Co je to?
Odborný výraz, definice slova CCleaner. Co znamená pojem CCleaner z kategorie Software?

Co je CCleaner?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CCleaner

CCleaner je nástroj určený k čištění počítačů i chytrých telefonů s operačním systémem Android. Dokáže optimalizovat a vyčistit zařízení odstraněním nepotřebných dat. Vyčistí mezipaměť, stažené soubory ve složkách, obsah schránky nebo historii prohlížeče. Počítač nebo telefon se tak zrychlí. Díky uvolnění místa v úložišti funguje zařízení efektivněji, nevyžádané aplikace se rychle a jednoduše odstraní. V úložišti tak vznikne volné místo.
Zastaralé nebo zapomenuté soubory budou odstraněny, proběhne analýza úložiště a optimalizace místa. Nepoužívané aplikace odhalí Správce aplikací, při analýze získá uživatel informaci, které aplikace jsou důležité pro přenášení data a jakou spotřebu baterie jednotlivé aplikace mají. CCleaner umí také uvolnit paměť RAM a ukončit aplikace spuštěné na pozadí. Použití nástroje je velice jednoduché a intuitivní. Vše proběhne rychle a nezatíží procesor ani RAM paměť. Využívání procesoru, úložiště a RAM paměti i nadále sleduje, kontroluje také teplotu baterie a nabití.


Co je to CCleaner? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CCleaner. Co znamená pojem CCleaner z kategorie Software?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín CCleaner se nachází v sekci software

Klíčová slova: co znamená, popis, informace, termín, přesný význam, lexikon, slovník, terminus technicus, formulace, názvosloví, odborný výraz, definice, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, význam, wiki, synonymum


Pojem CCleaner je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu CCleaner?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CCleaner (původně Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci počítače. Je vyvíjen společností Piriform v jazyce C++ pro systémy Microsoft Windows. V roce 2017 byl zakoupen společností Avast Software, která vyvíjí antivirové programy.
CCleaner umožňuje odstranit dočasné soubory internetového prohlížeče a dalších podporovaných aplikací. Program také obsahuje nástroj Registry Cleaner pro vyhledávání problémů a jejich oprav v registrech Windows, například nepoužívané přípony souborů a cest k programům. CCleaner také umožňuje odinstalovávat programy.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo CCleaner ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi CCleaner ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CCleaner ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz CCleaner ve vyhledávači Qwant

Najít heslo CCleaner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín CCleaner ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CCleaner například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená CCleaner? resp. co to je CCleaner? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CCleaner, odpověď na dotaz co je to CCleaner?. Víte např. kdo to je Jerry Hall? Znáte a víte kdo je Sekundář? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo CCleaner i v jiné části webu než je kategorie software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..