Co je to?
Definice výrazu Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Co to je Bohatství? Význam slova

Co znamená termín Bohatství? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bohatství je označení pro stav, kdy má jedinec takové množství hmotného i nehmotného majetku, že pociťuje blaho a nadbytek. Proto může používat věci i služby, aniž by vykonával nějakou práci. Může také používat své vlastnictví za účelem jeho dalšího navýšení.
Označení bohatství se spojuje s dalšími přídomky a tvoří tak termíny jako je přírodní nebo národní bohatství.


Co je to Bohatství? Význam slova, termín, Definice výrazu Bohatství. Co znamená odborný pojem Bohatství z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Bohatství doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bohatství se nachází v sekci Ekonomie

Klíčová slova: Bohatství, terminus technicus, Ekonomie, význam pojmu, přesný výraz, wiki, slovník, přesný význam, názvosloví, lexikon, co je to Bohatství?, co to je, slovo, vysvětlení, termín, popis, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem Bohatství je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Bohatství?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bohatství je stav, kdy jedinec má tolik hmotných či nehmotných statků, že zažívá pocit nadbytku a blahobytu. Toto vlastněné bohatství pak umožňuje volné užívání vlastněných věcí bez nutnosti další práce a nebo další používání ve snaze zvýšit hodnotu svého kapitálu.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Bohatství ve Wikizdrojích

Hledat slovo Bohatství ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Bohatství ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Bohatství na Google.cz

Hledat termín Bohatství ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Bohatství ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohatství například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Bohatství? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bohatství? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bohatství, odpověď na dotaz co je to Bohatství?. Víte např. kdo to je Perun? Znáte a víte kdo je Marek Eben? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bohatství v jiné sekci než Ekonomie. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.