Co je to?
Definice výrazu Svobodárna. Co znamená odborný pojem Svobodárna z kategorie Stavebnictví?

Co to je Svobodárna? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Svobodárna?

Svobodárna je označení pro dům s byty výhradně pro svobodné občany. Tyto ubytovny vznikaly tam, kde s výrobou začínaly velké podniky a ubytování hledalo velké množství především mladých lidí, kteří nechtěli do práce dojíždět.
Ubytovaní zde měli přidělený pokoj, většinou se společnými kuchyněmi a sociálními zařízeními. Modernější svobodárny jsou tvořeny malými byty nebo garsonkami.


Co je to Svobodárna? Význam slova, termín, Definice výrazu Svobodárna. Co znamená odborný pojem Svobodárna z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Svobodárna je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: wiki, slovo, definice pojmu, formulace, popis, význam slova, pojem, odborný výraz, Stavebnictví, Stavebnictví, co znamená, co je to Svobodárna?, termín, lexikon, vysvětlení, Svobodárna, slovník, terminus technicus


Pojem Svobodárna je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Svobodárna

Vyhledat pojem Svobodárna ve Wikislovníku

Najít výraz Svobodárna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Svobodárna ve Wikipedii

Hledat pojem Svobodárna na Google.cz

Hledat slovo Svobodárna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Svobodárna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Svobodárna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Svobodárna? resp. co přesně označuje termín Svobodárna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Svobodárna, odpověď na dotaz co je to Svobodárna?. Víte např. kdo to je Sadista? Znáte a víte kdo je Nemesis? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.