Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Komunikace

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Komunikace s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Komunikace patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: význam, heslo, názvosloví, význam pojmu, slovník, přesný význam, definice pojmu, Komunikace, informace, wiki, co je to Komunikace?, odborné názvosloví, terminus technicus, popis, termín, definice, přesný výraz, synonymum


Pojem Komunikace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Komunikace zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Komunikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Komunikace ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komunikace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komunikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Komunikace ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Komunikace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Komunikace? resp. co označuje slovo Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Štěpán Malát? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.