Co je to?
Definice výrazu Fortnite. Co znamená odborný pojem Fortnite z kategorie Internet?

Co to je Fortnite? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Fortnite

Fortnite je název počítačové hry. Vydala ji společnost Epic Games. Poprvé byla představena veřejnosti v roce 2011, dokončena v roce 2017. Její podstatou je spojení střelby a budování ze hry Minecraft. Celá hra trvá 18 minut. Hra je velmi populární, má přes 100 milionů hráčů. Může se hrát ve třech režimech, jako tři hry s podobnou grafikou, předměty a způsobem hry. Fortnite: Save the World se odehrává po bouřce, která vyhladí většinu obyvatel planety. Zbývající obyvatelé jsou napadeni zombie. Čtveřice hráčů musí velet základně, shromažďovat zdroje, chránit ty, kdo přežili a zařízení, která shromažďují informace o bouřce.
Hra Fortnite Battle Royale se hraje proti stovce hráčů, dá se hrát jako jednotlivec, ve dvojicích, trojicích či čtveřicích nebo v padesátce. Hráči vyskočí z autobusu a musí si najít zbraně a další výbavu a současně se bránit útoku dalších hráčů. Stále se zmenšuje bezpečná oblast, o místa v ní se bojuje. Fortnite Creative je režimem stavění obranných opevnění proti zombiím na ostrovech - travnatém nebo zasněženém.


Co je to Fortnite? Význam slova, termín, Definice výrazu Fortnite. Co znamená odborný pojem Fortnite z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Fortnite s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fortnite se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Fortnite?, význam, heslo, terminus technicus, přesný význam, wiki, slovník, Internet, Fortnite, informace, termín, slovo, význam slova, popis, odborné názvosloví, co to je, formulace


Pojem Fortnite je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Fortnite píše následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Fortnite Battle Royale je multiplatformní free-to-play videohra vyvíjená studiem Epic Games. Byla vydána pro Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Nintendo Switch, iOS a Android (jen na některé verze). Je založená na hře Fortnite, kooperativní survival hře s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů, když v září 2018 si hru zahrálo 78 milionů unikátních hráčů.

Jiné informační zdroje o pojmu Fortnite

Zkusit najít slovo Fortnite ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Fortnite ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Fortnite na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fortnite ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Fortnite ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Fortnite na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fortnite například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fortnite? resp. co je to Fortnite? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortnite, odpověď na dotaz co je to Fortnite?. Víte např. kdo to je Státní zaměstnanec? Znáte a víte kdo je Hulibrk? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.