Co je to?
Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Catering

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Catering? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Catering je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, termín, slovník, význam, přesný význam, odborné názvosloví, co je to Catering?, Jídlo, co to je, popis, pojem, informace, wiki, heslo, lexikon, Jídlo, přesný výraz


Pojem Catering je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Catering? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Obrázek cateringu

Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Catering ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Catering ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Catering ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Catering ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Catering na Google.cz

Najít heslo Catering ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Catering? resp. jaký je přesný význam slova Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Jana Lorencová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?