Co je to?
Výraz, termín, definice slova Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co je to Canisterapie? Význam slova

Co znamená termín Canisterapie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Canisterapie. Co znamená odborný pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Canisterapie se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: terminus technicus, slovo, odborné názvosloví, co to je, Canisterapie, význam, odborný výraz, popis, význam slova, definice, formulace, slovník, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, psychologie, termín, názvosloví


Pojem Canisterapie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Canisterapie můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Canisterapie ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canisterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Canisterapie ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canisterapie ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Canisterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Canisterapie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Amík? Znáte a víte kdo je Křivák? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.