Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co je CreepyPasta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CreepyPasta?

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu CreepyPasta s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem CreepyPasta se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: internet, synonymum, popis, pojem, přesný výraz, heslo, CreepyPasta, internet, odborný výraz, co znamená, co je to CreepyPasta?, význam slova, formulace, přesný význam, lexikon, definice pojmu, názvosloví, odborné názvosloví


Pojem CreepyPasta je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín CreepyPasta? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Pro další informace o termínu CreepyPasta zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CreepyPasta ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz CreepyPasta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz CreepyPasta ve Wikizdrojích

Najít termín CreepyPasta ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem CreepyPasta na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova CreepyPasta? resp. co se přesně ukrývá za slovem CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Antonio Vivaldi? Znáte a víte kdo je Courtney Love? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.