Co je to?
Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Rychlá půjčka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Rychlá půjčka?

Rychlá půjčka je speciální druh půjčky, která je snadno dostupná širokému okruhu zájemců. Jde o rychlou půjčku na nízkou částku - většinou do 12 000 - a splatnou do jednoho měsíce. Vzhledem k rychlému poskytnutí půjčky v řádu minut či hodin není zájemce příliš důkladně prověřován a nemusí dokládat různá potvrzení.
Je zde vysoké riziko nesplácení, které si poskytovatel kompenzuje vysokými úroky nebo poplatky. Maximální výše půjčky lze dosáhnout až při opakovaném půjčování a řádném splácení, při první půjčce může zájemce získat pouze nízkou částku - 1 000 až 3 000 korun.


Co je to Rychlá půjčka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rychlá půjčka. Co znamená odborný pojem Rychlá půjčka z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Rychlá půjčka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, odborný výraz, definice pojmu, přesný význam, přesný výraz, Rychlá půjčka, význam slova, informace, odborné názvosloví, terminologie, wiki, lexikon, názvosloví, význam pojmu, synonymum, terminus technicus, heslo, slovník


Pojem Rychlá půjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Rychlá půjčka? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jako rychlá půjčka bývá často označována půjčka, která je expresně vyřízena do několika hodin. Takovou půjčku poskytují zpravidla nebankovní instituce, jelikož banky požadují takové množství dokumentů, že rychlé vyřízení půjčky není možné. Rychlá půjčka může pomoci lidem v tísni, kteří potřebují peníze okamžitě.
O rychlou půjčku může podat každá osoba starší 18 let se způsobilostí právně jednat. Dále se musí takový žadatel prokázat platným průkazem totožnosti (většinou se vyžadují dva, někdy jen jeden). Překážkou ve schvalování půjčky může být insolvence, či jiné předlužení.

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Rychlá půjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rychlá půjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Rychlá půjčka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Rychlá půjčka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rychlá půjčka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Rychlá půjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rychlá půjčka například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Rychlá půjčka? resp. jaký je přesný význam slova Rychlá půjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rychlá půjčka, odpověď na dotaz co je to Rychlá půjčka?. Víte např. kdo to je Eminem? Znáte a víte kdo je Básník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Rychlá půjčka hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..