Co je to?
Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Co je to Impetigo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Impetigo?

Impetigo Je název nakažlivé kožní infekce bakteriálního původu, které postihuje jak poškozenou, tak zdravou kůži. Hlavním projevem impetiga jsou rudé puchýřky, které často hnisají.
Známy jsou dvě formy onemocnění – praskající velké puchýře naplněné tekutinou nebo malé puchýřky, které po prasknutí vytvoří krustu podobnou akné. Léčbu antibiotiky by měl provádět dermatolog, který nařídí přísný hygienický režim nebo karanténu, protože impetigo je vysoce nakažlivé.


Co je to Impetigo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Impetigo s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Impetigo se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: popis, synonymum, definice, slovo, význam, odborný výraz, terminologie, lexikon, slovník, termín, názvosloví, informace, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, co je to Impetigo?, heslo, Nemoce


Pojem Impetigo je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Impetigo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impetigo ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Impetigo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Impetigo ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Impetigo ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Impetigo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Impetigo například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Impetigo? resp. co přesně znamená slovo Impetigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impetigo, odpověď na dotaz co je to Impetigo?. Víte např. kdo to je Tovaryš? Znáte a víte kdo je Kněžka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Impetigo i v jiných kategoriích (než Nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?