Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová částka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cílová částka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cílová částka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Cílová částka je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: terminologie, termín, význam pojmu, význam, co to je, vysvětlení, názvosloví, heslo, bankovnictví, přesný výraz, formulace, Cílová částka, co znamená, odborný výraz, slovo, definice pojmu, informace, přesný význam


Pojem Cílová částka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Cílová částka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cílová částka ve Wikimedia Commons

Najít termín Cílová částka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Cílová částka na Google.cz

Hledat videa s názvem Cílová částka na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cílová částka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Cílová částka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Reese Witherspoon? Znáte a víte kdo je Jindřich Šídlo? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Cílová částka v jiné sekci než bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.