Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mikropůjčka. Co znamená pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je Mikropůjčka?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mikropůjčka?

Mikropůjčka je druh krátkodobé rychlé půjčky. Jedná se o zapůjčení velmi nízké částky v řádu několika tisíců. Tuto půjčku je nutno rychle splatit, většinou do jednoho měsíce. Mikropůjčka rozhodně není levná, za snadné poskytnutí se platí velmi vysoké poplatky nebo úroky.
Půjčku lze získat po vyplnění krátkého formuláře a online ověření dokladů velmi rychle, schválení proběhne během několika minut a peníze jsou pak ihned převedeny na účet klienta. Není nutné potvrzení příjmů, prověřování a posuzování zájemců není tak přísné, jako v bance. Půjčka je tedy snadno dostupná.


Co je to Mikropůjčka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mikropůjčka. Co znamená pojem Mikropůjčka z kategorie Bankovnictví?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Mikropůjčka? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Mikropůjčka patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: Mikropůjčka, synonymum, co to je, slovník, terminologie, názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, lexikon, pojem, bankovnictví, význam slova, terminus technicus, bankovnictví, odborné názvosloví, význam pojmu, informace


Pojem Mikropůjčka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Mikropůjčka můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Mikroúvěr (angl. microcredit) nebo také mikropůjčka má formu drobných půjček poskytovaných určitým společenským skupinám, které nejsou dle standardních měřítek posuzované jako solventní, např. nezaměstnaní, důchodci, ženy na mateřské, studenti a chudí podnikatelé. Ti nejsou schopni záruky, nemají stálé zaměstnání a jejich úvěrový profil obecně nesplňuje ani minimální požadavky pro získání tradiční formy úvěru. Mikroúvěr je také součástí mikrofinancování, které se zaměřuje na zajišťování finančních služeb (úvěry, úspory, mikropojištění aj.) velmi chudým lidem.

Zkuste zjistit více informací o slovu Mikropůjčka v následujících zdrojích

Hledat pojem Mikropůjčka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Mikropůjčka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikropůjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Mikropůjčka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikropůjčka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Mikropůjčka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikropůjčka například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Mikropůjčka? resp. co znamená výraz Mikropůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikropůjčka, odpověď na dotaz co je to Mikropůjčka?. Víte např. kdo to je Farník? Znáte a víte kdo je Karel Werner? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Mikropůjčka i jinde než v sekci než v bankovnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.