Co je to?
Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Co je to Komunikace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Komunikace?

Výměnu informací mezi dvěma subjekty můžeme z psychologického hlediska nazvat komunikací. Na komunikačním procesu se podílí hned několik faktorů - sdělující, obsah, kanál, kód, komunikační prostředí a kontext.
Ve většině případů má komunikace nějaký účel. V praktickém využití se rozlišuje mezi komunikací verbální a neverbální. Verbální komunikací rozumíme tu, která je zprostředkovaná slovy, zatímco neverbální k dorozumívání nepotřebuje žádná slova.


Co je to Komunikace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Komunikace. Co znamená odborný pojem Komunikace z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Komunikace s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Komunikace je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, pojem, co to je, terminologie, Psychologie, formulace, odborný výraz, wiki, Psychologie, názvosloví, co znamená, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, co je to Komunikace?, slovo, heslo


Pojem Komunikace je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Komunikace

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komunikace ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Komunikace na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Komunikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Komunikace ve Wikipedii

Najít heslo Komunikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Komunikace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Komunikace například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Komunikace? resp. co znamená výraz Komunikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komunikace, odpověď na dotaz co je to Komunikace?. Víte např. kdo to je Hana Brejchová? Znáte a víte kdo je Podruh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Komunikace i v jiných kategoriích (než Psychologie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.