Co je to?
Definice výrazu Přirozené číslo. Co znamená odborný pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je Přirozené číslo?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Přirozené číslo?

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.


Co je to Přirozené číslo? Význam slova, termín, Definice výrazu Přirozené číslo. Co znamená odborný pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Přirozené číslo můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Přirozené číslo je v sekci matematika

Klíčová slova: popis, odborný výraz, pojem, lexikon, wiki, co znamená, terminologie, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, matematika, synonymum, definice, slovník, formulace, Přirozené číslo, co je to Přirozené číslo?, význam slova


Pojem Přirozené číslo je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Přirozené číslo? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Přirozené číslo ve Wikizdrojích

Najít pojem Přirozené číslo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přirozené číslo ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Přirozené číslo ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Přirozené číslo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Přirozené číslo na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Přirozené číslo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Z předchozího textu jste se dozvěděli co je to Přirozené číslo? resp. co znamená výraz Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Aristokratka? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Přirozené číslo i v jiné části webu než je kategorie matematika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.