Co je to?
Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Co je to Špaldová mouka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Špaldová mouka

Špaldová mouka je mouka vyrobená rozemletím zrnek špaldy, což je původní druh pšenice. Špalda jako nešlechtěný druh byla postupně nahrazena těmi šlechtěnými, které poskytovaly vyšší výnosy při sklizni. Špalda je oblíbená v poslední době u zastánců zdravé výživy. Na rozdíl od šlechtěné pšenice obsahuje více mineráních látek a bílkovin a zároveň je mnohem odolnější vůči škůdcům a nepříznivému počasí, proto je často pěstována v ekologickém zemědělství.


Co je to Špaldová mouka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Špaldová mouka. Co znamená odborný pojem Špaldová mouka z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Špaldová mouka sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Špaldová mouka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, názvosloví, Jídlo, slovo, wiki, přesný výraz, význam pojmu, informace, termín, pojem, co to je, Špaldová mouka, lexikon, heslo, terminologie, synonymum, přesný význam


Pojem Špaldová mouka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Špaldová mouka ve Wikipedii

Hledat výraz Špaldová mouka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špaldová mouka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Špaldová mouka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Špaldová mouka ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Špaldová mouka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaldová mouka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Špaldová mouka? resp. jaká je definice termínu Špaldová mouka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaldová mouka, odpověď na dotaz co je to Špaldová mouka?. Víte např. kdo to je Kateřina Siniaková? Znáte a víte kdo je Snowden? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.