Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová častka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cílová častka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová častka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cílová častka? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cílová častka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, informace, Bankovnictví, názvosloví, popis, formulace, termín, co to je, co je to Cílová častka?, Bankovnictví, odborný výraz, slovo, Cílová častka, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, pojem


Pojem Cílová častka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Cílová častka

Zkusit najít pojem Cílová častka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Cílová častka na Youtube

Najít slovo Cílová častka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cílová častka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Cílová častka na Google.cz

Zkusit najít slovo Cílová častka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová častka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Cílová častka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cílová častka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová častka, odpověď na dotaz co je to Cílová častka?. Víte např. kdo to je Umělec? Znáte a víte kdo je Tom Cruise? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.