Co je to?
Odborný výraz, definice slova Špaldová mouka. Co znamená pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Špaldová mouka?

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Špaldová mouka. Co znamená pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Špaldová mouka s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Špaldová mouka je v kategorii jídlo

Klíčová slova: wiki, názvosloví, informace, jídlo, jídlo, co to je, Špaldová mouka, heslo, význam, terminologie, lexikon, popis, odborné názvosloví, odborný výraz, slovník, slovo, co je to Špaldová mouka?, synonymum


Pojem Špaldová mouka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Špaldová mouka

Najít pojem Špaldová mouka na Google.cz

Vyhledat výraz Špaldová mouka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Špaldová mouka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Špaldová mouka ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špaldová mouka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Špaldová mouka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Špaldová mouka? resp. jaký je přesný význam slova Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Antonín Hardt? Znáte a víte kdo je Gazda? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.