Co je to?
Definice výrazu Svobodárna. Co znamená odborný pojem Svobodárna z kategorie Stavebnictví?

Co to je Svobodárna? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Svobodárna?

Svobodárna je označení pro dům s byty výhradně pro svobodné občany. Tyto ubytovny vznikaly tam, kde s výrobou začínaly velké podniky a ubytování hledalo velké množství především mladých lidí, kteří nechtěli do práce dojíždět.
Ubytovaní zde měli přidělený pokoj, většinou se společnými kuchyněmi a sociálními zařízeními. Modernější svobodárny jsou tvořeny malými byty nebo garsonkami.


Co je to Svobodárna? Význam slova, termín, Definice výrazu Svobodárna. Co znamená odborný pojem Svobodárna z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Svobodárna? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Svobodárna je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, definice, terminologie, pojem, Stavebnictví, formulace, odborný výraz, popis, wiki, co znamená, informace, lexikon, synonymum, slovník, názvosloví, význam slova, definice pojmu, slovo


Pojem Svobodárna je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Svobodárna na Youtube

Najít termín Svobodárna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Svobodárna ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Svobodárna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Svobodárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Svobodárna ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Svobodárna například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Svobodárna? resp. co to je Svobodárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Svobodárna, odpověď na dotaz co je to Svobodárna?. Víte např. kdo to je Vývojář? Znáte a víte kdo je Nemesis? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.