Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fio banka. Co znamená pojem Fio banka z kategorie Bankovnictví?

Co je Fio banka?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fio banka?

Fio banka čili Fio banka, a.s., je česká banka, která byla založena v roce 1993 pod názvem Ekobanka. Od té doby prošla několika změnami a restrukturalizacemi a v roce 2010 se stala součástí Fio Group, což ji přivedlo ke změně názvu na Fio banka. Během své historie se stala jednou z nejmodernějších a technologicky orientovaných bank v České republice. Nabízí širokou škálu finančních produktů a služeb pro fyzické osoby, malé a střední podniky a korporátní klienty. Mezi její hlavní produkty patří běžné účty, spořicí účty, kreditní karty, půjčky, hypotéky, investiční produkty a další. Banka také poskytuje služby v oblasti online bankovnictví, mobilního bankovnictví a elektronických plateb. Fio banka je známá svým zaměřením na moderní technologie a inovace v bankovnictví.
Banka byla jednou z prvních v České republice, která zavedla možnost online bankovnictví a mobilního bankovnictví pro své klienty. Její online platformy nabízejí snadný a pohodlný přístup k bankovním službám. Fio banka slouží jak fyzickým osobám, tak i podnikům. Má širokou zákaznickou základnu a je oblíbená zejména mezi těmi, kteří upřednostňují moderní technologické řešení a online služby. Zaměřuje se na online bankovnictví a poskytuje své služby prostřednictvím internetu, mobilních aplikací a telefonického bankovnictví. Banka klade důraz na bezpečnost finančních transakcí a ochranu osobních údajů svých klientů. Používá moderní technologie pro zabezpečení online transakcí a sleduje aktuální bezpečnostní hrozby. Fio banka získala několik ocenění za své služby a inovace v oblasti bankovnictví. Její výkonnost a úspěšnost jsou sledovány v rámci finančního sektoru v České republice.


Co je to Fio banka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fio banka. Co znamená pojem Fio banka z kategorie Bankovnictví?

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Text vytvořen pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Fio banka se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: termín, definice pojmu, formulace, odborné názvosloví, význam slova, co to je, synonymum, slovník, definice, vysvětlení, odborný výraz, význam, názvosloví, heslo, bankovnictví, význam pojmu, co je to Fio banka?, informace


Pojem Fio banka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Fio banka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Fio banka ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Fio banka ve Wikipedii

Zkusit najít termín Fio banka na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Fio banka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Fio banka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fio banka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Fio banka? resp. co znamená Fio banka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fio banka, odpověď na dotaz co je to Fio banka?. Víte např. kdo to je Giuseppe Meazza? Znáte a víte kdo je Šen Kua? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fio banka v jiné sekci než bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, peníze na stole, fio banka, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.