Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co to je Canisterapie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Canisterapie

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Canisterapie se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, informace, význam slova, co znamená, lexikon, co to je, formulace, popis, Psychologie, Canisterapie, odborný výraz, Psychologie, pojem, heslo, synonymum, definice pojmu, terminologie


Pojem Canisterapie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Canisterapie? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Jiné zdroje informací o pojmu Canisterapie

Najít výraz Canisterapie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Canisterapie na Youtube

Najít slovo Canisterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Canisterapie ve Wikizdrojích

Hledat heslo Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canisterapie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Canisterapie? resp. co přesně označuje termín Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Pedolog? Znáte a víte kdo je David Bowie? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Canisterapie hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.