Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Rychlá půjčka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.


Co je to Rychlá půjčka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rychlá půjčka s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rychlá půjčka se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, informace, definice, lexikon, slovník, Rychlá půjčka, termín, význam pojmu, co to je, co znamená, co je to Rychlá půjčka?, přesný význam, definice pojmu, Bankovnictví, heslo, formulace, odborný výraz, význam


Pojem Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rychlá půjčka? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Jako rychlá půjčka bývá často označována půjčka, která je expresně vyřízena do několika hodin. Takovou půjčku poskytují zpravidla nebankovní instituce, jelikož banky požadují takové množství dokumentů, že rychlé vyřízení půjčky není možné. Rychlá půjčka může pomoci lidem v tísni, kteří potřebují peníze okamžitě.
O rychlou půjčku může podat každá osoba starší 18 let se způsobilostí právně jednat. Dále se musí takový žadatel prokázat platným průkazem totožnosti (většinou se vyžadují dva, někdy jen jeden). Překážkou ve schvalování půjčky může být insolvence, či jiné předlužení.

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Rychlá půjčka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlá půjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Rychlá půjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Rychlá půjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Rychlá půjčka na Youtube

Zkusit najít pojem Rychlá půjčka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlá půjčka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Rychlá půjčka? resp. co znamená Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Valach? Znáte a víte kdo je Básník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..