Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fungicid. Co znamená pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je Fungicid? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fungicid

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fungicid. Co znamená pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fungicid s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Fungicid se nachází v sekci rostliny

Klíčová slova: heslo, přesný význam, pojem, definice pojmu, odborný výraz, slovník, informace, význam, wiki, co to je, formulace, rostliny, co je to Fungicid?, terminologie, význam pojmu, vysvětlení, slovo, Fungicid


Pojem Fungicid je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Fungicid? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Další zdroje informací o slovu Fungicid

Zkusit najít slovo Fungicid ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Fungicid na Google.cz

Hledat heslo Fungicid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fungicid ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Fungicid ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Fungicid ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Fungicid? resp. co vlastně znamená slovo Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Ódin? Znáte a víte kdo je Kevin Spacey? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než rostliny). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?