Co je to?
Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Komaxit

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Komaxit se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: synonymum, co to je, význam, co je to Komaxit?, význam pojmu, termín, lexikon, heslo, odborné názvosloví, definice, wiki, vysvětlení, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, popis, pojem, slovo


Pojem Komaxit je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Komaxit ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Komaxit ve Wikipedii

Hledat slovo Komaxit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Komaxit ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komaxit ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Komaxit ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Komaxit? resp. co znamená výraz Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Jiří Grossmann? Znáte a víte kdo je Johann Sebastian Bach? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.