Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Co to je Full HD? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Full HD?

Full HD je anglická zkratka pro plné vysoké rozlišení – Full High Definition. Jde o nejvyšší kvalitu záznamového formátu při přenosu médií, hlavně videa. Moderní televizory a domácí kina jsou jím již běžně vybaveny a je tak možno sledovat přenosy i na velkých obrazovkách bez snížení kvality obrazu.
Full HD zajišťuje ostré kontury, prokreslení i čisté a zářivé barvy. Proto jsou mnohem výraznější detaily a zvyšuje se požitek ze sledování.


Co je to Full HD? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Full HD. Co znamená pojem Full HD z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Full HD s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Full HD se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, terminologie, přesný výraz, heslo, terminus technicus, synonymum, odborné názvosloví, přesný význam, slovo, odborný výraz, informace, Technika, popis, co to je, formulace, wiki, význam pojmu, lexikon


Pojem Full HD je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Full HD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Full HD ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Full HD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Full HD ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Full HD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Full HD ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Full HD například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Full HD? resp. jaký je význam slova Full HD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Full HD, odpověď na dotaz co je to Full HD?. Víte např. kdo to je Leonid Iljič Brežněv? Znáte a víte kdo je Apoštol? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.