Co je to?
Definice výrazu Phishing. Co znamená odborný pojem Phishing z kategorie Internet?

Co to je Phishing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Phishing

Phishing je souhrnné označení pro techniku v prostředí internetu, případně jakýchkoliv jiných komunikačních sítí, která záměrně vede k získávání neoprávněných osobních údajů uživatele.
Phishing má množství podob, nejčastěji se jedná například o podvodné emaily, které počítačového uživatele vybízí k zadání citlivých údajů (rodné číslo, hesla, číslo účtu).
Phishing je poměrně novodobá záležitost, která se však začíná stále více rozšiřovat. Je třeba si na ni dávat pozor. Chránit se lze technickým vybavením, softwarem a především vlastní opatrností. Prokázání Phishingu je postihnutelné.


Co je to Phishing? Význam slova, termín, Definice výrazu Phishing. Co znamená odborný pojem Phishing z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Phishing můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Phishing je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, Internet, definice, slovník, význam pojmu, popis, význam slova, význam, názvosloví, přesný význam, heslo, formulace, wiki, terminologie, odborné názvosloví, lexikon, vysvětlení


Pojem Phishing je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Phishing zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Phishing na Youtube

Hledat termín Phishing ve Wikipedii

Vyhledat výraz Phishing na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Phishing ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Phishing ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Phishing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Phishing například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Phishing? resp. jaká je definice slova Phishing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Phishing, odpověď na dotaz co je to Phishing?. Víte např. kdo to je Vlakvedoucí? Znáte a víte kdo je Lazebník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.