Co je to?
Definice výrazu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Co je Mikroplyš? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Mikroplyš?

Mikroplyš je tkanina s jemnou strukturou využívaná jako potahová látka na sedací soupravy, autopotahy apod. Jedná se o směs polyesteru a bavlny. Mikroplyš je příjemný na dotek, snadno se udržuje a je stálobarevný.


Co je to Mikroplyš? Význam slova, termín, Definice výrazu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Mikroplyš? s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Mikroplyš je v sekci materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, co to je, slovo, slovník, definice, názvosloví, význam, formulace, lexikon, wiki, termín, co znamená, Mikroplyš, heslo, vysvětlení, terminologie


Pojem Mikroplyš je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mikroplyš v následujících zdrojích

Vyhledat termín Mikroplyš na Google.cz

Hledat termín Mikroplyš ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mikroplyš ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikroplyš ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Mikroplyš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Mikroplyš ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikroplyš například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Mikroplyš? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mikroplyš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroplyš, odpověď na dotaz co je to Mikroplyš?. Víte např. kdo to je Joseph-Louis Lagrange? Znáte a víte kdo je Bivoj? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.