Co je to?
Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Co je to Skenování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Skenování

Skenování je činnost, při které se prostřednictvím zvláštního přístroje přenáší dokument nebo objekt do digitalizované podoby. Předmět je snímán postupně po řádcích, až vytvoří celý obraz.
K této činnosti se využívá skener, mobil, tablet a podobně. Skenování má velký význam, který se rozšiřuje i do dalších oborů – lékařství, architektura, stavebnictví a další.


Co je to Skenování? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Skenování s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Skenování je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Skenování, formulace, co to je, informace, synonymum, popis, heslo, přesný význam, slovník, co je to Skenování?, názvosloví, slovo, co znamená, definice, terminologie, význam, terminus technicus, pojem


Pojem Skenování je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Skenování na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skenování ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Skenování ve Wikipedii

Vyhledat pojem Skenování na Google.cz

Vyhledat heslo Skenování ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Skenování ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Skenování například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skenování? resp. co vlastně znamená slovo Skenování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skenování, odpověď na dotaz co je to Skenování?. Víte např. kdo to je Mediátor? Znáte a víte kdo je Ludvík Jagellonský? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Skenování i v jiných kategoriích (než Počítače). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.