Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co to je CreepyPasta? Význam slova

Co znamená termín CreepyPasta? Vysvětlení pojmu, definice hesla

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.


Co je to CreepyPasta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (CreepyPasta) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CreepyPasta patří do kategorie Internet

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, slovník, terminus technicus, názvosloví, co to je, synonymum, definice, CreepyPasta, přesný význam, informace, význam slova, terminologie, slovo, lexikon, Internet, vysvětlení, termín


Pojem CreepyPasta je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CreepyPasta? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Creepypasta je výraz pro hororové pověsti nebo obrázky šířící se pomocí internetu. Často se jedná o krátké strašidelné příběhy vytvořené samotnými internetovými uživateli, které se týkají vražd, sebevražd, tajuplných událostí a paranormálních jevů a které jsou psané tak, aby čtenáře vyděsily. Podle amerického týdeníku Time měl tento žánr nejvíce čtenářů v roce 2010, kdy byly creepypasty přepsány a publikovány v The New York Times.

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CreepyPasta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem CreepyPasta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo CreepyPasta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CreepyPasta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín CreepyPasta ve vyhledávači Qwant

Najít termín CreepyPasta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CreepyPasta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova CreepyPasta? resp. co znamená slovo CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Převor? Znáte a víte kdo je Soumař? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín CreepyPasta hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.