Co je to?
Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Komaxit?

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Komaxit je v sekci Technika

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, pojem, co to je, informace, význam, odborný výraz, význam slova, formulace, definice, význam pojmu, terminus technicus, co znamená, co je to Komaxit?, přesný výraz, synonymum, Technika, názvosloví


Pojem Komaxit je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Komaxit na Youtube

Vyhledat pojem Komaxit na Google.cz

Zkusit najít slovo Komaxit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Komaxit ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Komaxit ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komaxit ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Komaxit? resp. jaká je definice slova Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Brepta? Znáte a víte kdo je Fuchtle? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Komaxit v jiné sekci než Technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.