Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co to je Canisterapie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Canisterapie

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Canisterapie patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: definice, definice pojmu, význam pojmu, vysvětlení, formulace, význam, terminus technicus, slovník, Canisterapie, popis, přesný výraz, význam slova, terminologie, co je to Canisterapie?, termín, názvosloví, synonymum, přesný význam


Pojem Canisterapie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Canisterapie můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Canisterapie ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canisterapie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Canisterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Canisterapie ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canisterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Canisterapie? resp. co to je Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Golem? Znáte a víte kdo je David Bowie? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.