Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Co je to Gufero? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Gufero

Gufero je druh pryžového těsnění ložisek a hřídele. Může být opatřeno i pružinou. Tato strojní součástka je známa také pod názvem simerink. Gufero mívá tvar kruhu a je v něm otvor, kterým prochází hřídel.
Gufero se často využívá v motorech a převodovkách, kde má bránit úniku oleje. Protože mezi guferem a hřídelí dochází ke tření, gufero se po nějaké době opotřebí a je nutné ho vyměnit.


Co je to Gufero? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Gufero? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gufero je v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný význam, Technika, přesný výraz, termín, wiki, vysvětlení, co to je, pojem, význam slova, odborné názvosloví, lexikon, popis, heslo, definice pojmu, význam pojmu, definice, názvosloví, synonymum


Pojem Gufero je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Gufero dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Gufero (též simmerring, simering, simerink od jména Walther Simmer) je strojní součástka. Je to pryžové těsnění hřídelí a ložisek. Většinou se ukládá do víka ložisek. Má kruhový tvar s otvorem pro průchod hřídele.

Zkuste zjistit více informací o slovu Gufero v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Gufero ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gufero ve Wikimedia Commons

Najít pojem Gufero ve Wikislovníku

Hledat heslo Gufero ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Gufero ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Gufero na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gufero například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Gufero? resp. jaká je definice slova Gufero? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gufero, odpověď na dotaz co je to Gufero?. Víte např. kdo to je Škrt? Znáte a víte kdo je Glum? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.