Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Co je Gufero? Význam slova

Co znamená termín Gufero? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Gufero je druh pryžového těsnění ložisek a hřídele. Může být opatřeno i pružinou. Tato strojní součástka je známa také pod názvem simerink. Gufero mívá tvar kruhu a je v něm otvor, kterým prochází hřídel.
Gufero se často využívá v motorech a převodovkách, kde má bránit úniku oleje. Protože mezi guferem a hřídelí dochází ke tření, gufero se po nějaké době opotřebí a je nutné ho vyměnit.


Co je to Gufero? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gufero sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Gufero patří do sekce technika

Klíčová slova: lexikon, heslo, formulace, terminologie, pojem, vysvětlení, význam pojmu, Gufero, přesný význam, slovník, technika, význam, terminus technicus, wiki, synonymum, technika, co to je, termín


Pojem Gufero je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gufero? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Gufero (též simmerring, simering, simerink od jména Walther Simmer) je strojní součástka. Je to pryžové těsnění hřídelí a ložisek. Většinou se ukládá do víka ložisek. Má kruhový tvar s otvorem pro průchod hřídele.

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Gufero na Youtube

Hledat slovo Gufero ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Gufero na Google.cz

Zkusit najít termín Gufero ve Wikislovníku

Vyhledat termín Gufero ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gufero ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Gufero například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste zjistili jaká je definice slova Gufero? resp. co přesně znamená slovo Gufero? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gufero, odpověď na dotaz co je to Gufero?. Víte např. kdo to je Franklin Delano Roosevelt? Znáte a víte kdo je Jan Sůra? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Gufero i v jiné kategorii než je sekce technika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.