Co je to?
Výraz, termín, definice slova Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Catering

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Catering doporučujeme sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Catering se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, význam, jídlo, význam slova, pojem, terminologie, terminus technicus, přesný význam, Catering, informace, popis, synonymum, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, lexikon, názvosloví


Pojem Catering je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Catering? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Obrázek cateringu

Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací o slovu Catering

Zkusit najít pojem Catering ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Catering ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Catering na Youtube

Zkusit najít slovo Catering ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Catering ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Catering ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Catering? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Andrea Procházková? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?