Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Komunikace

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Komunikace s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Komunikace se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Komunikace?, psychologie, odborné názvosloví, názvosloví, definice, definice pojmu, slovník, význam pojmu, přesný význam, význam slova, synonymum, formulace, pojem, slovo, wiki, Komunikace, lexikon


Pojem Komunikace je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Komunikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Komunikace ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komunikace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komunikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Komunikace na Youtube

Vyhledat pojem Komunikace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Komunikace? resp. co znamená výraz Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Brand manager? Znáte a víte kdo je Modista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.