Co je to?
Odborný výraz, definice slova Špaldová mouka. Co znamená slovo Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je Špaldová mouka?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Špaldová mouka?

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Špaldová mouka. Co znamená slovo Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Tento text (Špaldová mouka) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Špaldová mouka patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: pojem, lexikon, terminologie, slovo, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, definice pojmu, popis, co znamená, heslo, význam slova, názvosloví, formulace, terminus technicus, wiki, Špaldová mouka


Pojem Špaldová mouka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Špaldová mouka na Youtube

Hledat slovo Špaldová mouka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Špaldová mouka ve Wikislovníku

Hledat pojem Špaldová mouka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Špaldová mouka ve Wikipedii

Najít pojem Špaldová mouka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Špaldová mouka? resp. jaký je význam slova Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Michael Bloomberg? Znáte a víte kdo je Ondřej Brzobohatý? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Špaldová mouka i v jiné části webu než je kategorie jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.