Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je to Přirozené číslo? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Přirozené číslo

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.


Co je to Přirozené číslo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Přirozené číslo s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Přirozené číslo patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, Přirozené číslo, Matematika, lexikon, význam slova, popis, heslo, slovo, wiki, názvosloví, terminus technicus, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, co znamená, slovník, co to je


Pojem Přirozené číslo je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Přirozené číslo?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Více informací o pojmu Přirozené číslo lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Přirozené číslo ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přirozené číslo ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Přirozené číslo na Youtube

Najít pojem Přirozené číslo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Přirozené číslo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Přirozené číslo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Přirozené číslo například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Přirozené číslo? resp. co označuje slovo Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Gigant? Znáte a víte kdo je Bruncvík? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.