Co je to?
Definice výrazu, termínu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Co je to Mikroplyš? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Mikroplyš

Mikroplyš je tkanina s jemnou strukturou využívaná jako potahová látka na sedací soupravy, autopotahy apod. Jedná se o směs polyesteru a bavlny. Mikroplyš je příjemný na dotek, snadno se udržuje a je stálobarevný.


Co je to Mikroplyš? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mikroplyš. Co znamená odborný pojem Mikroplyš z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Mikroplyš s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mikroplyš je v kategorii Materiály

Klíčová slova: synonymum, význam, pojem, co to je, význam pojmu, co znamená, popis, informace, odborný výraz, co je to Mikroplyš?, definice, heslo, přesný výraz, definice pojmu, terminologie, přesný význam, vysvětlení, význam slova


Pojem Mikroplyš je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Mikroplyš ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Mikroplyš na Google.cz

Vyhledat slovo Mikroplyš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Mikroplyš ve Wikislovníku

Hledat termín Mikroplyš ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mikroplyš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikroplyš například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Mikroplyš? resp. co znamená Mikroplyš? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mikroplyš, odpověď na dotaz co je to Mikroplyš?. Víte např. kdo to je Proděkan? Znáte a víte kdo je Fundamentalista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.