Co je to?
Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.


Co je to Třtinový cukr? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Třtinový cukr se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminologie, Jídlo, slovo, pojem, wiki, Jídlo, synonymum, Třtinový cukr, popis, přesný význam, heslo, slovník, formulace, definice, vysvětlení, odborné názvosloví, informace, názvosloví


Pojem Třtinový cukr je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hnědý třtinový cukr

Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay
Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Třtinový cukr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Třtinový cukr na Google.cz

Najít termín Třtinový cukr ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Třtinový cukr na Youtube

Hledat heslo Třtinový cukr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Třtinový cukr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Třtinový cukr například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Třtinový cukr? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Ďábel? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Třtinový cukr hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.