Co je to?
Definice výrazu CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co je CreepyPasta?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CreepyPasta?

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Definice výrazu CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova CreepyPasta můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín CreepyPasta je v sekci internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, slovo, termín, slovník, terminus technicus, význam slova, wiki, lexikon, co to je, co znamená, co je to CreepyPasta?, význam, heslo, význam pojmu, přesný význam, definice, internet


Pojem CreepyPasta je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu CreepyPasta?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Hledejte výraz CreepyPasta v dalších zdrojích

Vyhledat slovo CreepyPasta na Google obrázcích

Hledat frázi CreepyPasta ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz CreepyPasta ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo CreepyPasta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem CreepyPasta ve Wikislovníku

Hledat heslo CreepyPasta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili co znamená CreepyPasta? resp. co přesně označuje termín CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Courtney Love? Znáte a víte kdo je Frank Sinatra? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.