Co je to?
Výraz, termín, definice slova PLS. Co znamená odborný pojem PLS z kategorie Zkratky?

Co je to PLS? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu PLS

PLS je zkratka anglického slova Please, prosím. Její použití není běžné v ústní komunikaci. Vyskytuje se především v online komunikaci, v sms, mailech a další elektronické komunikaci s přáteli a známými.
Používá se především s cílem zjednodušit a zrychlit komunikaci, aby nebylo nutné vypisovat celé slovo.


Co je to PLS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova PLS. Co znamená odborný pojem PLS z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín PLS? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo PLS se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam, význam pojmu, wiki, definice pojmu, terminus technicus, synonymum, pojem, definice, názvosloví, terminologie, slovo, co znamená, co to je, zkratky, informace, PLS, termín, přesný výraz


Pojem PLS je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu PLS

Najít výraz PLS na Google.cz

Najít termín PLS ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem PLS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz PLS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz PLS ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem PLS na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo PLS například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova PLS? resp. co je to PLS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PLS, odpověď na dotaz co je to PLS?. Víte např. kdo to je Bulík? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.