Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Co je to Bambucké máslo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bambucké máslo?

Bambucké máslo je produkt pocházející z Afriky, kde je považováno za krášlicí prostředek i lék. Jedná se o tuk získávaný z ořechů máslovníku afrického. V kosmetice je ceněné především pro vysoký obsah mastných kyselin a vitamínu E, které hrají důležitou úlohu při hydrataci pokožky a zajišťují její pružnost, dále pak katechinů a vitamínů A a F, které urychlují hojení drobných poranění.
Bambucké máslo se dobře vstřebává a nezanechává mastný dojem.


Co je to Bambucké máslo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Bambucké máslo sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bambucké máslo je v kategorii Různé

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, terminologie, definice pojmu, Bambucké máslo, význam, co to je, Různé, co je to Bambucké máslo?, pojem, přesný význam, význam slova, wiki, terminus technicus, informace, názvosloví


Pojem Bambucké máslo je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bambucké máslo? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Bambucké máslo je tuk extrahovaný ze semen stromu máslovníku afrického (Vitellaria paradoxa, syn. Butyrospermum parkii) z čeledi zapotovitých, který roste převážně v subsaharské Africe v pásu savan.

Další zdroje informací

Hledat heslo Bambucké máslo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bambucké máslo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Bambucké máslo ve Wikislovníku

Najít výraz Bambucké máslo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bambucké máslo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bambucké máslo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bambucké máslo například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bambucké máslo? resp. jaký je význam pojmu Bambucké máslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bambucké máslo, odpověď na dotaz co je to Bambucké máslo?. Víte např. kdo to je Belzebub? Znáte a víte kdo je Filatelista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Různé). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.