Co je to?
Definice výrazu Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co je Canisterapie?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Canisterapie

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Definice výrazu Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text vytvořen pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Canisterapie? s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Canisterapie je v sekci psychologie

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, slovník, formulace, pojem, význam, co to je, terminologie, význam slova, přesný výraz, co je to Canisterapie?, Canisterapie, přesný význam, odborné názvosloví, heslo, termín, psychologie


Pojem Canisterapie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Canisterapie?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Další informace o pojmu Canisterapie hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Canisterapie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Canisterapie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Canisterapie na Youtube

Hledat termín Canisterapie ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Canisterapie ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená Canisterapie? resp. co znamená výraz Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Alberto Moravia? Znáte a víte kdo je Mindža? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, Lidský mozek, canisterapie, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.