Co je to?
Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fungicid?

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Fungicid? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fungicid se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, význam pojmu, co je to Fungicid?, názvosloví, Rostliny, Rostliny, slovník, slovo, popis, terminus technicus, termín, definice, význam, formulace, pojem, synonymum, heslo


Pojem Fungicid je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Fungicid?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Fungicid ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Fungicid ve Wikislovníku

Hledat termín Fungicid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fungicid ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Fungicid ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Fungicid ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Fungicid? resp. jaký je význam slova Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Risk manager? Znáte a víte kdo je Rachel Weisz? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?