz, Literatura, odborné názvosloví, slovo, definice, co je to Epitaf?, slovník, termín, synonymum, přesný výraz


Pojem Epitaf je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Epitaf?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Epitaf je krátký text, který informuje o zesnulé osobě, shrnuje její život a tematicky se vztahuje k mrtvému. Nemusí jít přímo o nápis umístěný na hrobu.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Epitaf ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Epitaf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Epitaf ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epitaf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Epitaf na Youtube

Vyhledat slovo Epitaf na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Epitaf například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Epitaf? resp. co označuje slovo Epitaf? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epitaf, odpověď na dotaz co je to Epitaf?. Víte např. kdo to je Pavel Svoboda? Znáte a víte kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Literatura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.