Co je to?
Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Co je to Miserere? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Miserere

Miserere je medicinský termín, pocházející z latiny. Původní význam „slituj se“ byl využíván v modlitbách, ovšem v lékařství má miserere zcela jiný význam.
Jedná se o označení stavu nebezpečného životu, který lze napravit pouze rychlým chirurgickým zákrokem. Dochází při něm k zvracení obsahu střev, které je spojeno s neprůchodností střev.


Co je to Miserere? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Miserere můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Miserere je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, Lékařství, co znamená, heslo, odborné názvosloví, terminus technicus, synonymum, popis, definice, definice pojmu, Lékařství, význam, odborný výraz, slovo, slovník, formulace, názvosloví


Pojem Miserere je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Miserere

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miserere ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Miserere ve Wikipedii

Hledat heslo Miserere ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Miserere na Google.cz

Najít termín Miserere ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Miserere ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Miserere například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Miserere? resp. co je to Miserere? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miserere, odpověď na dotaz co je to Miserere?. Víte např. kdo to je Nymfomanka? Znáte a víte kdo je Láma? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.