Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Co je to Bambucké máslo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bambucké máslo?

Bambucké máslo je produkt pocházející z Afriky, kde je považováno za krášlicí prostředek i lék. Jedná se o tuk získávaný z ořechů máslovníku afrického. V kosmetice je ceněné především pro vysoký obsah mastných kyselin a vitamínu E, které hrají důležitou úlohu při hydrataci pokožky a zajišťují její pružnost, dále pak katechinů a vitamínů A a F, které urychlují hojení drobných poranění.
Bambucké máslo se dobře vstřebává a nezanechává mastný dojem.

Co je to Bambucké máslo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bambucké máslo patří do kategorie Různé

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, pojem, co znamená, význam, formulace, názvosloví, definice, Bambucké máslo, wiki, popis, význam slova, co je to Bambucké máslo?, lexikon, terminologie, vysvětlení, Různé, přesný význam


Pojem Bambucké máslo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bambucké máslo? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Bambucké máslo je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického (Vitellaria paradoxa, syn. Butyrospermum parkii) z čeledi zapotovitých, který roste převážně v subsaharské Africe v pásu savan.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Bambucké máslo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Bambucké máslo ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bambucké máslo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bambucké máslo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bambucké máslo na Youtube

Zkusit najít termín Bambucké máslo ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambucké máslo například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bambucké máslo? resp. co je to Bambucké máslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bambucké máslo, odpověď na dotaz co je to Bambucké máslo?. Víte např. kdo to je Jiří Drahoš? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.