Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Co to je Full HD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Full HD?

Full HD je anglická zkratka pro plné vysoké rozlišení – Full High Definition. Jde o nejvyšší kvalitu záznamového formátu při přenosu médií, hlavně videa. Moderní televizory a domácí kina jsou jím již běžně vybaveny a je tak možno sledovat přenosy i na velkých obrazovkách bez snížení kvality obrazu.
Full HD zajišťuje ostré kontury, prokreslení i čisté a zářivé barvy. Proto jsou mnohem výraznější detaily a zvyšuje se požitek ze sledování.


Co je to Full HD? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Full HD? Pak se o ní podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Full HD patří do sekce Technika

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, synonymum, přesný výraz, popis, slovník, formulace, definice pojmu, význam slova, co to je, přesný význam, heslo, Full HD, vysvětlení, co znamená, lexikon, názvosloví, pojem


Pojem Full HD je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Full HD ve Wikislovníku

Hledat heslo Full HD ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Full HD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Full HD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Full HD ve Wikimedia Commons

Najít pojem Full HD ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Full HD například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Full HD? resp. co znamená výraz Full HD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Full HD, odpověď na dotaz co je to Full HD?. Víte např. kdo to je Koordinátor? Znáte a víte kdo je Apoštol? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.