Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rychlá půjčka. Co znamená slovo Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je Rychlá půjčka?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.


Co je to Rychlá půjčka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rychlá půjčka. Co znamená slovo Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Rychlá půjčka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Rychlá půjčka patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: popis, co znamená, heslo, vysvětlení, přesný význam, slovo, terminus technicus, odborné názvosloví, význam pojmu, co to je, bankovnictví, synonymum, co je to Rychlá půjčka?, slovník, terminologie, wiki, názvosloví, odborný výraz


Pojem Rychlá půjčka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rychlá půjčka? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jako rychlá půjčka bývá často označována půjčka, která je expresně vyřízena do několika hodin. Takovou půjčku poskytují zpravidla nebankovní instituce, jelikož banky požadují takové množství dokumentů, že rychlé vyřízení půjčky není možné. Rychlá půjčka může pomoci lidem v tísni, kteří potřebují peníze okamžitě.
O rychlou půjčku může podat každá osoba starší 18 let se způsobilostí právně jednat. Dále se musí takový žadatel prokázat platným průkazem totožnosti (většinou se vyžadují dva, někdy jen jeden). Překážkou ve schvalování půjčky může být insolvence, či jiné předlužení.

Další zdroje informací

Hledat heslo Rychlá půjčka ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Rychlá půjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Rychlá půjčka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Rychlá půjčka ve Wikizdrojích

Najít heslo Rychlá půjčka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlá půjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlá půjčka například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co je to Rychlá půjčka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Milfka? Znáte a víte kdo je Lubomír Nový? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..