Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Komunikace

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Komunikace patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, názvosloví, význam slova, význam, slovník, odborný výraz, heslo, slovo, lexikon, synonymum, popis, terminologie, Psychologie, Komunikace, termín, co to je, definice, pojem


Pojem Komunikace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Komunikace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Komunikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Komunikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Komunikace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Komunikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Komunikace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Komunikace? resp. co označuje slovo Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Svářeč? Znáte a víte kdo je Portáš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.