Co je to?
Odborný výraz, definice slova Třtinový cukr. Co znamená pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.


Co je to Třtinový cukr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Třtinový cukr. Co znamená pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Třtinový cukr s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Třtinový cukr se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: jídlo, slovník, přesný význam, synonymum, přesný výraz, slovo, informace, jídlo, co znamená, význam, terminologie, heslo, pojem, terminus technicus, význam pojmu, co to je, formulace, odborný výraz


Pojem Třtinový cukr je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hnědý třtinový cukr

Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay
Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Třtinový cukr zkuste tyto odkazy

Hledat termín Třtinový cukr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Třtinový cukr na Google obrázcích

Hledat pojem Třtinový cukr ve Wikislovníku

Hledat výraz Třtinový cukr ve Wikipedii

Zkusit najít Třtinový cukr na Google.cz

Vyhledat heslo Třtinový cukr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Třtinový cukr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Třtinový cukr? resp. co vlastně znamená slovo Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Primář? Znáte a víte kdo je Miroslav Sládek? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.