Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je to Celostní medicína? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Celostní medicína

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.


Co je to Celostní medicína? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Celostní medicína) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Celostní medicína patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: co znamená, wiki, co to je, informace, definice, Lékařství, synonymum, slovo, odborný výraz, odborné názvosloví, Celostní medicína, vysvětlení, význam, terminus technicus, terminologie, lexikon, význam slova, formulace


Pojem Celostní medicína je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Celostní medicína? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Holistická, nebo také „celostní medicína“ využívá různé léčebné postupy, od konvenčních léků po alternativní metody jako homeopatii, akupunkturu, šiatsu aj. Holistická medicína usiluje o sjednocení těla a duše. Opírá se o názory, že příčinou nemocí jsou jevy jako úbytek energie způsobený špatnými návyky a stresem, jak fyzickým, tak i psychickým. Nemoc je v holistické medicíně tedy chápána jako důsledek nerovnováhy mezi příčinami biologickými a osobními.

Zkuste zjistit více informací o slovu Celostní medicína v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Celostní medicína ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Celostní medicína ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Celostní medicína ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Celostní medicína ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Celostní medicína ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Celostní medicína ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Celostní medicína například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Celostní medicína? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Bodyguard? Znáte a víte kdo je Kate Winslet? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Celostní medicína v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.