Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová častka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cílová častka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová častka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cílová častka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, lexikon, termín, Bankovnictví, odborné názvosloví, odborný výraz, názvosloví, význam pojmu, co je to Cílová častka?, heslo, Bankovnictví, slovník, vysvětlení, Cílová častka, wiki, definice, terminus technicus, terminologie


Pojem Cílová častka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Cílová častka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cílová častka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Cílová častka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Cílová častka ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cílová častka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Cílová častka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová častka například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cílová častka? resp. co přesně znamená slovo Cílová častka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová častka, odpověď na dotaz co je to Cílová častka?. Víte např. kdo to je Lapiduch? Znáte a víte kdo je Petra Procházková? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Cílová častka hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.