Co je to?
Výraz, termín, definice slova Keloidní jizva. Co znamená odborný pojem Keloidní jizva z kategorie Lékařství?

Co je to Keloidní jizva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Keloidní jizva?

Keloidní jizva, nazývaná též keloid, je druh jizvy který se od obvyklých jizev liší jak vzhledem, tak strukturou. Vypadá nevzhledně, protože ji tvoří nadměrné množství kolagenu, který vytváří hrboly. Keloidní jizva je především problémem estetickým, ne zdravotním. Jako léčba se používá kryoterapie nebo kortikosteroidy.
Jizvy jsou nejčastější na hrudníku, ramenou, šíji nebo uších. Příčinou mohou být úrazy, štípnutí hmyzem, injekce, kožní choroby, piercing a další.


Co je to Keloidní jizva? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Keloidní jizva. Co znamená odborný pojem Keloidní jizva z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Keloidní jizva? Potom se o definici podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Keloidní jizva se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: slovo, terminologie, odborné názvosloví, názvosloví, formulace, odborný výraz, význam, vysvětlení, lékařství, definice pojmu, lékařství, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, synonymum, pojem, co znamená, co je to Keloidní jizva?


Pojem Keloidní jizva je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Keloidní jizva lze najít v následujících zdrojích

Najít výraz Keloidní jizva ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Keloidní jizva ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Keloidní jizva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Keloidní jizva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Keloidní jizva ve vyhledávači Qwant

Najít termín Keloidní jizva ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Keloidní jizva například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co to je Keloidní jizva? resp. jaká je definice slova Keloidní jizva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keloidní jizva, odpověď na dotaz co je to Keloidní jizva?. Víte např. kdo to je Fuchtle? Znáte a víte kdo je Emilia Clarke? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Keloidní jizva hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.