Co je to?
Definice výrazu, termínu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Co je CCleaner? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CCleaner?

CCleaner je nástroj určený k čištění počítačů i chytrých telefonů s operačním systémem Android. Dokáže optimalizovat a vyčistit zařízení odstraněním nepotřebných dat. Vyčistí mezipaměť, stažené soubory ve složkách, obsah schránky nebo historii prohlížeče. Počítač nebo telefon se tak zrychlí. Díky uvolnění místa v úložišti funguje zařízení efektivněji, nevyžádané aplikace se rychle a jednoduše odstraní. V úložišti tak vznikne volné místo.
Zastaralé nebo zapomenuté soubory budou odstraněny, proběhne analýza úložiště a optimalizace místa. Nepoužívané aplikace odhalí Správce aplikací, při analýze získá uživatel informaci, které aplikace jsou důležité pro přenášení data a jakou spotřebu baterie jednotlivé aplikace mají. CCleaner umí také uvolnit paměť RAM a ukončit aplikace spuštěné na pozadí. Použití nástroje je velice jednoduché a intuitivní. Vše proběhne rychle a nezatíží procesor ani RAM paměť. Využívání procesoru, úložiště a RAM paměti i nadále sleduje, kontroluje také teplotu baterie a nabití.


Co je to CCleaner? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo CCleaner je v kategorii software

Klíčová slova: co je to CCleaner?, odborné názvosloví, pojem, terminus technicus, význam slova, wiki, význam pojmu, přesný význam, názvosloví, popis, slovník, terminologie, definice pojmu, synonymum, termín, lexikon, informace, CCleaner


Pojem CCleaner je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu CCleaner?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

CCleaner (původně Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci počítače. Je vyvíjen společností Piriform v jazyce C++ pro systémy Microsoft Windows. V roce 2017 byl zakoupen společností Avast Software, která vyvíjí antivirové programy.
CCleaner umožňuje odstranit dočasné soubory internetového prohlížeče a dalších podporovaných aplikací. Program také obsahuje nástroj Registry Cleaner pro vyhledávání problémů a jejich oprav v registrech Windows, například nepoužívané přípony souborů a cest k programům. CCleaner také umožňuje odinstalovávat programy.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz CCleaner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít CCleaner ve vyhledávači Yandex

Najít pojem CCleaner na Google.cz

Najít termín CCleaner ve Wikislovníku

Hledat pojem CCleaner ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CCleaner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo CCleaner například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je CCleaner? resp. co přesně znamená slovo CCleaner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CCleaner, odpověď na dotaz co je to CCleaner?. Víte např. kdo to je Prokop Diviš? Znáte a víte kdo je Zákonodárce? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..