Co je to?
Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Co je to Impetigo? Význam slova

Co znamená termín Impetigo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Impetigo Je název nakažlivé kožní infekce bakteriálního původu, které postihuje jak poškozenou, tak zdravou kůži. Hlavním projevem impetiga jsou rudé puchýřky, které často hnisají.
Známy jsou dvě formy onemocnění – praskající velké puchýře naplněné tekutinou nebo malé puchýřky, které po prasknutí vytvoří krustu podobnou akné. Léčbu antibiotiky by měl provádět dermatolog, který nařídí přísný hygienický režim nebo karanténu, protože impetigo je vysoce nakažlivé.


Co je to Impetigo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Impetigo? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Impetigo je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: synonymum, slovník, terminologie, heslo, názvosloví, Impetigo, formulace, přesný význam, význam, co je to Impetigo?, wiki, odborné názvosloví, význam slova, popis, terminus technicus, informace, lexikon, co znamená


Pojem Impetigo je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Impetigo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Impetigo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Impetigo na Youtube

Najít pojem Impetigo na Google.cz

Najít heslo Impetigo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impetigo ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Impetigo ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Impetigo například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Impetigo? resp. jaký je význam pojmu Impetigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impetigo, odpověď na dotaz co je to Impetigo?. Víte např. kdo to je Komparzistka? Znáte a víte kdo je Kněžka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Impetigo v jiné sekci než Nemoce. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?