Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PLS. Co znamená pojem PLS z kategorie Zkratky?

Co to je PLS? Význam slova

Co znamená termín PLS? Vysvětlení pojmu, definice hesla

PLS je zkratka anglického slova Please, prosím. Její použití není běžné v ústní komunikaci. Vyskytuje se především v online komunikaci, v sms, mailech a další elektronické komunikaci s přáteli a známými.
Používá se především s cílem zjednodušit a zrychlit komunikaci, aby nebylo nutné vypisovat celé slovo.


Co je to PLS? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PLS. Co znamená pojem PLS z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu PLS? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo PLS je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, definice, slovník, co je to PLS?, wiki, odborný výraz, pojem, definice pojmu, slovo, přesný význam, synonymum, terminus technicus, formulace, PLS, význam pojmu, Zkratky, Zkratky


Pojem PLS je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem PLS na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PLS ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem PLS ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PLS ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz PLS ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín PLS na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PLS například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je PLS? resp. jaký je přesný význam slova PLS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PLS, odpověď na dotaz co je to PLS?. Víte např. kdo to je Alexander Dubček? Znáte a víte kdo je Tkadlec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.