Co je to?
Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Co je to Miserere? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Miserere

Miserere je medicinský termín, pocházející z latiny. Původní význam „slituj se“ byl využíván v modlitbách, ovšem v lékařství má miserere zcela jiný význam.
Jedná se o označení stavu nebezpečného životu, který lze napravit pouze rychlým chirurgickým zákrokem. Dochází při něm k zvracení obsahu střev, které je spojeno s neprůchodností střev.


Co je to Miserere? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Miserere doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Miserere se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Miserere, synonymum, wiki, odborné názvosloví, pojem, popis, názvosloví, Lékařství, termín, lexikon, odborný výraz, co je to Miserere?, formulace, Lékařství, slovo, význam, definice pojmu, heslo


Pojem Miserere je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Miserere ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Miserere ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Miserere ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Miserere na Google.cz

Hledat pojem Miserere ve Wikipedii

Vyhledat výraz Miserere ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Miserere například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Miserere? resp. co se skrývá pod slovem Miserere? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miserere, odpověď na dotaz co je to Miserere?. Víte např. kdo to je Bačkora? Znáte a víte kdo je Láma? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Miserere v jiné sekci než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.