Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Špaldová mouka?

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Špaldová mouka můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Špaldová mouka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, definice, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, termín, názvosloví, slovník, co to je, wiki, Jídlo, heslo, slovo, informace, terminologie, formulace, co je to Špaldová mouka?, odborné názvosloví


Pojem Špaldová mouka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Špaldová mouka

Hledat pojem Špaldová mouka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Špaldová mouka na Youtube

Zkusit najít pojem Špaldová mouka ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Špaldová mouka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Špaldová mouka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Špaldová mouka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Špaldová mouka? resp. co je to Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Jakub Kohák? Znáte a víte kdo je Amanda Seyfried? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.