Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Narážecí nástroj. Co znamená pojem Narážecí nástroj z kategorie Nástroje?

Co to je Narážecí nástroj? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Narážecí nástroj?

Narážecí nástroj je speciální pomocník pro zakončování vodičů strukturované kabeláže. Ty se umísťují do zářezových bloků v rozvaděči nebo v síťové místnosti. Je ho možno využít také při připojování vodičů k ukončovacím zásuvkám nebo určitým patch panelům. Naražením dojde k zatlačení vodiče do zářezového kontaktu. Tím se poruší vnější izolace vodiče a jádro se propojí s kontaktem.
Narážecím nástrojem nelze vyvinout velkou sílu, takže by nemělo dojít k poškození kontaktů. Nástroj má výměnný pracovní hrot a může být i dvoustranný. Je také vybaven úložným prostorem na hrot, se kterým se nepracuje, a může mít i výklopný demontážní háček.


Co je to Narážecí nástroj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Narážecí nástroj. Co znamená pojem Narážecí nástroj z kategorie Nástroje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Narážecí nástroj? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Narážecí nástroj je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: informace, slovo, význam pojmu, vysvětlení, názvosloví, co to je, formulace, slovník, lexikon, Narážecí nástroj, terminus technicus, popis, Nástroje, definice, terminologie, pojem, odborný výraz, Nástroje


Pojem Narážecí nástroj je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Narážecí nástroj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Narážecí nástroj ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Narážecí nástroj na Google.cz

Vyhledat heslo Narážecí nástroj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Narážecí nástroj ve Wikimedia Commons

Najít slovo Narážecí nástroj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Narážecí nástroj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Narážecí nástroj? resp. jaký je význam slova Narážecí nástroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Narážecí nástroj, odpověď na dotaz co je to Narážecí nástroj?. Víte např. kdo to je David Pastrňák? Znáte a víte kdo je Gustav Mahler? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.