Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Co je to Bambucké máslo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bambucké máslo?

Bambucké máslo je produkt pocházející z Afriky, kde je považováno za krášlicí prostředek i lék. Jedná se o tuk získávaný z ořechů máslovníku afrického. V kosmetice je ceněné především pro vysoký obsah mastných kyselin a vitamínu E, které hrají důležitou úlohu při hydrataci pokožky a zajišťují její pružnost, dále pak katechinů a vitamínů A a F, které urychlují hojení drobných poranění.
Bambucké máslo se dobře vstřebává a nezanechává mastný dojem.


Co je to Bambucké máslo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bambucké máslo? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bambucké máslo je v sekci Různé

Klíčová slova: přesný význam, Různé, vysvětlení, terminus technicus, význam slova, slovník, heslo, význam, názvosloví, informace, slovo, co je to Bambucké máslo?, termín, definice, popis, definice pojmu, odborný výraz, Různé


Pojem Bambucké máslo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bambucké máslo? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bambucké máslo je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického (Vitellaria paradoxa, syn. Butyrospermum parkii) z čeledi zapotovitých, který roste převážně v subsaharské Africe v pásu savan.

Více informací o slovu Bambucké máslo doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Bambucké máslo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Bambucké máslo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bambucké máslo na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bambucké máslo ve Wikimedia Commons

Najít pojem Bambucké máslo ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Bambucké máslo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambucké máslo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bambucké máslo? resp. co přesně označuje termín Bambucké máslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bambucké máslo, odpověď na dotaz co je to Bambucké máslo?. Víte např. kdo to je Hispánec? Znáte a víte kdo je Filatelista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.