Co je to?
Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Co to je Holotropní dýchání? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Holotropní dýchání

Holotropní dýchání je název metody ze 70. let 20. století. Jejím autorem je Stanislav Grof, psychiatr a psycholog, který tuto metodu vyvinul společně se svou ženou. Jedná se o terapeutický postup, při kterém mají být vyvolány jiné stavy vědomí pomocí velmi intenzivního dýchání či zadržování dechu.
Holotropní dýchání má přinášet zcelující zážitky, podobné účinkům psychotropních látek.


Co je to Holotropní dýchání? Význam slova, termín, Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Holotropní dýchání sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Holotropní dýchání patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: termín, synonymum, heslo, terminologie, terminus technicus, pojem, vysvětlení, popis, co znamená, odborný výraz, definice, informace, názvosloví, přesný výraz, Holotropní dýchání, Psychologie, význam, přesný význam


Pojem Holotropní dýchání je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Holotropní dýchání doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Holotropní dýchání ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Holotropní dýchání ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Holotropní dýchání na Youtube

Zkusit najít pojem Holotropní dýchání na Google.cz

Najít slovo Holotropní dýchání ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Holotropní dýchání ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Holotropní dýchání například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Holotropní dýchání? resp. jaký je přesný význam slova Holotropní dýchání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Holotropní dýchání, odpověď na dotaz co je to Holotropní dýchání?. Víte např. kdo to je Ennio Morricone? Znáte a víte kdo je Ondřej Palát? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Holotropní dýchání hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.