Co je to?
Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Co znamená termín Catering? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Catering sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Catering patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, popis, synonymum, přesný význam, terminologie, Jídlo, heslo, odborný výraz, terminus technicus, formulace, přesný výraz, co znamená, slovo, pojem, slovník, význam pojmu, co je to Catering?


Pojem Catering je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Catering?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Další informační zdroje o slovu Catering

Hledat videa s názvem Catering na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Catering ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Catering ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Catering ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Catering ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Catering ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Catering? resp. jaká je definice slova Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Bečvář? Znáte a víte kdo je Harrison Ford? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Catering v jiné sekci než Jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?