Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Cílová častka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Cílová častka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová častka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cílová častka. Co znamená pojem Cílová častka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cílová častka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: wiki, odborné názvosloví, slovník, terminologie, heslo, Bankovnictví, přesný výraz, Bankovnictví, Cílová častka, popis, informace, slovo, co to je, názvosloví, lexikon, vysvětlení, přesný význam, pojem


Pojem Cílová častka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cílová častka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Cílová častka ve Wikislovníku

Vyhledat termín Cílová častka ve Wikipedii

Najít heslo Cílová častka na Google.cz

Hledat výraz Cílová častka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Cílová častka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová častka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Cílová častka? resp. co znamená Cílová častka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová častka, odpověď na dotaz co je to Cílová častka?. Víte např. kdo to je Slídil? Znáte a víte kdo je Tom Cruise? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Cílová častka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.