Co je to?
Definice výrazu Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Co to je Bohatství? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Bohatství

Bohatství je označení pro stav, kdy má jedinec takové množství hmotného i nehmotného majetku, že pociťuje blaho a nadbytek. Proto může používat věci i služby, aniž by vykonával nějakou práci. Může také používat své vlastnictví za účelem jeho dalšího navýšení.
Označení bohatství se spojuje s dalšími přídomky a tvoří tak termíny jako je přírodní nebo národní bohatství.


Co je to Bohatství? Význam slova, termín, Definice výrazu Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bohatství s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Bohatství je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: co je to Bohatství?, Bohatství, názvosloví, význam slova, terminologie, termín, význam, co znamená, vysvětlení, terminus technicus, co to je, slovník, heslo, odborný výraz, synonymum, definice, přesný význam, informace


Pojem Bohatství je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Bohatství můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bohatství je stav, kdy jedinec má tolik hmotných či nehmotných statků, že zažívá pocit nadbytku a blahobytu. Toto vlastněné bohatství pak umožňuje volné užívání vlastněných věcí bez nutnosti další práce a nebo další používání ve snaze zvýšit hodnotu svého kapitálu.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Bohatství ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Bohatství ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Bohatství na Google.cz

Najít heslo Bohatství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohatství ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bohatství na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohatství například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Bohatství? resp. co přesně znamená slovo Bohatství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohatství, odpověď na dotaz co je to Bohatství?. Víte např. kdo to je Jana Kirschner? Znáte a víte kdo je Pako? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Ekonomie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.