Co je to?
Výraz, termín, definice slova Celostní medicína. Co znamená odborný pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je Celostní medicína?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Celostní medicína?

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.


Co je to Celostní medicína? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Celostní medicína. Co znamená odborný pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Celostní medicína? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Celostní medicína je v kategorii lékařství

Klíčová slova: definice, informace, význam slova, wiki, terminologie, definice pojmu, terminus technicus, lexikon, popis, formulace, heslo, lékařství, pojem, slovo, význam pojmu, význam, co je to Celostní medicína?, Celostní medicína


Pojem Celostní medicína je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Celostní medicína píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Holistická, nebo také „celostní medicína“ využívá různé léčebné postupy, od konvenčních léků po alternativní metody jako homeopatii, akupunkturu, šiatsu aj. Holistická medicína usiluje o sjednocení těla a duše. Opírá se o názory, že příčinou nemocí jsou jevy jako úbytek energie způsobený špatnými návyky a stresem, jak fyzickým, tak i psychickým. Nemoc je v holistické medicíně tedy chápána jako důsledek nerovnováhy mezi příčinami biologickými a osobními.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Celostní medicína ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Celostní medicína ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Celostní medicína ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Celostní medicína ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Celostní medicína ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Celostní medicína ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Celostní medicína například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Celostní medicína? resp. co znamená slovo Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Josef I? Znáte a víte kdo je Pavel Telička? Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Medik v terénu, celostní medicína, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.