Co je to?
Odborný výraz, definice slova Komunikace. Co znamená pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je Komunikace?

Co znamená pojem, definice termínu Komunikace?

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Komunikace. Co znamená pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Komunikace s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Komunikace se nachází v sekci psychologie

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, synonymum, definice, přesný význam, definice pojmu, informace, co znamená, odborné názvosloví, lexikon, wiki, přesný výraz, slovník, terminologie, význam slova, psychologie, psychologie, vysvětlení


Pojem Komunikace je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Komunikace v dalších zdrojích

Najít výraz Komunikace ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Komunikace na Youtube

Zkusit najít frázi Komunikace ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Komunikace ve Wikipedii

Najít pojem Komunikace na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komunikace ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Komunikace? resp. co znamená slovo Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Kongresman? Znáte a víte kdo je Modista? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Komunikace hledat i v jiných kategoriích (než psychologie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.