Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co to je CreepyPasta? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CreepyPasta

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CreepyPasta s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CreepyPasta se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: slovo, přesný význam, definice, terminologie, CreepyPasta, pojem, odborné názvosloví, popis, wiki, názvosloví, terminus technicus, slovník, synonymum, termín, význam pojmu, co to je, definice pojmu, význam


Pojem CreepyPasta je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín CreepyPasta? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo CreepyPasta ve Wikislovníku

Hledat pojem CreepyPasta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín CreepyPasta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz CreepyPasta ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín CreepyPasta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například ve Wikizdrojích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená CreepyPasta? resp. jaký je význam pojmu CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Lucie Bílá? Znáte a víte kdo je Diletant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu CreepyPasta i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.