Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Rychlá půjčka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.


Co je to Rychlá půjčka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Rychlá půjčka s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Rychlá půjčka, význam slova, význam, pojem, názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, heslo, definice, formulace, co znamená, slovo, slovník, popis, Bankovnictví, terminus technicus, co to je


Pojem Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Rychlá půjčka dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Jako rychlá půjčka bývá často označována půjčka, která je expresně vyřízena do několika hodin. Takovou půjčku poskytují zpravidla nebankovní instituce, jelikož banky požadují takové množství dokumentů, že rychlé vyřízení půjčky není možné. Rychlá půjčka může pomoci lidem v tísni, kteří potřebují peníze okamžitě.
O rychlou půjčku může podat každá osoba starší 18 let se způsobilostí právně jednat. Dále se musí takový žadatel prokázat platným průkazem totožnosti (většinou se vyžadují dva, někdy jen jeden). Překážkou ve schvalování půjčky může být insolvence, či jiné předlužení.

Hledejte pojem Rychlá půjčka v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Rychlá půjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Rychlá půjčka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Rychlá půjčka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Rychlá půjčka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Rychlá půjčka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Rychlá půjčka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlá půjčka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Rychlá půjčka? resp. jaký je význam pojmu Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Myslivec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..