Co je to?
Výraz, termín, definice slova PLS. Co znamená odborný pojem PLS z kategorie Zkratky?

Co je to PLS? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla PLS?

PLS je zkratka anglického slova Please, prosím. Její použití není běžné v ústní komunikaci. Vyskytuje se především v online komunikaci, v sms, mailech a další elektronické komunikaci s přáteli a známými.
Používá se především s cílem zjednodušit a zrychlit komunikaci, aby nebylo nutné vypisovat celé slovo.


Co je to PLS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova PLS. Co znamená odborný pojem PLS z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín PLS patří do sekce zkratky

Klíčová slova: slovo, co znamená, popis, zkratky, slovník, synonymum, wiki, odborné názvosloví, co to je, pojem, přesný význam, zkratky, význam pojmu, definice, přesný výraz, definice pojmu, co je to PLS?, význam slova


Pojem PLS je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem PLS ve Wikipedii

Vyhledat výraz PLS ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PLS ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo PLS ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PLS ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem PLS ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo PLS například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená PLS? resp. jaká je definice termínu PLS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PLS, odpověď na dotaz co je to PLS?. Víte např. kdo to je Anna Wetlinská? Znáte a víte kdo je Extremista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.