Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bohatství. Co znamená pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Co to je Bohatství? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bohatství?

Bohatství je označení pro stav, kdy má jedinec takové množství hmotného i nehmotného majetku, že pociťuje blaho a nadbytek. Proto může používat věci i služby, aniž by vykonával nějakou práci. Může také používat své vlastnictví za účelem jeho dalšího navýšení.
Označení bohatství se spojuje s dalšími přídomky a tvoří tak termíny jako je přírodní nebo národní bohatství.


Co je to Bohatství? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bohatství. Co znamená pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bohatství? Pak se o ní podělte s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Bohatství patří do sekce ekonomie

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, slovo, synonymum, Bohatství, přesný výraz, význam slova, názvosloví, wiki, termín, pojem, definice pojmu, odborné názvosloví, ekonomie, terminologie, význam pojmu, odborný výraz, definice


Pojem Bohatství je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Bohatství můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Bohatství je stav, kdy jedinec má tolik hmotných či nehmotných statků, že zažívá pocit nadbytku a blahobytu. Toto vlastněné bohatství pak umožňuje volné užívání vlastněných věcí bez nutnosti další práce a nebo další používání ve snaze zvýšit hodnotu svého kapitálu.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohatství ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Bohatství ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Bohatství ve Wikizdrojích

Zkusit najít Bohatství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohatství ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Bohatství ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohatství například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Bohatství? resp. co přesně označuje termín Bohatství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohatství, odpověď na dotaz co je to Bohatství?. Víte např. kdo to je Arbitr? Znáte a víte kdo je Anna Netrebko? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Bohatství i v jiné kategorii než je sekce ekonomie. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.