Co je to?
Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cystoskopie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cystoskopie?

Cystoskopie je pojem z oblasti urologie a gynekologie. Jedná se o vyšetřovací metodu, díky které si lékař může prohlédnout povrch dutiny močového měchýře zevnitř. Cystoskopie umožňuje vyšetřit i močovou trubici včetně části procházející prostatou.
K vyšetření je nutno použít zvláštní přístroj – cystoskop. Nejčastěji se používá při vyloučení možnosti zánětů, nádorů nebo jiných onemocnění močového měchýře.


Co je to Cystoskopie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Cystoskopie) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cystoskopie patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: informace, definice, slovo, slovník, terminologie, přesný význam, odborný výraz, terminus technicus, definice pojmu, co je to Cystoskopie?, wiki, Lékařství, význam, lexikon, synonymum, Cystoskopie, termín, přesný výraz


Pojem Cystoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Cystoskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Cystoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Cystoskopie ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cystoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Cystoskopie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cystoskopie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cystoskopie například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cystoskopie? resp. co vlastně znamená slovo Cystoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cystoskopie, odpověď na dotaz co je to Cystoskopie?. Víte např. kdo to je Nefritový císař? Znáte a víte kdo je Regina Rázlová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Cystoskopie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.