Co je to?
Definice odborného termínu, slova Komaxit. Co znamená pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Co znamená termín Komaxit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Komaxit. Co znamená pojem Komaxit z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Komaxit sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Komaxit patří do sekce technika

Klíčová slova: heslo, technika, definice, pojem, terminus technicus, popis, slovník, lexikon, terminologie, slovo, definice pojmu, odborné názvosloví, názvosloví, odborný výraz, vysvětlení, technika, co znamená, význam


Pojem Komaxit je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Komaxit na Google.cz

Zkusit najít termín Komaxit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Komaxit ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Komaxit ve Wikipedii

Vyhledat pojem Komaxit ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Komaxit na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Komaxit? resp. co znamená výraz Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Stanislav Polčák? Znáte a víte kdo je Miloš Forman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Komaxit v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.