Co je to?
Výraz, termín, definice slova Narážecí nástroj. Co znamená odborný pojem Narážecí nástroj z kategorie Nástroje?

Co je to Narážecí nástroj? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Narážecí nástroj?

Narážecí nástroj je speciální pomocník pro zakončování vodičů strukturované kabeláže. Ty se umísťují do zářezových bloků v rozvaděči nebo v síťové místnosti. Je ho možno využít také při připojování vodičů k ukončovacím zásuvkám nebo určitým patch panelům. Naražením dojde k zatlačení vodiče do zářezového kontaktu. Tím se poruší vnější izolace vodiče a jádro se propojí s kontaktem.
Narážecím nástrojem nelze vyvinout velkou sílu, takže by nemělo dojít k poškození kontaktů. Nástroj má výměnný pracovní hrot a může být i dvoustranný. Je také vybaven úložným prostorem na hrot, se kterým se nepracuje, a může mít i výklopný demontážní háček.


Co je to Narážecí nástroj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Narážecí nástroj. Co znamená odborný pojem Narážecí nástroj z kategorie Nástroje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Narážecí nástroj? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Narážecí nástroj je v kategorii nástroje

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, pojem, nástroje, co znamená, definice pojmu, slovo, vysvětlení, terminologie, wiki, Narážecí nástroj, synonymum, slovník, nástroje, význam pojmu, termín, přesný výraz, přesný význam


Pojem Narážecí nástroj je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Narážecí nástroj? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Narážecí nástroj (Impact Tool, Punch Down Tool) slouží pro realizaci zakončení vodičů strukturované kabeláže do zářezových bloků v síťové místnosti (typ 110 nebo 66), nebo v rozvaděči. Používá se také pro připojení vodičů k některým typům patch panelů a ukončovacích zásuvek.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Narážecí nástroj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Narážecí nástroj ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Narážecí nástroj ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Narážecí nástroj ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Narážecí nástroj ve Wikislovníku

Najít termín Narážecí nástroj ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Narážecí nástroj například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice termínu Narážecí nástroj? resp. co označuje slovo Narážecí nástroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Narážecí nástroj, odpověď na dotaz co je to Narážecí nástroj?. Víte např. kdo to je Fernando Alonso? Znáte a víte kdo je Morana? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nástroje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.