Co je to?
Definice odborného termínu, slova Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Co je Canisterapie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Canisterapie?

Canisterapie je označení pro formu terapie, léčby např. osob s duševním nebo tělesným onemocněním, kde se využívá také jako forma rehabilitace. Fyzický kontakt se psem vede ke zlepšení nálady, pomůže zmírnit depresi a pocit opuštěnosti, u dětí může vést k rozvoji zodpovědnosti tím, že je to živý tvor, o kterého se musejí starat. Řeč je pochopitelně o speciálně vycvičených psech v různých terapeutických zařízeních.


Co je to Canisterapie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Canisterapie. Co znamená pojem Canisterapie z kategorie Psychologie?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Canisterapie patří do sekce psychologie

Klíčová slova: význam, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, Canisterapie, informace, definice, wiki, lexikon, názvosloví, slovo, co znamená, odborné názvosloví, formulace, terminologie, heslo, význam pojmu, termín


Pojem Canisterapie je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Canisterapie dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Canisterapie je název pro metodu pozitivního psychosociálního a fyziorehabilitačního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa nebo feny (canis = latinsky pes).

Hledejte výraz Canisterapie v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Canisterapie na Youtube

Najít výraz Canisterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Canisterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Canisterapie ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Canisterapie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Canisterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Canisterapie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Canisterapie? resp. co přesně znamená slovo Canisterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canisterapie, odpověď na dotaz co je to Canisterapie?. Víte např. kdo to je Joan Jett? Znáte a víte kdo je Mindža? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.