Co je to?
Definice výrazu Životní styl. Co znamená odborný pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Co to je Životní styl? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Životní styl

Životní styl je charakterizován jako souhrn důležitých vztahů a činností, zvyků a projevů, které jsou typické pro konkrétní objekt nebo subjekt. Jedná se o každodenní činnosti a chování a způsob jejich projevů a realizace.
Životní styl bývá utvářen okolím, často i médii. Faktory, které životní styl ovlivňují, jsou buď vnější – životní podmínky, nebo vnitřní – samotný jedinec. Vnější podmínky ovlivňují celou populaci a umožňují sociálně diferencovat. Vnitřní podmínky působí na samotného jedince a jsou individuální.


Co je to Životní styl? Význam slova, termín, Definice výrazu Životní styl. Co znamená odborný pojem Životní styl z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Životní styl? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Životní styl se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, synonymum, vysvětlení, terminus technicus, slovo, co znamená, Psychologie, Životní styl, význam slova, termín, informace, formulace, wiki, heslo, význam pojmu, definice, pojem


Pojem Životní styl je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Životní styl? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Životní styl je systém významných činností a vztahů, životních projevů a zvyklostí typických, charakteristických pro určitý živý subjekt nebo i objekt. Jedná se o souhrn relativně ustálených každodenních praktik, způsobů realizace činností a způsobů chování. Životní styl je výrazně ovlivněn hromadnými sdělovacími prostředky.

Další informační zdroje

Najít výraz Životní styl ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Životní styl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Životní styl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Životní styl ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Životní styl ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Životní styl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Životní styl například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Životní styl? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Životní styl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Životní styl, odpověď na dotaz co je to Životní styl?. Víte např. kdo to je Přítel? Znáte a víte kdo je Eva Pilarová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.