Co je to?
Výraz, termín, definice slova CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co je to CreepyPasta? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu CreepyPasta?

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to CreepyPasta? s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo CreepyPasta je v sekci internet

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, termín, názvosloví, co je to CreepyPasta?, lexikon, internet, wiki, slovo, informace, odborné názvosloví, pojem, slovník, co to je, formulace, definice, význam pojmu, terminus technicus


Pojem CreepyPasta je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu CreepyPasta můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Další informace o pojmu CreepyPasta hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat výraz CreepyPasta ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo CreepyPasta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem CreepyPasta na Youtube

Najít výraz CreepyPasta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem CreepyPasta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova CreepyPasta? resp. co přesně označuje termín CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Elon Musk? Znáte a víte kdo je Tim Berners-Lee? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.