Co je to?
Výraz, termín, definice slova Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Co je to Třtinový cukr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Třtinový cukr?

Třtinový cukr je sacharóza získávaná z cukrové třtiny. Na rozdíl od cukru pocházejícího z cukrové řepy je ten třtinový hnědý, nikoliv bílý, protože z něj nebyla při zpracování rafinací odstraněna melasa. Ačkoliv bývá třtinový cukr považovaný za zdravější, není to tak docela pravda. Jediný podstatný rozdíl mezi bílým a hnědým cukrem je ten, že třtinový má výraznější chuť a je dražší.


Co je to Třtinový cukr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Třtinový cukr. Co znamená odborný pojem Třtinový cukr z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Třtinový cukr patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: definice, formulace, slovník, terminologie, co znamená, jídlo, názvosloví, wiki, terminus technicus, termín, jídlo, přesný výraz, co je to Třtinový cukr?, co to je, odborný výraz, slovo, význam, lexikon


Pojem Třtinový cukr je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hnědý třtinový cukr

Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay
Hnědý třtinový cukr ve skleněné nádobě. Autor: Matthias Böckel, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Třtinový cukr

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Třtinový cukr ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Třtinový cukr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Třtinový cukr ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Třtinový cukr ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Třtinový cukr na Youtube

Zkusit najít heslo Třtinový cukr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Třtinový cukr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte co je to Třtinový cukr? resp. co znamená Třtinový cukr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Třtinový cukr, odpověď na dotaz co je to Třtinový cukr?. Víte např. kdo to je Lukáš Dolanský? Znáte a víte kdo je František Ringo Čech? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.