Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Co je to Mexická káva? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mexická káva?

Mexická káva je nápoj, který se podává ve vyšších sklenicích. Skládá se z kávového likéru, který se do sklenic lije jako první. Pak se přidává káva a tequilla. Podmínkou je, že se jednotlivé ingredience nemísí. Nakonec se navrší šlehačka a ta se posype kakaem.
Pro přípravu mexické kávy se používá káva mexická, která se pěstuje ve vyšších polohách. Jde o kávu druhu arabica, velkozrnnou a pěstovanou drobnými farmáři. Mexická káva má tradici již od 18. století a Mexiko patří k největším producentům kávy v Americe.


Co je to Mexická káva? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mexická káva. Co znamená pojem Mexická káva z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mexická káva? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mexická káva se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: wiki, význam slova, co je to Mexická káva?, význam pojmu, terminologie, přesný výraz, synonymum, heslo, popis, slovo, Nápoje, Mexická káva, lexikon, termín, pojem, terminus technicus, informace, vysvětlení


Pojem Mexická káva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Mexická káva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mexická káva na Google.cz

Najít heslo Mexická káva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mexická káva ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Mexická káva ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Mexická káva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mexická káva například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Mexická káva? resp. co znamená slovo Mexická káva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mexická káva, odpověď na dotaz co je to Mexická káva?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Nemrava? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.