Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Co je to Skenování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Skenování

Skenování je činnost, při které se prostřednictvím zvláštního přístroje přenáší dokument nebo objekt do digitalizované podoby. Předmět je snímán postupně po řádcích, až vytvoří celý obraz.
K této činnosti se využívá skener, mobil, tablet a podobně. Skenování má velký význam, který se rozšiřuje i do dalších oborů – lékařství, architektura, stavebnictví a další.


Co je to Skenování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skenování. Co znamená odborný pojem Skenování z kategorie Počítače?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Skenování? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Skenování patří do sekce počítače

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, informace, formulace, přesný význam, co to je, význam slova, pojem, co znamená, odborný výraz, počítače, co je to Skenování?, definice pojmu, přesný výraz, význam pojmu, popis, wiki, lexikon


Pojem Skenování je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skenování ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Skenování ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skenování ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Skenování na Youtube

Vyhledat termín Skenování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Skenování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Skenování například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Skenování? resp. co se skrývá pod slovem Skenování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skenování, odpověď na dotaz co je to Skenování?. Víte např. kdo to je Energetik? Znáte a víte kdo je Jan Blatný? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Skenování v jiné sekci než počítače. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.