Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cystoskopie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cystoskopie?

Cystoskopie je pojem z oblasti urologie a gynekologie. Jedná se o vyšetřovací metodu, díky které si lékař může prohlédnout povrch dutiny močového měchýře zevnitř. Cystoskopie umožňuje vyšetřit i močovou trubici včetně části procházející prostatou.
K vyšetření je nutno použít zvláštní přístroj – cystoskop. Nejčastěji se používá při vyloučení možnosti zánětů, nádorů nebo jiných onemocnění močového měchýře.


Co je to Cystoskopie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Cystoskopie můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Cystoskopie je v kategorii lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, odborné názvosloví, lékařství, význam, co je to Cystoskopie?, formulace, odborný výraz, termín, přesný význam, popis, definice, synonymum, informace, co znamená, slovník, lexikon, názvosloví


Pojem Cystoskopie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Cystoskopie

Vyhledat pojem Cystoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Cystoskopie ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Cystoskopie na Youtube

Najít slovo Cystoskopie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cystoskopie ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Cystoskopie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cystoskopie například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Cystoskopie? resp. co znamená slovo Cystoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cystoskopie, odpověď na dotaz co je to Cystoskopie?. Víte např. kdo to je Mykolog? Znáte a víte kdo je Julia Roberts? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.