Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Špaldová mouka

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Špaldová mouka s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Špaldová mouka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, Jídlo, co je to Špaldová mouka?, terminus technicus, význam pojmu, heslo, formulace, Špaldová mouka, synonymum, co to je, informace, co znamená, wiki, význam, odborné názvosloví, přesný výraz, vysvětlení, termín


Pojem Špaldová mouka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít termín Špaldová mouka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Špaldová mouka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Špaldová mouka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Špaldová mouka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špaldová mouka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Špaldová mouka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Špaldová mouka? resp. co je to Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Matt Groening? Znáte a víte kdo je Snowden? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.