Co je to?
Definice výrazu, termínu Epilace. Co znamená odborný pojem Epilace z kategorie Různé?

Co je to Epilace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Epilace?

Epilace je metoda odstranění nežádoucích chloupků a to tak, že dojde ke zničení vlasového kořínku (depilace znamená odstranění viditelné části chloupku, tedy holení). Epilace se provádí např. laserem nebo epilační jehlou ve specializovaných kosmetických salonech, případně za pomoci vosku nebo epilátoru v domácích podmínkách.

Co je to Epilace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Epilace. Co znamená odborný pojem Epilace z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Epilace sdílejte s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Epilace je v kategorii různé

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, definice, synonymum, vysvětlení, různé, termín, co to je, význam, wiki, terminus technicus, význam slova, slovo, formulace, odborné názvosloví, pojem, slovník, co je to Epilace?


Pojem Epilace je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Epilace? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Epilace je akt odstranění nežádoucích chloupků nebo vlasů z lidského těla včetně zničení vlasového kořínku. Tím se zásadně liší od depilace, kterou se odstraňují pouze viditelné části chloupků. Epilace je oblíbená pro svůj dlouhodobý efekt, takže ji není nutné opakovat tak brzo oproti holení.

Pro více informací o heslu Epilace zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Epilace ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Epilace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Epilace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Epilace ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Epilace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Epilace na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Epilace například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Epilace? resp. co to je Epilace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Epilace, odpověď na dotaz co je to Epilace?. Víte např. kdo to je Věra Křesadlová? Znáte a víte kdo je Opatrovník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Epilace hledat i v jiných kategoriích (než různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.