Co je to?
Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.


Co je to Třtinový cukr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Třtinový cukr? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Třtinový cukr patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: termín, terminus technicus, definice pojmu, informace, přesný význam, definice, formulace, co je to Třtinový cukr?, názvosloví, přesný výraz, lexikon, pojem, co znamená, slovo, co to je, odborný výraz, význam pojmu, význam slova


Pojem Třtinový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hnědý třtinový cukr

Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay
Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Třtinový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Třtinový cukr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Třtinový cukr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Třtinový cukr ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Třtinový cukr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Třtinový cukr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Třtinový cukr například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Třtinový cukr? resp. jaká je definice termínu Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Nacista? Znáte a víte kdo je Wabi Daněk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.