Co je to?
Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Co je to Fungicid? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fungicid

Fungicid je označení pro chemický přípravek hubící cizopasné houby a plísně, které škodí na rostlinách a zemědělských plodinách. Jako všechny podobné chemikálie je nutné používat fungicidy pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné a v rozumném množství.


Co je to Fungicid? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fungicid. Co znamená odborný pojem Fungicid z kategorie Rostliny?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Fungicid doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fungicid se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: slovo, význam, wiki, odborný výraz, přesný význam, co to je, definice pojmu, informace, lexikon, termín, heslo, význam slova, názvosloví, terminus technicus, Rostliny, vysvětlení, Rostliny, odborné názvosloví


Pojem Fungicid je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Fungicid?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fungicid je pesticid používaný k hubení hub, které napadají rostliny a působí na nich ekonomické škody, respektive působí škody na výnosu. Jak už název napovídá jejich úlohou je usmrcení daného organizmu. Nasazení fungicidů a jiných pesticidů je v současnosti nejen v rozvinutých zemích výraznou součástí integrované ochrany rostlin.

Pro další informace o termínu Fungicid zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Fungicid ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Fungicid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Fungicid ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Fungicid ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Fungicid na Youtube

Zkusit najít termín Fungicid ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fungicid například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fungicid? resp. jaká je definice slova Fungicid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fungicid, odpověď na dotaz co je to Fungicid?. Víte např. kdo to je Jiří Mádl? Znáte a víte kdo je Rachel Weisz? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Fungicid hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?