Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Mikropůjčka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mikropůjčka?

Mikropůjčka je druh krátkodobé rychlé půjčky. Jedná se o zapůjčení velmi nízké částky v řádu několika tisíců. Tuto půjčku je nutno rychle splatit, většinou do jednoho měsíce. Mikropůjčka rozhodně není levná, za snadné poskytnutí se platí velmi vysoké poplatky nebo úroky.
Půjčku lze získat po vyplnění krátkého formuláře a online ověření dokladů velmi rychle, schválení proběhne během několika minut a peníze jsou pak ihned převedeny na účet klienta. Není nutné potvrzení příjmů, prověřování a posuzování zájemců není tak přísné, jako v bance. Půjčka je tedy snadno dostupná.


Co je to Mikropůjčka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mikropůjčka. Co znamená odborný pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mikropůjčka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, lexikon, význam pojmu, co je to Mikropůjčka?, Mikropůjčka, přesný význam, terminologie, informace, význam slova, Bankovnictví, přesný výraz, definice, terminus technicus, odborné názvosloví, synonymum, termín, význam, definice pojmu


Pojem Mikropůjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Mikropůjčka?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mikroúvěr (angl. microcredit) nebo také mikropůjčka má formu drobných půjček poskytovaných určitým společenským skupinám, které nejsou dle standardních měřítek posuzované jako solventní, např. nezaměstnaní, důchodci, ženy na mateřské, studenti a chudí podnikatelé. Ti nejsou schopni záruky, nemají stálé zaměstnání a jejich úvěrový profil obecně nesplňuje ani minimální požadavky pro získání tradiční formy úvěru. Mikroúvěr je také součástí mikrofinancování, které se zaměřuje na zajišťování finančních služeb (úvěry, úspory, mikropojištění aj.) velmi chudým lidem.

Více informací o pojmu Mikropůjčka lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Mikropůjčka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Mikropůjčka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikropůjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikropůjčka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Mikropůjčka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Mikropůjčka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikropůjčka například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Mikropůjčka? resp. co znamená slovo Mikropůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikropůjčka, odpověď na dotaz co je to Mikropůjčka?. Víte např. kdo to je Švejk? Znáte a víte kdo je Michal Horáček? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.