Co je to?
Definice odborného termínu, slova Keloidní jizva. Co znamená pojem Keloidní jizva z kategorie Lékařství?

Co je to Keloidní jizva? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Keloidní jizva?

Keloidní jizva, nazývaná též keloid, je druh jizvy který se od obvyklých jizev liší jak vzhledem, tak strukturou. Vypadá nevzhledně, protože ji tvoří nadměrné množství kolagenu, který vytváří hrboly. Keloidní jizva je především problémem estetickým, ne zdravotním. Jako léčba se používá kryoterapie nebo kortikosteroidy.
Jizvy jsou nejčastější na hrudníku, ramenou, šíji nebo uších. Příčinou mohou být úrazy, štípnutí hmyzem, injekce, kožní choroby, piercing a další.


Co je to Keloidní jizva? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Keloidní jizva. Co znamená pojem Keloidní jizva z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Keloidní jizva můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Keloidní jizva je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co to je, wiki, lexikon, definice, pojem, vysvětlení, odborný výraz, formulace, význam slova, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, co je to Keloidní jizva?, význam, terminologie, popis, Lékařství, Keloidní jizva


Pojem Keloidní jizva je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Keloidní jizva doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Keloidní jizva ve Wikislovníku

Vyhledat termín Keloidní jizva na Google.cz

Vyhledat výraz Keloidní jizva ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Keloidní jizva ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Keloidní jizva ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Keloidní jizva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keloidní jizva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Keloidní jizva? resp. jaký je význam pojmu Keloidní jizva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Keloidní jizva, odpověď na dotaz co je to Keloidní jizva?. Víte např. kdo to je Rudolf Schuster? Znáte a víte kdo je Ivan Vodochodský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.