Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fortnite. Co znamená odborný pojem Fortnite z kategorie Internet?

Co je Fortnite? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fortnite

Fortnite je název počítačové hry. Vydala ji společnost Epic Games. Poprvé byla představena veřejnosti v roce 2011, dokončena v roce 2017. Její podstatou je spojení střelby a budování ze hry Minecraft. Celá hra trvá 18 minut. Hra je velmi populární, má přes 100 milionů hráčů. Může se hrát ve třech režimech, jako tři hry s podobnou grafikou, předměty a způsobem hry. Fortnite: Save the World se odehrává po bouřce, která vyhladí většinu obyvatel planety. Zbývající obyvatelé jsou napadeni zombie. Čtveřice hráčů musí velet základně, shromažďovat zdroje, chránit ty, kdo přežili a zařízení, která shromažďují informace o bouřce.
Hra Fortnite Battle Royale se hraje proti stovce hráčů, dá se hrát jako jednotlivec, ve dvojicích, trojicích či čtveřicích nebo v padesátce. Hráči vyskočí z autobusu a musí si najít zbraně a další výbavu a současně se bránit útoku dalších hráčů. Stále se zmenšuje bezpečná oblast, o místa v ní se bojuje. Fortnite Creative je režimem stavění obranných opevnění proti zombiím na ostrovech - travnatém nebo zasněženém.


Co je to Fortnite? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fortnite. Co znamená odborný pojem Fortnite z kategorie Internet?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Fortnite? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Fortnite je v kategorii internet

Klíčová slova: význam, co to je, synonymum, co znamená, slovník, termín, formulace, popis, význam pojmu, slovo, informace, wiki, terminologie, heslo, internet, vysvětlení, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Fortnite je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Fortnite? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Fortnite Battle Royale je multiplatformní free-to-play videohra vyvíjená studiem Epic Games. Byla vydána pro Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Nintendo Switch, iOS a Android (jen na některé verze). Je založená na hře Fortnite, kooperativní survival hře s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů, když v září 2018 si hru zahrálo 78 milionů unikátních hráčů.

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fortnite ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Fortnite ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fortnite ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Fortnite ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Fortnite na Google.cz

Zkusit najít výraz Fortnite ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fortnite například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fortnite? resp. co označuje slovo Fortnite? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fortnite, odpověď na dotaz co je to Fortnite?. Víte např. kdo to je Barbora Kroužková? Znáte a víte kdo je Weeb? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Fortnite i v jiných kategoriích (než internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.