Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co to je Canisterapie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Canisterapie

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Canisterapie je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: popis, wiki, názvosloví, význam pojmu, slovník, význam slova, synonymum, slovo, vysvětlení, co je to Canisterapie?, odborné názvosloví, informace, definice pojmu, Psychologie, termín, odborný výraz, význam, terminus technicus


Pojem Canisterapie je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Canisterapie dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Canisterapie ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Canisterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Canisterapie ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Canisterapie ve Wikizdrojích

Hledat heslo Canisterapie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Canisterapie? resp. jaká je definice termínu Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Populista? Znáte a víte kdo je Křivák? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.