Co je to?
Výraz, termín, definice slova CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co je to CreepyPasta? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu CreepyPasta?

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CreepyPasta. Co znamená odborný pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova CreepyPasta sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín CreepyPasta patří do sekce internet

Klíčová slova: definice, internet, lexikon, názvosloví, význam pojmu, co je to CreepyPasta?, synonymum, CreepyPasta, odborné názvosloví, vysvětlení, pojem, význam, formulace, wiki, slovo, informace, popis, slovník


Pojem CreepyPasta je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CreepyPasta? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo CreepyPasta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo CreepyPasta na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CreepyPasta ve Wikimedia Commons

Najít pojem CreepyPasta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín CreepyPasta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili jaká je definice slova CreepyPasta? resp. co se vlastně skrývá pod slovem CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Zdeněk Mahdal? Znáte a víte kdo je Johann Christian Mikan? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.