Co je to?
Definice výrazu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Co to je Catering? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Catering?

Catering je označení druhu služeb zákazníkům, většinou se jedná o gastronomické služby, ale zajištěny mohou být i doprovodné programy a zábava. Catering je zásobování jídlem a stravování, většinou jde o dovoz hotových jídel nebo zajištění občerstvení na různých akcích.
Catering zajišťuje cateringová firma komplexně, tedy jak samotnou stravu, tak inventář, personál i úklid po celé akci. Catering může být poskytován na libovolných místech jakémkoli zvoleném čase.


Co je to Catering? Význam slova, termín, Definice výrazu Catering. Co znamená odborný pojem Catering z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Catering? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Catering patří do sekce jídlo

Klíčová slova: formulace, wiki, terminologie, synonymum, význam, názvosloví, lexikon, pojem, slovník, význam slova, přesný význam, odborné názvosloví, jídlo, slovo, význam pojmu, odborný výraz, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Catering je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Catering? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Catering (psáno též ketering) je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Obrázek cateringu

Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay
Ilustrační obrázek cateringových služeb. Autor: andreaegger, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Catering ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Catering ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Catering ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Catering ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Catering ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Catering na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Catering například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Catering? resp. co je to Catering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Catering, odpověď na dotaz co je to Catering?. Víte např. kdo to je Petr Němec? Znáte a víte kdo je Jiří Hynek? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Catering i jinde než v sekci než v jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?