Co je to?
Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.


Co je to Třtinový cukr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Třtinový cukr patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: wiki, slovník, slovo, definice pojmu, synonymum, terminus technicus, Jídlo, informace, Třtinový cukr, názvosloví, odborný výraz, vysvětlení, definice, lexikon, přesný význam, termín, význam pojmu, co je to Třtinový cukr?


Pojem Třtinový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hnědý třtinový cukr

Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay
Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Třtinový cukr zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Třtinový cukr na Google.cz

Vyhledat termín Třtinový cukr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Třtinový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Třtinový cukr ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Třtinový cukr ve vyhledávači Qwant

Najít termín Třtinový cukr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Třtinový cukr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Třtinový cukr? resp. jaká je definice termínu Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Matouš Ruml? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.