Co je to?
Výraz, termín, definice slova Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co je to Canisterapie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Canisterapie?

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Canisterapie? Potom se o definici podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Canisterapie se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: co to je, wiki, co je to Canisterapie?, terminologie, psychologie, popis, informace, význam, přesný význam, formulace, význam pojmu, slovník, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, pojem, termín, názvosloví


Pojem Canisterapie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Canisterapie? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Zkuste zjistit více informací o slovu Canisterapie v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Canisterapie ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Canisterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Canisterapie ve Wikislovníku

Hledat termín Canisterapie ve Wikizdrojích

Najít termín Canisterapie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Canisterapie? resp. co je to Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Marie Antoinetta? Znáte a víte kdo je Mindža? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.