Co je to?
Odborný výraz, definice slova Recyklace. Co znamená pojem Recyklace z kategorie Věda?

Co je to Recyklace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Recyklace

Recyklace souvisí s využíváním odpadu. Recyklace znamená takový postup, který vede k tomu, že odpad se stává surovinou pro další využití.
Typickým příkladem recyklace je například zpracovávání lahví, vyrobených z PET materiálu. Často jde o cyklický proces, tedy postup, který se několikrát opakuje.
Prostřednictvím recyklace by mělo docházet k ochraně životního prostředí, protože nedochází jednak k shromažďování odpadu a současně není třeba dalších surovin v tak vysoké míře pro následnou výrobu.


Co je to Recyklace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Recyklace. Co znamená pojem Recyklace z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Recyklace je v sekci Věda

Klíčová slova: informace, synonymum, terminus technicus, Věda, definice, lexikon, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, co znamená, popis, co to je, co je to Recyklace?, odborný výraz, heslo, odborné názvosloví, názvosloví, Recyklace


Pojem Recyklace je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Recyklace doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Recyklace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Recyklace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Recyklace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Recyklace na Youtube

Najít slovo Recyklace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Recyklace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Recyklace například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Recyklace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Recyklace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recyklace, odpověď na dotaz co je to Recyklace?. Víte např. kdo to je Genetik? Znáte a víte kdo je Optimista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Recyklace v jiné sekci než Věda. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.