Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mexická káva. Co znamená odborný pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Co je to Mexická káva? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mexická káva

Mexická káva je nápoj, který se podává ve vyšších sklenicích. Skládá se z kávového likéru, který se do sklenic lije jako první. Pak se přidává káva a tequilla. Podmínkou je, že se jednotlivé ingredience nemísí. Nakonec se navrší šlehačka a ta se posype kakaem.
Pro přípravu mexické kávy se používá káva mexická, která se pěstuje ve vyšších polohách. Jde o kávu druhu arabica, velkozrnnou a pěstovanou drobnými farmáři. Mexická káva má tradici již od 18. století a Mexiko patří k největším producentům kávy v Americe.


Co je to Mexická káva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Mexická káva. Co znamená odborný pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Mexická káva se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: synonymum, slovník, co znamená, termín, terminologie, slovo, odborné názvosloví, informace, pojem, názvosloví, přesný význam, co to je, terminus technicus, popis, význam pojmu, odborný výraz, formulace, heslo


Pojem Mexická káva je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mexická káva ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mexická káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Mexická káva ve Wikislovníku

Hledat slovo Mexická káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Mexická káva ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Mexická káva ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mexická káva například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Mexická káva? resp. jaká je definice slova Mexická káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mexická káva, odpověď na dotaz co je to Mexická káva?. Víte např. kdo to je Sestřenice? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Mexická káva i v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.