Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Rychlá půjčka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rychlá půjčka

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.


Co je to Rychlá půjčka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Rychlá půjčka doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rychlá půjčka se nachází v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: synonymum, Rychlá půjčka, lexikon, slovo, formulace, definice pojmu, význam slova, význam, informace, význam pojmu, wiki, odborný výraz, názvosloví, popis, terminus technicus, termín, Bankovnictví, heslo


Pojem Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Rychlá půjčka dozvíte následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jako rychlá půjčka bývá často označována půjčka, která je expresně vyřízena do několika hodin. Takovou půjčku poskytují zpravidla nebankovní instituce, jelikož banky požadují takové množství dokumentů, že rychlé vyřízení půjčky není možné. Rychlá půjčka může pomoci lidem v tísni, kteří potřebují peníze okamžitě.
O rychlou půjčku může podat každá osoba starší 18 let se způsobilostí právně jednat. Dále se musí takový žadatel prokázat platným průkazem totožnosti (většinou se vyžadují dva, někdy jen jeden). Překážkou ve schvalování půjčky může být insolvence, či jiné předlužení.

Zkuste zjistit více informací o slovu Rychlá půjčka v následujících zdrojích

Najít heslo Rychlá půjčka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Rychlá půjčka na Google.cz

Najít termín Rychlá půjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlá půjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rychlá půjčka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Rychlá půjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlá půjčka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Rychlá půjčka? resp. co vlastně znamená slovo Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Myslivec? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..