Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Co znamená termín Špaldová mouka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Špaldová mouka? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Špaldová mouka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, přesný význam, Jídlo, odborný výraz, co je to Špaldová mouka?, Špaldová mouka, význam, synonymum, heslo, definice pojmu, slovník, terminus technicus, vysvětlení, názvosloví, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, lexikon


Pojem Špaldová mouka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Špaldová mouka

Najít termín Špaldová mouka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Špaldová mouka na Google.cz

Zkusit najít termín Špaldová mouka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Špaldová mouka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špaldová mouka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Špaldová mouka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Špaldová mouka? resp. co to je Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Jan Werich? Znáte a víte kdo je Eva Hrušková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Špaldová mouka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.