Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co to je CreepyPasta? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CreepyPasta

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu CreepyPasta? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CreepyPasta je v kategorii Internet

Klíčová slova: co to je, lexikon, heslo, Internet, Internet, co znamená, terminus technicus, přesný výraz, pojem, slovo, popis, význam pojmu, odborný výraz, význam, význam slova, informace, formulace, wiki


Pojem CreepyPasta je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín CreepyPasta? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Více informací o slovu CreepyPasta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz CreepyPasta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz CreepyPasta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CreepyPasta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín CreepyPasta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz CreepyPasta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova CreepyPasta? resp. co vlastně znamená slovo CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Občan? Znáte a víte kdo je Impotent? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.