Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Co je to Mikroplyš? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Mikroplyš

Mikroplyš je tkanina s jemnou strukturou využívaná jako potahová látka na sedací soupravy, autopotahy apod. Jedná se o směs polyesteru a bavlny. Mikroplyš je příjemný na dotek, snadno se udržuje a je stálobarevný.


Co je to Mikroplyš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Mikroplyš? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Mikroplyš je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co je to Mikroplyš?, termín, odborný výraz, přesný výraz, co to je, popis, slovník, pojem, wiki, přesný význam, informace, odborné názvosloví, slovo, lexikon, terminologie, synonymum, heslo, význam


Pojem Mikroplyš je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Mikroplyš ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Mikroplyš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Mikroplyš ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikroplyš ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Mikroplyš ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikroplyš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikroplyš například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Mikroplyš? resp. co vlastně znamená slovo Mikroplyš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroplyš, odpověď na dotaz co je to Mikroplyš?. Víte např. kdo to je Lukáš Bouzek? Znáte a víte kdo je Libertarián? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.