Co je to?
Definice výrazu, termínu Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Komunikace?

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Komunikace můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Komunikace je v sekci psychologie

Klíčová slova: popis, přesný výraz, význam pojmu, slovník, význam slova, definice, psychologie, termín, informace, co znamená, vysvětlení, přesný význam, odborné názvosloví, definice pojmu, lexikon, odborný výraz, co je to Komunikace?, synonymum


Pojem Komunikace je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komunikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Komunikace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Komunikace ve Wikipedii

Vyhledat heslo Komunikace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Komunikace ve vyhledávači Yandex

Najít termín Komunikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte co je to Komunikace? resp. co to je Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Oldo Hlaváček? Znáte a víte kdo je Arborista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Komunikace i v jiné sekci než v psychologie. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.