Co je to?
Definice výrazu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Co to je CCleaner? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu CCleaner

CCleaner je nástroj určený k čištění počítačů i chytrých telefonů s operačním systémem Android. Dokáže optimalizovat a vyčistit zařízení odstraněním nepotřebných dat. Vyčistí mezipaměť, stažené soubory ve složkách, obsah schránky nebo historii prohlížeče. Počítač nebo telefon se tak zrychlí. Díky uvolnění místa v úložišti funguje zařízení efektivněji, nevyžádané aplikace se rychle a jednoduše odstraní. V úložišti tak vznikne volné místo.
Zastaralé nebo zapomenuté soubory budou odstraněny, proběhne analýza úložiště a optimalizace místa. Nepoužívané aplikace odhalí Správce aplikací, při analýze získá uživatel informaci, které aplikace jsou důležité pro přenášení data a jakou spotřebu baterie jednotlivé aplikace mají. CCleaner umí také uvolnit paměť RAM a ukončit aplikace spuštěné na pozadí. Použití nástroje je velice jednoduché a intuitivní. Vše proběhne rychle a nezatíží procesor ani RAM paměť. Využívání procesoru, úložiště a RAM paměti i nadále sleduje, kontroluje také teplotu baterie a nabití.


Co je to CCleaner? Význam slova, termín, Definice výrazu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu CCleaner s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CCleaner se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Software, odborné názvosloví, Software, co je to CCleaner?, slovo, lexikon, informace, názvosloví, co znamená, terminus technicus, popis, co to je, wiki, slovník, synonymum, význam pojmu


Pojem CCleaner je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu CCleaner

Hledat pojem CCleaner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín CCleaner ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CCleaner ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem CCleaner ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CCleaner ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz CCleaner ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo CCleaner například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je CCleaner? resp. jaký je přesný význam slova CCleaner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CCleaner, odpověď na dotaz co je to CCleaner?. Víte např. kdo to je Trapper? Znáte a víte kdo je Škrt? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..