Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co to je Canisterapie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Canisterapie?

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Canisterapie sdílejte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Canisterapie je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: formulace, přesný význam, vysvětlení, popis, význam, odborné názvosloví, co znamená, význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, Psychologie, co to je, slovo, informace, definice pojmu, synonymum, definice, Psychologie


Pojem Canisterapie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Canisterapie?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Více informací o slovu Canisterapie doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Canisterapie ve Wikizdrojích

Najít slovo Canisterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Canisterapie na Google.cz

Zkusit najít termín Canisterapie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Canisterapie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Canisterapie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Canisterapie? resp. jaká je definice termínu Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Teolog? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.