Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Životní styl. Co znamená pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Co je Životní styl?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Životní styl

Životní styl je charakterizován jako souhrn důležitých vztahů a činností, zvyků a projevů, které jsou typické pro konkrétní objekt nebo subjekt. Jedná se o každodenní činnosti a chování a způsob jejich projevů a realizace.
Životní styl bývá utvářen okolím, často i médii. Faktory, které životní styl ovlivňují, jsou buď vnější – životní podmínky, nebo vnitřní – samotný jedinec. Vnější podmínky ovlivňují celou populaci a umožňují sociálně diferencovat. Vnitřní podmínky působí na samotného jedince a jsou individuální.


Co je to Životní styl? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Životní styl. Co znamená pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Životní styl? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Životní styl se nachází v kategorii psychologie

Klíčová slova: význam, co je to Životní styl?, přesný význam, názvosloví, termín, odborný výraz, přesný výraz, wiki, terminologie, co znamená, slovník, vysvětlení, odborné názvosloví, heslo, definice, pojem, psychologie, informace


Pojem Životní styl je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Životní styl?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Životní styl je systém významných činností a vztahů, životních projevů a zvyklostí typických, charakteristických pro určitý živý subjekt nebo i objekt. Jedná se o souhrn relativně ustálených každodenních praktik, způsobů realizace činností a způsobů chování. Životní styl je výrazně ovlivněn hromadnými sdělovacími prostředky.

Další informace o pojmu Životní styl hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Životní styl ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Životní styl ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Životní styl ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Životní styl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Životní styl ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Životní styl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Životní styl například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte jaká je definice slova Životní styl? resp. co přesně znamená slovo Životní styl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Životní styl, odpověď na dotaz co je to Životní styl?. Víte např. kdo to je Michael Douglas? Znáte a víte kdo je Jiří Zmožek? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Životní styl i v jiné části webu než je kategorie psychologie. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, Mozek člověka, Životní styl, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.