Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Co je to Mexická káva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mexická káva?

Mexická káva je nápoj, který se podává ve vyšších sklenicích. Skládá se z kávového likéru, který se do sklenic lije jako první. Pak se přidává káva a tequilla. Podmínkou je, že se jednotlivé ingredience nemísí. Nakonec se navrší šlehačka a ta se posype kakaem.
Pro přípravu mexické kávy se používá káva mexická, která se pěstuje ve vyšších polohách. Jde o kávu druhu arabica, velkozrnnou a pěstovanou drobnými farmáři. Mexická káva má tradici již od 18. století a Mexiko patří k největším producentům kávy v Americe.


Co je to Mexická káva? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mexická káva se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mexická káva je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: termín, definice, Mexická káva, informace, lexikon, odborný výraz, co je to Mexická káva?, pojem, slovo, wiki, názvosloví, definice pojmu, terminologie, Nápoje, formulace, Nápoje, přesný výraz, popis


Pojem Mexická káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mexická káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Mexická káva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Mexická káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Mexická káva ve Wikipedii

Hledat výraz Mexická káva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mexická káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mexická káva například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mexická káva? resp. co vlastně znamená slovo Mexická káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mexická káva, odpověď na dotaz co je to Mexická káva?. Víte např. kdo to je Imbecil? Znáte a víte kdo je Nemrava? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.