Co je to?
Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cystoskopie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cystoskopie?

Cystoskopie je pojem z oblasti urologie a gynekologie. Jedná se o vyšetřovací metodu, díky které si lékař může prohlédnout povrch dutiny močového měchýře zevnitř. Cystoskopie umožňuje vyšetřit i močovou trubici včetně části procházející prostatou.
K vyšetření je nutno použít zvláštní přístroj – cystoskop. Nejčastěji se používá při vyloučení možnosti zánětů, nádorů nebo jiných onemocnění močového měchýře.


Co je to Cystoskopie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cystoskopie můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cystoskopie je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, význam slova, synonymum, lexikon, vysvětlení, slovník, význam pojmu, co to je, odborné názvosloví, přesný výraz, názvosloví, co znamená, přesný význam, pojem, co je to Cystoskopie?, význam, wiki, formulace


Pojem Cystoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Cystoskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cystoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Cystoskopie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cystoskopie ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Cystoskopie na Youtube

Vyhledat pojem Cystoskopie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cystoskopie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Cystoskopie? resp. jaký je přesný význam slova Cystoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cystoskopie, odpověď na dotaz co je to Cystoskopie?. Víte např. kdo to je Cracker? Znáte a víte kdo je Regina Rázlová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.