Co je to?
Odborný výraz, definice slova PLS. Co znamená pojem PLS z kategorie Zkratky?

Co je PLS? Význam slova

Co znamená termín PLS? Vysvětlení pojmu, definice hesla

PLS je zkratka anglického slova Please, prosím. Její použití není běžné v ústní komunikaci. Vyskytuje se především v online komunikaci, v sms, mailech a další elektronické komunikaci s přáteli a známými.
Používá se především s cílem zjednodušit a zrychlit komunikaci, aby nebylo nutné vypisovat celé slovo.


Co je to PLS? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova PLS. Co znamená pojem PLS z kategorie Zkratky?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu PLS doporučujeme sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz PLS se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: názvosloví, PLS, význam, odborný výraz, pojem, zkratky, význam pojmu, vysvětlení, slovník, co je to PLS?, přesný výraz, definice pojmu, definice, co to je, co znamená, přesný význam, terminologie, lexikon


Pojem PLS je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu PLS

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PLS ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo PLS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem PLS na Youtube

Najít termín PLS ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem PLS ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem PLS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo PLS například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo PLS? resp. co se přesně ukrývá za slovem PLS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PLS, odpověď na dotaz co je to PLS?. Víte např. kdo to je Hana Buštíková? Znáte a víte kdo je Pavel Sedláček? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.