Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Komaxit

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.


Co je to Komaxit? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Komaxit sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Komaxit je v kategorii technika

Klíčová slova: wiki, odborné názvosloví, formulace, lexikon, synonymum, co je to Komaxit?, co znamená, terminus technicus, terminologie, pojem, názvosloví, přesný význam, technika, technika, Komaxit, definice pojmu, přesný výraz, definice


Pojem Komaxit je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Komaxit zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Komaxit na Youtube

Zkusit najít výraz Komaxit ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Komaxit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Komaxit na Google.cz

Vyhledat pojem Komaxit ve Wikislovníku

Najít slovo Komaxit ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Komaxit například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Komaxit? resp. co znamená Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je James Clerk Maxwell? Znáte a víte kdo je Johann Sebastian Bach? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.