Co je to?
Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Co je to Skenování? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Skenování?

Skenování je činnost, při které se prostřednictvím zvláštního přístroje přenáší dokument nebo objekt do digitalizované podoby. Předmět je snímán postupně po řádcích, až vytvoří celý obraz.
K této činnosti se využívá skener, mobil, tablet a podobně. Skenování má velký význam, který se rozšiřuje i do dalších oborů – lékařství, architektura, stavebnictví a další.


Co je to Skenování? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skenování je v kategorii Počítače

Klíčová slova: popis, terminus technicus, Počítače, co znamená, slovo, formulace, termín, vysvětlení, lexikon, informace, přesný význam, co je to Skenování?, význam slova, názvosloví, Počítače, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Skenování je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Skenování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Skenování ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skenování ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Skenování na Youtube

Najít slovo Skenování ve Wikipedii

Vyhledat výraz Skenování ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skenování například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Skenování? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Skenování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skenování, odpověď na dotaz co je to Skenování?. Víte např. kdo to je Režisér? Znáte a víte kdo je Michael Douglas? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.