Co je to?
Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fungicid?

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fungicid s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fungicid se nachází v kategorii Rostliny

Klíčová slova: co je to Fungicid?, formulace, Rostliny, definice pojmu, synonymum, slovník, názvosloví, terminologie, wiki, slovo, Rostliny, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je, popis, co znamená, Fungicid, význam pojmu


Pojem Fungicid je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Fungicid?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Hledejte pojem Fungicid v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fungicid ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Fungicid na Google.cz

Najít pojem Fungicid ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Fungicid ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Fungicid ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fungicid ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Fungicid? resp. co přesně znamená slovo Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Helena Vondráčková? Znáte a víte kdo je Jodie Foster? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Fungicid i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?