Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Co je CNG?

Co znamená pojem, definice termínu CNG?

CNG (zkratka z Compressed Natural Gas) je označení pro stlačený zemní plyn, který se používá jako palivo motorových vozidel a je, co se množství emisí týká, ekologičtější než benzín a nafta.


Co je to CNG? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CNG s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo CNG se nachází v sekci fyzika

Klíčová slova: termín, definice, přesný výraz, slovo, co je to CNG?, heslo, informace, definice pojmu, význam slova, význam, co to je, slovník, CNG, pojem, synonymum, co znamená, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem CNG je v kategorii fyzika, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu CNG?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CNG (anglicky C) je stlačený zemní plyn (metan). Používá se jako palivo pro pohon motorových vozidel a je považován za relativně čistější alternativu k benzínu a motorové naftě, ale také k LPG. Variantou metanu jako paliva je LNG, což je zkapalněný zemní plyn.

Pro další informace o termínu CNG zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem CNG ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CNG ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo CNG ve Wikizdrojích

Najít výraz CNG ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz CNG na Google obrázcích

Zkusit najít výraz CNG na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CNG například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teďka již bezesporu víte jaký je přesný význam slova CNG? resp. jaký je význam pojmu CNG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNG, odpověď na dotaz co je to CNG?. Víte např. kdo to je Páprda? Znáte a víte kdo je Neptun? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu CNG i v jiných kategoriích (než fyzika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.