Co je to?
Definice odborného termínu, slova Miserere. Co znamená pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Co je Miserere? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Miserere?

Miserere je medicinský termín, pocházející z latiny. Původní význam „slituj se“ byl využíván v modlitbách, ovšem v lékařství má miserere zcela jiný význam.
Jedná se o označení stavu nebezpečného životu, který lze napravit pouze rychlým chirurgickým zákrokem. Dochází při něm k zvracení obsahu střev, které je spojeno s neprůchodností střev.


Co je to Miserere? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Miserere. Co znamená pojem Miserere z kategorie Lékařství?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Miserere patří do sekce lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, vysvětlení, termín, heslo, lékařství, význam pojmu, wiki, pojem, Miserere, terminologie, lékařství, názvosloví, co znamená, slovo, význam, lexikon, přesný výraz, synonymum


Pojem Miserere je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Miserere? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Miserere [mizerére] je termín pocházející z latiny, v lékařství: zvracení obsahu střev při střevní neprůchodnosti dolní části trávicího traktu (životu nebezpečný stav vyžadující včasný chirurgický zásah).

Pro další informace o termínu Miserere zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Miserere na Youtube

Najít heslo Miserere ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Miserere ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Miserere ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miserere ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Miserere ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Miserere například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Miserere? resp. jaká je definice slova Miserere? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Miserere, odpověď na dotaz co je to Miserere?. Víte např. kdo to je Grázl? Znáte a víte kdo je Ondřej Kaše? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.