Co je to?
Definice odborného termínu, slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Co je Přirozené číslo? Význam slova

Co znamená termín Přirozené číslo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Přirozené číslo v matematice je kladné celé číslo.


Co je to Přirozené číslo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Přirozené číslo. Co znamená pojem Přirozené číslo z kategorie Matematika?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Přirozené číslo sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Přirozené číslo patří do sekce matematika

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, význam pojmu, co znamená, co to je, termín, matematika, odborný výraz, terminus technicus, přesný výraz, slovo, slovník, přesný význam, význam, odborné názvosloví, formulace, informace, co je to Přirozené číslo?


Pojem Přirozené číslo je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Přirozené číslo?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Přirozeným číslem (číslem z oboru přirozených čísel) se v matematice rozumí kladné celé číslo (1, 2, 3, …). V oborech jako matematická logika, teorie množin a informatika se mezi přirozená čísla počítá i nula, což však v teorii čísel může vést k potížím. Tato čísla se označují jako přirozená, neboť se dají používat pro určení počtu nějakých předmětů (viz též kardinální číslo), nebo vyjadřování pořadí (viz též ordinální číslo). Jsou také nejjednodušší na pochopení, takže výuka matematiky obvykle začíná u přirozených čísel.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Přirozené číslo na Google.cz

Hledat videa s názvem Přirozené číslo na Youtube

Zkusit najít výraz Přirozené číslo ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přirozené číslo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Přirozené číslo ve Wikizdrojích

Zkusit najít frázi Přirozené číslo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Přirozené číslo například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Přirozené číslo? resp. co to je Přirozené číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přirozené číslo, odpověď na dotaz co je to Přirozené číslo?. Víte např. kdo to je Čumil? Znáte a víte kdo je Aristokratka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než matematika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.