Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová částka. Co znamená pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová částka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cílová částka

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cílová částka. Co znamená pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Cílová částka sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cílová částka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, informace, Bankovnictví, význam pojmu, termín, heslo, co to je, wiki, definice pojmu, co znamená, popis, přesný výraz, formulace, význam, lexikon, vysvětlení, slovník


Pojem Cílová částka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cílová částka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Cílová částka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cílová částka ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Cílová částka ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Cílová částka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Cílová částka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cílová částka? resp. jaký je přesný význam slova Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Abbé? Znáte a víte kdo je Jindřich Šídlo? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.