Co je to?
Výraz, termín, definice slova CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Co je to CCleaner? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu CCleaner?

CCleaner je nástroj určený k čištění počítačů i chytrých telefonů s operačním systémem Android. Dokáže optimalizovat a vyčistit zařízení odstraněním nepotřebných dat. Vyčistí mezipaměť, stažené soubory ve složkách, obsah schránky nebo historii prohlížeče. Počítač nebo telefon se tak zrychlí. Díky uvolnění místa v úložišti funguje zařízení efektivněji, nevyžádané aplikace se rychle a jednoduše odstraní. V úložišti tak vznikne volné místo.
Zastaralé nebo zapomenuté soubory budou odstraněny, proběhne analýza úložiště a optimalizace místa. Nepoužívané aplikace odhalí Správce aplikací, při analýze získá uživatel informaci, které aplikace jsou důležité pro přenášení data a jakou spotřebu baterie jednotlivé aplikace mají. CCleaner umí také uvolnit paměť RAM a ukončit aplikace spuštěné na pozadí. Použití nástroje je velice jednoduché a intuitivní. Vše proběhne rychle a nezatíží procesor ani RAM paměť. Využívání procesoru, úložiště a RAM paměti i nadále sleduje, kontroluje také teplotu baterie a nabití.


Co je to CCleaner? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu CCleaner s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz CCleaner se nachází v kategorii software

Klíčová slova: přesný výraz, software, co to je, přesný význam, heslo, pojem, synonymum, wiki, software, termín, význam, význam pojmu, popis, informace, slovník, formulace, definice pojmu, lexikon


Pojem CCleaner je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CCleaner? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

CCleaner (původně Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci počítače. Je vyvíjen společností Piriform v jazyce C++ pro systémy Microsoft Windows. V roce 2017 byl zakoupen společností Avast Software, která vyvíjí antivirové programy.
CCleaner umožňuje odstranit dočasné soubory internetového prohlížeče a dalších podporovaných aplikací. Program také obsahuje nástroj Registry Cleaner pro vyhledávání problémů a jejich oprav v registrech Windows, například nepoužívané přípony souborů a cest k programům. CCleaner také umožňuje odinstalovávat programy.

Další zdroje informací

Vyhledat termín CCleaner ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem CCleaner ve Wikizdrojích

Hledat slovo CCleaner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín CCleaner ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CCleaner ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz CCleaner ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CCleaner například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu CCleaner? resp. jaký je význam slova CCleaner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CCleaner, odpověď na dotaz co je to CCleaner?. Víte např. kdo to je Udavač? Znáte a víte kdo je Šaman? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín CCleaner hledat i v jiných kategoriích (než software) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..