Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fungicid?

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Fungicid můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Fungicid je v sekci rostliny

Klíčová slova: přesný výraz, rostliny, synonymum, co je to Fungicid?, popis, definice pojmu, přesný význam, terminologie, heslo, pojem, rostliny, informace, význam, význam slova, terminus technicus, co znamená, odborný výraz, definice


Pojem Fungicid je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Fungicid dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Fungicid ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Fungicid ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Fungicid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Fungicid ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fungicid ve Wikimedia Commons

Najít termín Fungicid ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Fungicid? resp. co se přesně ukrývá za slovem Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Hejhula? Znáte a víte kdo je Keškař? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Fungicid hledat i v jiných kategoriích (než rostliny) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?