Co je to?
Definice výrazu, termínu Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je Cílová částka?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cílová částka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Cílová částka je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: Cílová částka, slovník, bankovnictví, odborný výraz, terminus technicus, význam pojmu, slovo, přesný význam, přesný výraz, co znamená, názvosloví, co to je, terminologie, heslo, termín, informace, definice pojmu, formulace


Pojem Cílová částka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Cílová částka v následujících zdrojích

Najít heslo Cílová částka ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Cílová částka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Cílová částka na Google obrázcích

Hledat slovo Cílová částka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Cílová částka ve Wikislovníku

Hledat slovo Cílová částka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Cílová částka? resp. jaký je význam slova Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Cvalík? Znáte a víte kdo je Markéta Kutilová? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, kreditní karta, cílová částka, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.