Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Co je to Bohatství? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bohatství?

Bohatství je označení pro stav, kdy má jedinec takové množství hmotného i nehmotného majetku, že pociťuje blaho a nadbytek. Proto může používat věci i služby, aniž by vykonával nějakou práci. Může také používat své vlastnictví za účelem jeho dalšího navýšení.
Označení bohatství se spojuje s dalšími přídomky a tvoří tak termíny jako je přírodní nebo národní bohatství.


Co je to Bohatství? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bohatství s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Bohatství se nachází v sekci ekonomie

Klíčová slova: význam slova, heslo, ekonomie, informace, přesný výraz, význam pojmu, wiki, co znamená, co je to Bohatství?, terminus technicus, názvosloví, terminologie, odborné názvosloví, přesný význam, formulace, slovo, pojem, definice


Pojem Bohatství je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bohatství? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bohatství je stav, kdy jedinec má tolik hmotných či nehmotných statků, že zažívá pocit nadbytku a blahobytu. Toto vlastněné bohatství pak umožňuje volné užívání vlastněných věcí bez nutnosti další práce a nebo další používání ve snaze zvýšit hodnotu svého kapitálu.

Další informace o pojmu Bohatství hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Bohatství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Bohatství na Youtube

Vyhledat výraz Bohatství ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Bohatství ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bohatství ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Bohatství na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohatství například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bohatství? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bohatství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohatství, odpověď na dotaz co je to Bohatství?. Víte např. kdo to je Václav Havel? Znáte a víte kdo je David Garrett? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je ekonomie. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.