Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Catering. Co znamená pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je Catering?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Catering?

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Catering. Co znamená pojem Catering z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Catering s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Catering se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminologie, informace, lexikon, synonymum, wiki, slovník, termín, co znamená, definice pojmu, jídlo, co je to Catering?, jídlo, heslo, formulace, definice, terminus technicus, slovo, význam slova


Pojem Catering je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Catering?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Obrázek cateringu

Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Catering

Vyhledat výraz Catering ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Catering ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Catering ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Catering ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Catering na Google.cz

Hledat pojem Catering ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co je to Catering? resp. co znamená Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Johny Machette? Znáte a víte kdo je Žurnalista? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Catering hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?