Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová částka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cílová částka

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cílová částka s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Cílová částka je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, co to je, popis, slovo, terminus technicus, termín, vysvětlení, heslo, terminologie, přesný význam, přesný výraz, formulace, bankovnictví, co znamená, definice, bankovnictví, odborný výraz, pojem


Pojem Cílová částka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Cílová částka ve Wikipedii

Hledat termín Cílová částka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cílová částka na Youtube

Najít pojem Cílová částka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Cílová částka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Cílová částka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Cílová částka? resp. co přesně znamená slovo Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Adriana Krnáčová? Znáte a víte kdo je Daniel Veselý? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Cílová částka hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.