Co je to?
Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Komaxit?

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Komaxit s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Komaxit se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, definice, význam pojmu, Technika, Komaxit, definice pojmu, slovo, význam, wiki, co je to Komaxit?, terminologie, přesný výraz, terminus technicus, slovník, Technika, termín, informace


Pojem Komaxit je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Komaxit ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komaxit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Komaxit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Komaxit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Komaxit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komaxit ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Komaxit? resp. jaká je definice slova Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Hurvínek? Znáte a víte kdo je Tomio Okamura? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Komaxit i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.