Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Co je to Mexická káva? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Mexická káva

Mexická káva je nápoj, který se podává ve vyšších sklenicích. Skládá se z kávového likéru, který se do sklenic lije jako první. Pak se přidává káva a tequilla. Podmínkou je, že se jednotlivé ingredience nemísí. Nakonec se navrší šlehačka a ta se posype kakaem.
Pro přípravu mexické kávy se používá káva mexická, která se pěstuje ve vyšších polohách. Jde o kávu druhu arabica, velkozrnnou a pěstovanou drobnými farmáři. Mexická káva má tradici již od 18. století a Mexiko patří k největším producentům kávy v Americe.


Co je to Mexická káva? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Mexická káva) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mexická káva patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: termín, terminus technicus, formulace, informace, co znamená, slovník, Nápoje, pojem, význam, Mexická káva, terminologie, popis, názvosloví, wiki, Nápoje, co je to Mexická káva?, přesný význam, heslo


Pojem Mexická káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mexická káva doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Mexická káva ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mexická káva ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Mexická káva ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Mexická káva na Youtube

Najít pojem Mexická káva ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Mexická káva ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Mexická káva například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Mexická káva? resp. jaký je přesný význam slova Mexická káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mexická káva, odpověď na dotaz co je to Mexická káva?. Víte např. kdo to je Developer? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.