Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Co znamená termín Komunikace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Komunikace je v sekci Psychologie

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, slovník, terminologie, význam, význam slova, co znamená, slovo, Komunikace, co je to Komunikace?, vysvětlení, Psychologie, popis, definice, Psychologie, lexikon, informace, odborné názvosloví


Pojem Komunikace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Komunikace na Google.cz

Najít heslo Komunikace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Komunikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Komunikace ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Komunikace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Komunikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Komunikace? resp. jaký je význam slova Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Azrael? Znáte a víte kdo je Podruh? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Komunikace v jiné sekci než Psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.