Co je to?
Definice výrazu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Co to je CCleaner? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CCleaner?

CCleaner je nástroj určený k čištění počítačů i chytrých telefonů s operačním systémem Android. Dokáže optimalizovat a vyčistit zařízení odstraněním nepotřebných dat. Vyčistí mezipaměť, stažené soubory ve složkách, obsah schránky nebo historii prohlížeče. Počítač nebo telefon se tak zrychlí. Díky uvolnění místa v úložišti funguje zařízení efektivněji, nevyžádané aplikace se rychle a jednoduše odstraní. V úložišti tak vznikne volné místo.
Zastaralé nebo zapomenuté soubory budou odstraněny, proběhne analýza úložiště a optimalizace místa. Nepoužívané aplikace odhalí Správce aplikací, při analýze získá uživatel informaci, které aplikace jsou důležité pro přenášení data a jakou spotřebu baterie jednotlivé aplikace mají. CCleaner umí také uvolnit paměť RAM a ukončit aplikace spuštěné na pozadí. Použití nástroje je velice jednoduché a intuitivní. Vše proběhne rychle a nezatíží procesor ani RAM paměť. Využívání procesoru, úložiště a RAM paměti i nadále sleduje, kontroluje také teplotu baterie a nabití.


Co je to CCleaner? Význam slova, termín, Definice výrazu CCleaner. Co znamená odborný pojem CCleaner z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu CCleaner? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CCleaner patří do sekce Software

Klíčová slova: přesný význam, pojem, co to je, co je to CCleaner?, Software, co znamená, odborné názvosloví, terminus technicus, vysvětlení, Software, význam, význam slova, přesný výraz, slovo, definice pojmu, lexikon, význam pojmu, CCleaner


Pojem CCleaner je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CCleaner? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CCleaner (původně Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci počítače. Je vyvíjen společností Piriform v jazyce C++ pro systémy Microsoft Windows. V roce 2017 byl zakoupen společností Avast Software, která vyvíjí antivirové programy.
CCleaner umožňuje odstranit dočasné soubory internetového prohlížeče a dalších podporovaných aplikací. Program také obsahuje nástroj Registry Cleaner pro vyhledávání problémů a jejich oprav v registrech Windows, například nepoužívané přípony souborů a cest k programům. CCleaner také umožňuje odinstalovávat programy.

Jiné informační zdroje o pojmu CCleaner

Najít termín CCleaner ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo CCleaner na Google.cz

Hledat termín CCleaner ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem CCleaner ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz CCleaner ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CCleaner ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo CCleaner například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova CCleaner? resp. jaká je definice termínu CCleaner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CCleaner, odpověď na dotaz co je to CCleaner?. Víte např. kdo to je Bill Clinton? Znáte a víte kdo je Věra Špinarová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..