Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Co je Cílová částka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cílová částka?

Cílová částka označuje ve stavebním spoření celkovou částku, kterou bude mít účastník spoření pro své bytové potřeby k dispozici, pokud splní podmínky spořitelny. Nejedná se tedy jen o výši úspor, ale i státní podporu, úroky a částku k čerpání řádného úvěru ze stavebního spoření. Z cílové částky vychází i výše vstupního poplatku při založení spoření, obvykle jde o 1% z cílové částky. Výši cílové částky si volí účastník podle toho, na jak dlouho a jakou částku chce spořit.


Co je to Cílová částka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cílová částka. Co znamená odborný pojem Cílová částka z kategorie Bankovnictví?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici pojmu Cílová částka sdílejte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Cílová částka je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam slova, synonymum, pojem, vysvětlení, co je to Cílová částka?, přesný význam, slovník, termín, co to je, terminus technicus, popis, co znamená, informace, slovo, terminologie, význam pojmu, odborný výraz


Pojem Cílová částka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Cílová částka

Hledat pojem Cílová částka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cílová částka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Cílová částka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cílová částka ve Wikimedia Commons

Najít termín Cílová částka ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Cílová částka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cílová částka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cílová částka? resp. co je to Cílová částka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cílová částka, odpověď na dotaz co je to Cílová částka?. Víte např. kdo to je Taťána Míková? Znáte a víte kdo je Lenka Klicperová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.