Co je to?
Výraz, termín, definice slova Invertor. Co znamená odborný pojem Invertor z kategorie Technika?

Co je Invertor? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Invertor?

Invertor neboli invertorový motor je jedním z nejmodernějších prvků v domácích spotřebičích. Jde o takový motor, který řídí elektronika, což zaručuje hladký chod a plynulost regulace otáček. Invertor není vybaven uhlíky, které bývají příčinou tření a jiskření a rychleji se opotřebovávají. Invertor má tedy delší životnost. Jsou velmi rozšířené především v řadě moderních spotřebičů, jako jsou pračky, sušičky, myčky, ledničky a digestoře. Díky absenci uhlíků nejsou tak silné vibrace a ani hluk, neopotřebovávají se tolik jednotlivé součástky. Proto je na invertory dávána i delší záruka, běžně u 10 let. Tyto motory mají také nižší spotřebu energie a nižší pořizovací cenu.
Hlavní oblastí využití jsou tedy domácí spotřebiče, ve kterých jsou plně využity všechny výhody, které invertor nabízí. Jeho odolnosti s úspěchem využívají také tepelná čerpadla a klimatizace. Navíc je vysoce oceňována schopnost invertoru k nepřetržité práci po dlouhou dobu.


Co je to Invertor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Invertor. Co znamená odborný pojem Invertor z kategorie Technika?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Napsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Invertor? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Invertor je v kategorii technika

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, synonymum, definice pojmu, odborný výraz, popis, význam pojmu, terminus technicus, co je to Invertor?, heslo, informace, význam, termín, názvosloví, co to je, slovník, technika, terminologie


Pojem Invertor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Invertor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Invertor ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Invertor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Invertor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Invertor ve Wikipedii

Najít slovo Invertor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Invertor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Invertor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste zjistili co znamená Invertor? resp. co se skrývá pod slovem Invertor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Invertor, odpověď na dotaz co je to Invertor?. Víte např. kdo to je Lukáš Hlavica? Znáte a víte kdo je Sofia Carson? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.