Co je to?
Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Co je to Impetigo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Impetigo

Impetigo Je název nakažlivé kožní infekce bakteriálního původu, které postihuje jak poškozenou, tak zdravou kůži. Hlavním projevem impetiga jsou rudé puchýřky, které často hnisají.
Známy jsou dvě formy onemocnění – praskající velké puchýře naplněné tekutinou nebo malé puchýřky, které po prasknutí vytvoří krustu podobnou akné. Léčbu antibiotiky by měl provádět dermatolog, který nařídí přísný hygienický režim nebo karanténu, protože impetigo je vysoce nakažlivé.


Co je to Impetigo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Impetigo. Co znamená pojem Impetigo z kategorie Nemoce?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Impetigo je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, slovo, Nemoce, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, termín, formulace, význam, Impetigo, co to je, terminologie, wiki, co znamená, definice, informace, lexikon


Pojem Impetigo je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Impetigo ve Wikipedii

Najít výraz Impetigo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Impetigo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Impetigo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Impetigo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Impetigo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Impetigo například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Impetigo? resp. co to je Impetigo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impetigo, odpověď na dotaz co je to Impetigo?. Víte např. kdo to je Jiří Ovčáček? Znáte a víte kdo je Kněžka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?