Co je to?
Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cystoskopie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Cystoskopie?

Cystoskopie je pojem z oblasti urologie a gynekologie. Jedná se o vyšetřovací metodu, díky které si lékař může prohlédnout povrch dutiny močového měchýře zevnitř. Cystoskopie umožňuje vyšetřit i močovou trubici včetně části procházející prostatou.
K vyšetření je nutno použít zvláštní přístroj – cystoskop. Nejčastěji se používá při vyloučení možnosti zánětů, nádorů nebo jiných onemocnění močového měchýře.


Co je to Cystoskopie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cystoskopie s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cystoskopie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam, synonymum, co znamená, co je to Cystoskopie?, slovo, formulace, Cystoskopie, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je, slovník, lexikon, přesný výraz, pojem, terminus technicus, definice pojmu, definice, wiki


Pojem Cystoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Cystoskopie na Google.cz

Hledat heslo Cystoskopie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Cystoskopie ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cystoskopie ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Cystoskopie ve Wikislovníku

Najít heslo Cystoskopie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cystoskopie například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cystoskopie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cystoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cystoskopie, odpověď na dotaz co je to Cystoskopie?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Jiří Běhounek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.