Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová částka. Co znamená pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová částka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Cílová částka

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cílová částka. Co znamená pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cílová částka? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cílová částka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: slovo, heslo, co to je, formulace, lexikon, synonymum, význam slova, odborné názvosloví, co znamená, význam, názvosloví, Cílová částka, definice, Bankovnictví, definice pojmu, termín, popis, terminologie


Pojem Cílová částka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Cílová částka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Cílová částka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Cílová částka ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Cílová částka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Cílová částka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Cílová částka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Cílová částka? resp. co přesně znamená slovo Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Prokurista? Znáte a víte kdo je Jindřich Šídlo? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.