Co je to?
Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Co je to Miserere? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Miserere

Miserere je medicinský termín, pocházející z latiny. Původní význam „slituj se“ byl využíván v modlitbách, ovšem v lékařství má miserere zcela jiný význam.
Jedná se o označení stavu nebezpečného životu, který lze napravit pouze rychlým chirurgickým zákrokem. Dochází při něm k zvracení obsahu střev, které je spojeno s neprůchodností střev.


Co je to Miserere? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Miserere. Co znamená odborný pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Miserere doporučujeme sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Miserere se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: co je to Miserere?, přesný význam, odborný výraz, slovo, definice, definice pojmu, terminologie, odborné názvosloví, přesný výraz, formulace, Lékařství, vysvětlení, terminus technicus, Miserere, slovník, popis, význam pojmu, pojem


Pojem Miserere je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Miserere?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Miserere [mizerére] je termín pocházející z latiny, v lékařství: zvracení obsahu střev při střevní neprůchodnosti dolní části trávicího traktu (životu nebezpečný stav vyžadující včasný chirurgický zásah).

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít termín Miserere ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Miserere ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Miserere na Google.cz

Najít pojem Miserere ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Miserere ve Wikizdrojích

Najít slovo Miserere ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miserere například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Miserere? resp. co se skrývá pod slovem Miserere? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miserere, odpověď na dotaz co je to Miserere?. Víte např. kdo to je Opat? Znáte a víte kdo je Socka? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.