Co je to?
Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co je to Catering? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Catering

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Catering se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam slova, slovník, formulace, terminus technicus, wiki, pojem, přesný význam, definice pojmu, odborné názvosloví, termín, heslo, vysvětlení, synonymum, co je to Catering?, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, terminologie


Pojem Catering je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Catering?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Obrázek cateringu

Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Catering ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Catering ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Catering ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Catering ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Catering ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Catering na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Catering? resp. co se skrývá pod slovem Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Hotař? Znáte a víte kdo je Harrison Ford? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?