Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je to Celostní medicína? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Celostní medicína?

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.


Co je to Celostní medicína? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Celostní medicína můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Celostní medicína je v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, Celostní medicína, přesný výraz, wiki, heslo, přesný význam, co znamená, lexikon, Lékařství, terminus technicus, slovník, význam, informace, slovo, co je to Celostní medicína?, význam slova, názvosloví


Pojem Celostní medicína je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Celostní medicína

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Celostní medicína ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Celostní medicína na Youtube

Zkusit najít termín Celostní medicína ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Celostní medicína na Google.cz

Vyhledat heslo Celostní medicína ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Celostní medicína ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Celostní medicína například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Celostní medicína? resp. jaká je definice slova Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Kristen Stewart? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.