Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je Komaxit?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Komaxit

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici pojmu Komaxit sdílejte s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Komaxit je v kategorii technika

Klíčová slova: slovník, Komaxit, význam, termín, slovo, terminus technicus, co je to Komaxit?, popis, lexikon, přesný výraz, formulace, heslo, definice pojmu, odborný výraz, technika, synonymum, názvosloví, význam slova


Pojem Komaxit je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Komaxit v dalších zdrojích

Hledat heslo Komaxit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Komaxit ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komaxit ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komaxit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Komaxit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Komaxit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Teďka již bezesporu víte co to je Komaxit? resp. jaký je význam pojmu Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Josef Nedorost? Znáte a víte kdo je Vojtěch Dyk? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie technika, fotografka, komaxit, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.