Co je to?
Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Co to je Holotropní dýchání? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Holotropní dýchání

Holotropní dýchání je název metody ze 70. let 20. století. Jejím autorem je Stanislav Grof, psychiatr a psycholog, který tuto metodu vyvinul společně se svou ženou. Jedná se o terapeutický postup, při kterém mají být vyvolány jiné stavy vědomí pomocí velmi intenzivního dýchání či zadržování dechu.
Holotropní dýchání má přinášet zcelující zážitky, podobné účinkům psychotropních látek.


Co je to Holotropní dýchání? Význam slova, termín, Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Holotropní dýchání s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Holotropní dýchání se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovník, heslo, lexikon, co je to Holotropní dýchání?, definice, odborné názvosloví, význam slova, přesný výraz, pojem, terminus technicus, wiki, význam, informace, odborný výraz, definice pojmu, synonymum, co znamená, formulace


Pojem Holotropní dýchání je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Holotropní dýchání ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Holotropní dýchání ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Holotropní dýchání ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Holotropní dýchání ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Holotropní dýchání ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Holotropní dýchání ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Holotropní dýchání například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Holotropní dýchání? resp. co znamená Holotropní dýchání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Holotropní dýchání, odpověď na dotaz co je to Holotropní dýchání?. Víte např. kdo to je Konšel? Znáte a víte kdo je Ondřej Palát? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.