Co je to?
Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Komaxit?

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Komaxit je v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, pojem, odborný výraz, slovo, názvosloví, popis, co to je, přesný výraz, heslo, co je to Komaxit?, formulace, význam slova, definice, odborné názvosloví, informace, slovník, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Komaxit je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Komaxit lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Komaxit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Komaxit ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Komaxit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Komaxit ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Komaxit ve Wikipedii

Hledat pojem Komaxit na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Komaxit? resp. co označuje slovo Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Tomáš Etzler? Znáte a víte kdo je Tomio Okamura? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.